Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jednak parwo, myślę, że Toficzek też na to umarł :( Trzymajcie się szczylki, bo zagrożone są wszystkie, które tam były. Ogłosiłam ONeczka, jamniczka i Białą Damę na tablicy, gumtree i morusku. szafra, popraw sobie adres mailowy w podpisie, masz o kropeczkę za dużo ;)
  2. Jak się zaczną temperatury poniżej 10 st. to schowaj. Jeśli chcesz, żeby rosła w górę, obrywaj boczne odrosty, widzę na dole nie kwitnące. I teraz jak kwitnie nawoź ją, ale to pewnie wiesz :)
  3. Oj, Polciu, coś ty taka charakterna? Jak ci ktoś odda to się będziesz miała z pyszna. Biedny Biszkopcik.
  4. Trzymam kciuki za Bazię, wierzę, że wszystko będzie dobrze.
  5. [quote name='stzw']mizia się głupie kundelki a nie porządnego, wartościowego psa w sile wieku! Pocałować można, i owszem. Ale bez nadmiernej poufałości. Smakołyka byś lepiej dała![/QUOTE] Skoro takie zapotrzebowanie to buziaczek między oczka przesyłam. Smakołyka trudniej, chyba, że wirtualnie, ale co mu z tego?
  6. Miejmy nadzieję ,że od sierpnia adopcje ruszą. Ludzie się wywczasują i pomyślą o powiększeniu rodziny.
  7. Odwiedzam Tuptusia i miziam za uszkiem.
  8. Wieczorkiem zrobię parę ogłoszeń psiaczkom. Mam nadzieję, że szczeniaczka duża wyjdzie z tego, biedactwo. Bardzo się ciesze, że ONkowata sunia ma dom. Biała Dama to chyba młodziutkie psiątko, żeby ma bialutkie.
  9. Cudna, tfu,tfu, bez uroku :) Dobrze jej u Ciebie :) Proponuję nie obcinać. Ona i tak straci liście i naśmieci Ci koszmarnie, bądź na to przygotowana. Jeśli stoi na zewnątrz, przed wniesieniem do domu sprawdź, czy nie ma mszyc. Jak ma po poobrywaj wszystkie liście przed wniesieniem, nie martw się na wiosnę odrosną. Wiosną też poprzycinaj roślinę jak Ci będzie pasowało. Przechowuj w chłodnej piwnicy, od czasu do czasu podlewając.
  10. A ten starszy jamniczek ma jakieś zdjęcia? ONeczki zdjęcia też proszę.
  11. Zaglądam do Beziuli, jakieś plany co do operacji poczynione?
  12. Pieniążki za wyróżnione ogłoszenia są już u mnie, dziękuję. Ciekawe, czy ktoś pytał o Misia?
  13. Tolu, czy mail ode mnie z ofertą dt dotarł? Wybrałam z adresów mailowych ten, który wydawał mi się Twój, czyżbym się pomyliła? :oops:
  14. Dałam jamniczka (Rex) i większą szczeniaczkę (Klara) na tablicę, może coś dobrego z tego wyniknie. A co z tą sunią z cieczką? Możliwe ,że już została pokryta. Ją też bym dała do netu, może ktoś jej szuka. Ona taka oczarkowata z wyglądu a jaka jest duża? Może ciocie od owczarków coś by podpowiedziały? Jakieś zdjęcie całej sylwetki by się przydało.
  15. Zaglądam do Misia, mam wielką nadzieję ,że w końcu domek odnajdzie Misia Livka dziękuję ,jak dojdzie dam znać.
  16. Lecę i ja oglądać bazarek.
  17. O kurcze! To może jednak lepiej dać znać właścicielom? A ten drugi jamnik? Cioteczki od jamniorków nie mogą pomóc? Wakacje, ludzie na wczasy, psy na ulicę :(
  18. O mateńko droga! Faficzku trzymam za ciebie kciuki, żeby się udało. Fioneczo/Fifiaczko bądź szczęśliwa maleńka :)
  19. To bardzo smutne, że Pepsi musi siedzieć w schronie. Może w sierpniu, kiedy ludzie wrócą z wakacji i coś ruszy z adopcjami.
  20. [quote name='szafra']Terra oni nawet nie będą go szukać :shake:. Olewają go, wróci to wróci ... nie wróci to trudno. Jest w punkcie a tam nie ma żadnej kwarantanny - adoptuje się od razu nawet w ten sam dzień gdy psiak tam trafi.[/QUOTE] To trzeba psiaka ogłaszać i nie zawiadamiajcie właścicieli. Tylko, żeby nie pojechał do schronu.
  21. Każdy z nas powinien naładować akumulatory. Taka odmiana jest czasem konieczna dla zdrowia psychicznego, że o fizycznym tylko wspomnę. Morze to dobra rzecz, jod i te inne sprawy. Kiedyś miałam znajomą nad morzem, jeździłam do niej z psami. To był raj.
  22. [quote name='Alicja']Na wszelki wypadek warto zawiadomić sos jamnicze , a skoro właściciele nie odbierają i wypuszczają psa samego to po pierwsze powinni im przysolić karę a po drugie to lepiej by znalazł nowy dom[/QUOTE] Też tak uważam, tylko bez zrzeczenia się praw do psiaka ciężko coś działać.
  23. Z tym jamnikiem nie bardzo wiem co można zrobić, skoro wiadomo, że psiak ma dom. Ktoś zawiadamia tych ludzi ,że pies w punkcie, czy sami szukają?
  24. [quote name='Livka']Wyróżniaj :) Misiek nie może czekać ... ;) Dziękujemy :)[/QUOTE] Ogłoszenie Misia wyróżnione na tablicy 7 dni na str. głównej 9,99 i morusku 7 dni na str. głównej 18 zł. to widoczne w tabelce 10 zł. było na 3 dni, trochę mało.
×
×
  • Create New...