Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Potrafisz ciocia podnieść na duchu :) Oby tak było!
  2. I ja zaglądam do Koralika i zaciskam kciuki ,żeby jego domek go odnalazł. I to jak najszybciej.
  3. Odwiedzam Bezię, jak się czuje malutka? Nadal wszystko dobrze?
  4. Odwiedzam Fafika długonóżka.
  5. [quote name='salibinka']P. Ela miała dwa telefony - pierwszy od osoby, którą KTOZ niestety dobrze zna i absolutnie żadna adopcja nie wchodzi w grę, drugi od pana, który myślał, że Miś jest owczarkiem.[/QUOTE] Jakby się udało zrobić takie fajne zdjęcia jak te poprzednie, tylko z jakimś pkt. odniesienia, to byłoby super. Jak Misio samotnie stoi na trawce to rzeczywiście wygląda na dużego psa. Niestety, ludzie często nie czytają, tylko patrzą.
  6. Cieszę się, że Koksik ma dom, powodzenia psiaczku.
  7. Śliczny Faficzek i jaki grzeczny :)
  8. I tak trzymaj maleńka :)
  9. Dobrze, że leki działają, trzymam za malutką.
  10. Odwiedzam Faficzka,
  11. Zapraszam na bazarek dla wyżlątek, mile widziane podnoszenie bazarku i rozsyłanie zaproszeń :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245696-Bluzeczki-dla-ka%C5%BCdego-na-wy%C5%BCl%C4%85tka?p=21126217#post21126217"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245696-Bluzeczki-dla-ka%C5%BCdego-na-wy%C5%BCl%C4%85tka?p=21126217#post21126217[/URL]
  12. Pipi, człowiek nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. A Ty robisz dużo więcej niż niejeden z nas. Nie wyrzucaj sobie, że wet okazał się niedouczony. Zrobiłaś tyle ile mogłaś. A swoją drogą powinnaś też pomyśleć o sobie. Przytulam mocno :calus:
  13. Ojej, a od czego jej się ta rana zrobiła? Biedna maleńka, zdrowiej szybciutko.
  14. Ufff...dobrze, że wszystko się udało i nie ma przerzutów. Teraz szybciutko musi dojść do siebie i zapraszamy domki do kolejki ;)
  15. Oby tylko jakiś palant nie wymyślił strzelać do psiaków. No a co na to gmina, przecież chyba ludzie się skarżą. Tragedia...
  16. Zaglądam do Polci, rzeczywiście upały zapowiadają, znowu biedne sercowe psiątka będą się męczyć.
  17. I ja zaglądam do Faficzka No to mądrala wziął los w swoje łapki, teraz będzie już tylko lepiej :)
  18. Biedna malutka, trzymaj się i nie daj się.
  19. Mam pytanie z ogłoszenia o Krasnalka (myślałam, że to piesek), ile psiaczek ma miesięcy i czy będzie duży. Dobrze, że sunia odrobaczona, trzymaj się mała.
  20. [quote name='AlkaM']Obiecuję że nie odpuszczę i znajde Ige.[/QUOTE] Życzę powodzenia i trzymam za to kciuki.
  21. Biedactwo i co teraz z nim będzie? Odrobaczą go tam chociaż? Zrobiłam maleństwu ogłoszenie na tablicy.
×
×
  • Create New...