Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. A to charakterny łobuz :shake:
  2. Przydałby się domek Fruzince, trzymam kciuki, żeby się udało.
  3. Kurcze, Adaśku gdzie twój domek?
  4. Tak bardzo się cieszę, że Faficzek znalazł domek :) Tolu, uczul Państwa, żeby na psiaczka uważali na początku, ale z drugiej strony dokąd on by poszedł? U Murki niezbyt długo jest, u Ciebie też, więc może szybko zaskoczy ,że to jego dom. Faficzku, twój los się odmienił :)
  5. Aha, a ja posądziłam Bajutka o wielkie uszy :)
  6. Zapisuję się u Lupuska, jakie smutne stworzonko :shake:
  7. Nie mam kompa na zbyciu, ale można wpisać na wątku, że potrzebny komp, może też ktoś podaruje: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/137319-Co-chcecie-KUPI%C4%86-na-bazarku[/URL]
  8. Taka śliczna i kochana sunia i nikt o nią nie pyta. Ludzie oczu nie mają czy co?
  9. Kochany Tuptulek, może po prostu spędził życie na podwórku?
  10. Jaka słodka Lusia. Kły ma starte, czy spiłowane? Jeśli była gdzieś o tym mowa, to przepraszam, nie doczytałam.
  11. Przyszłam z wątku Misia. Biedny, umęczony psiaczek :( Już wolny Toficzek....[']
  12. Kurcze! A bazarek tak jakoś niespecjalnie idzie.
  13. Co słychać u naszego Tuptusia?
  14. [quote name='ewu']O Boże trzeba mu pomóc...[/QUOTE] Staram się, ale dopóki nie da się złapać, nic ponad to co robię nie mogę. Wet umówiony a piesek nie złapany.
  15. Pokaż się futrzaczku na początku, niech wszyscy widzą jaki jesteś piękny :)
  16. Ewo, udanego wypoczynku :)
  17. Cudny jest Faficzek :) ten czarny psiaczek na krótkich łapinkach jest obłędny :)
  18. Śliczny psiaczek, uszyska ma obłędne :) chyba niewiele mniejsze od Bajutka?
  19. W przyszłym tygodniu zmodyfikuję ogłoszenia kotków, może coś się uda.
  20. Nieustająco zapraszam na bazarek z bluzeczkami z którego dochód jest przeznaczony dla wyżlątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245696-Bluzeczki-dla-każdego-na-wyżlątka?p=21126217[/URL]
  21. Odwiedzam Iwcię, domku gdzie jesteś
  22. Mam nadzieję, że ten domek okaże się wart Faficzka. Trzymam kciuki.
  23. Może jednak coś się ruszy z adopcjami i kotki znajdą domki.
  24. Trzymam kciuki, żeby ten kreon załatwił sprawę. Oj, malutki biedaku.
×
×
  • Create New...