Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Jak się czuje Fruzia? Ranka się już zagoiła?
  2. Fajnie, że się Misio otwiera, znaczy już jest szczęśliwszy. Może on kocha kociaste, skoro wcale nie reagował. Czekam zatem na fotki, może one przyniosą Misiaczkowi domek.
  3. [COLOR=#000000]Przelew poszedł.[/COLOR] [COLOR=#000000]Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na bazarku kwiatowym:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245116-Zako%C5%84czony-Kwiaty-domowe-i-ogrodowe-dla-Bezi-i-Tuptusia-do-19-07-g-20"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-19-07-g-20[/URL]
  4. Przelew poszedł. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na bazarku kwiatowym: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245116-Zakończony-Kwiaty-domowe-i-ogrodowe-dla-Bezi-i-Tuptusia-do-19-07-g-20[/URL]
  5. Oj, oby tylko nic poważnego się z Miziakiem nie działo.
  6. Ślicznotka z Lusi, zdrowiej maleńka, dobrze, że jest więcej ludzi ,których wzrusza los pokrzywdzonych zwierzaków. Pani Majka Jeżowska jest człowiekiem z sercem na dłoni, :loveu:
  7. Mądrala z tego Faficzka, wie jak się zachować w różnych sytuacjach :)
  8. Bardzo się cieszę, że sunia ma domek :) Bądź szczęśliwa maleńka :)
  9. Piękny jest Tymonek. Trzymam kciuki za kochający domek.
  10. [COLOR=#000000]Bazarek kwiatowy zakończony, udało się zebrać 274,20 zł.[/COLOR] [COLOR=#000000]Połowę w/w kwoty czyli [/COLOR][B]137,10 zł. [/B] dostaje Tuptuś.​Proszę o dane do przelewu.
  11. Bazarek kwiatowy zakończony, udało się zebrać 274,20 zł. Połowę w/w kwoty czyli [B]137,10 zł.[/B] dostaje Bezia. Proszę o dane do przelewu.
  12. Jestem na zaproszenie, na razie zaznaczę wątek, poczytam wieczorem.
  13. Trudno, niech będą fotki z Bajutkiem na szczurka :) Nie urosła Ci trzecia ręka? Właściwie to jeszcze zębami coś można trzymać.:eviltong: Mnie się wydawało, że mi kiełkuje , kiedy ostatnio przy kąpieli mój psiur się otrzepał z wody. W myśl zasady ,że nieużywany organ zanika, to niezbędny wyrasta (?)
  14. No, to był naprawdę horror, tyle pchełek zginęło ;) Foteczki prosimy, Bajutka z czuprynką na irokeza :)
  15. Bazarek w połowie dla Lusi: http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Pr%C3%B3bki-krem%C3%B3w-woda-perfumowana-i-inne-cuda-dla-Faficzka-i-Lusi?p=21133621#post21133621 zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku
  16. Bazarek w połowie dla Fafika: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Pr%C3%B3bki-krem%C3%B3w-woda-perfumowana-i-inne-cuda-dla-Faficzka-i-Lusi?p=21133621#post21133621"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Pr%C3%B3bki-krem%C3%B3w-woda-perfumowana-i-inne-cuda-dla-Faficzka-i-Lusi?p=21133621#post21133621[/URL] zapraszam na zakupy oraz do podnoszenie bazarku
  17. O mateńko droga! Ale biedna bieda :( Postaram się możliwie najszybciej bazarek zrobić, może jakiś grosz wpadnie. edit. Przelałam na konto z pierwszego postu 20 zł.
  18. Oj, oj, ale lepiej tak niżby miały się szwy rozejść z tego lizania. Jak ma abażur to może nie potrzeba ubranka? Beziuniu, ładnie ci w tym abażurze, już niedługo go ponosisz i wszystko będzie w porządku.
  19. Trzymam kciuki za zdrówko małej Tośki
  20. Zdjęcia skopiowałam na swój komp i tam obróciłam, dodałam jeszcze raz, już odwrócone.[URL="http://www.sendspace.pl/file/pic/19fb424de4133dda573e400/view"] [IMG]http://www.sendspace.pl/file/pic/19fb424de4133dda573e400/3[/IMG][/URL] [URL="http://www.sendspace.pl/file/pic/82693c599f33709d08d9a3f/view"][IMG]http://www.sendspace.pl/file/pic/82693c599f33709d08d9a3f/3[/IMG][/URL]
  21. Filmiki też prosimy :) Zdjęcia są o tyle pożądane, że do ogłoszeń się przydają. Dobrze co jakiś czas zmieniać, żeby się nie opatrzyły.
  22. :( a to zołza, pamiętam jak jedna moja sunia, z wiekiem przestawała tolerować inne zwierzaki, widać było, że ją drażnią coraz bardziej. Chciała mieć święty spokój. Może u Polci się dzieje to samo?
  23. Odwiedzam Fafika. Tekst w moich ogłoszeniach zmodyfikowałam i dodałam zdjęcia na stojąco. Bazarek dla Faficzka też wydziergam :)
  24. Właśnie miałam pytać czy Iwcia ma ogłoszenia, bo zrobiłam jej na tablicy i weszło bez problemu. To teraz ma dwa :) [URL]http://tablica.pl/oferta/iwa-cudowna-duza-suka-pokocha-od-zaraz-ID3iYzL.html[/URL]
×
×
  • Create New...