[quote name='salibinka']P. Ela miała dwa telefony - pierwszy od osoby, którą KTOZ niestety dobrze zna i absolutnie żadna adopcja nie wchodzi w grę, drugi od pana, który myślał, że Miś jest owczarkiem.[/QUOTE]
Jakby się udało zrobić takie fajne zdjęcia jak te poprzednie, tylko z jakimś pkt. odniesienia, to byłoby super. Jak Misio samotnie stoi na trawce to rzeczywiście wygląda na dużego psa.
Niestety, ludzie często nie czytają, tylko patrzą.