-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Jednak parwo, myślę, że Toficzek też na to umarł :( Trzymajcie się szczylki, bo zagrożone są wszystkie, które tam były. Ogłosiłam ONeczka, jamniczka i Białą Damę na tablicy, gumtree i morusku. szafra, popraw sobie adres mailowy w podpisie, masz o kropeczkę za dużo ;) -
Jak się zaczną temperatury poniżej 10 st. to schowaj. Jeśli chcesz, żeby rosła w górę, obrywaj boczne odrosty, widzę na dole nie kwitnące. I teraz jak kwitnie nawoź ją, ale to pewnie wiesz :)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Oj, Polciu, coś ty taka charakterna? Jak ci ktoś odda to się będziesz miała z pyszna. Biedny Biszkopcik. -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Bazię, wierzę, że wszystko będzie dobrze. -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='stzw']mizia się głupie kundelki a nie porządnego, wartościowego psa w sile wieku! Pocałować można, i owszem. Ale bez nadmiernej poufałości. Smakołyka byś lepiej dała![/QUOTE] Skoro takie zapotrzebowanie to buziaczek między oczka przesyłam. Smakołyka trudniej, chyba, że wirtualnie, ale co mu z tego? -
Miejmy nadzieję ,że od sierpnia adopcje ruszą. Ludzie się wywczasują i pomyślą o powiększeniu rodziny.
-
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Tuptusia i miziam za uszkiem. -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Wieczorkiem zrobię parę ogłoszeń psiaczkom. Mam nadzieję, że szczeniaczka duża wyjdzie z tego, biedactwo. Bardzo się ciesze, że ONkowata sunia ma dom. Biała Dama to chyba młodziutkie psiątko, żeby ma bialutkie. -
Cudna, tfu,tfu, bez uroku :) Dobrze jej u Ciebie :) Proponuję nie obcinać. Ona i tak straci liście i naśmieci Ci koszmarnie, bądź na to przygotowana. Jeśli stoi na zewnątrz, przed wniesieniem do domu sprawdź, czy nie ma mszyc. Jak ma po poobrywaj wszystkie liście przed wniesieniem, nie martw się na wiosnę odrosną. Wiosną też poprzycinaj roślinę jak Ci będzie pasowało. Przechowuj w chłodnej piwnicy, od czasu do czasu podlewając.
-
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
A ten starszy jamniczek ma jakieś zdjęcia? ONeczki zdjęcia też proszę. -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Beziuli, jakieś plany co do operacji poczynione? -
Pieniążki za wyróżnione ogłoszenia są już u mnie, dziękuję. Ciekawe, czy ktoś pytał o Misia?
-
Tolu, czy mail ode mnie z ofertą dt dotarł? Wybrałam z adresów mailowych ten, który wydawał mi się Twój, czyżbym się pomyliła? :oops:
-
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Dałam jamniczka (Rex) i większą szczeniaczkę (Klara) na tablicę, może coś dobrego z tego wyniknie. A co z tą sunią z cieczką? Możliwe ,że już została pokryta. Ją też bym dała do netu, może ktoś jej szuka. Ona taka oczarkowata z wyglądu a jaka jest duża? Może ciocie od owczarków coś by podpowiedziały? Jakieś zdjęcie całej sylwetki by się przydało. -
Zaglądam do Misia, mam wielką nadzieję ,że w końcu domek odnajdzie Misia Livka dziękuję ,jak dojdzie dam znać.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Lecę i ja oglądać bazarek. -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
O kurcze! To może jednak lepiej dać znać właścicielom? A ten drugi jamnik? Cioteczki od jamniorków nie mogą pomóc? Wakacje, ludzie na wczasy, psy na ulicę :( -
O mateńko droga! Faficzku trzymam za ciebie kciuki, żeby się udało. Fioneczo/Fifiaczko bądź szczęśliwa maleńka :)
-
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
To bardzo smutne, że Pepsi musi siedzieć w schronie. Może w sierpniu, kiedy ludzie wrócą z wakacji i coś ruszy z adopcjami. -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Terra oni nawet nie będą go szukać :shake:. Olewają go, wróci to wróci ... nie wróci to trudno. Jest w punkcie a tam nie ma żadnej kwarantanny - adoptuje się od razu nawet w ten sam dzień gdy psiak tam trafi.[/QUOTE] To trzeba psiaka ogłaszać i nie zawiadamiajcie właścicieli. Tylko, żeby nie pojechał do schronu. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Każdy z nas powinien naładować akumulatory. Taka odmiana jest czasem konieczna dla zdrowia psychicznego, że o fizycznym tylko wspomnę. Morze to dobra rzecz, jod i te inne sprawy. Kiedyś miałam znajomą nad morzem, jeździłam do niej z psami. To był raj. -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']Na wszelki wypadek warto zawiadomić sos jamnicze , a skoro właściciele nie odbierają i wypuszczają psa samego to po pierwsze powinni im przysolić karę a po drugie to lepiej by znalazł nowy dom[/QUOTE] Też tak uważam, tylko bez zrzeczenia się praw do psiaka ciężko coś działać. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ja też tak mam :evil_lol: -
Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt Koty Psy I My - Wodzisławskie zwierzaki.
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Z tym jamnikiem nie bardzo wiem co można zrobić, skoro wiadomo, że psiak ma dom. Ktoś zawiadamia tych ludzi ,że pies w punkcie, czy sami szukają? -
[quote name='Livka']Wyróżniaj :) Misiek nie może czekać ... ;) Dziękujemy :)[/QUOTE] Ogłoszenie Misia wyróżnione na tablicy 7 dni na str. głównej 9,99 i morusku 7 dni na str. głównej 18 zł. to widoczne w tabelce 10 zł. było na 3 dni, trochę mało.