Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Przeleję dla Lusi na leki 20 zł. edit. przelew poszedł.
  2. Obiecany bazarek dla Ramzesa, zapraszam wszystkich na zakupy i do podnoszenia bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248932-Bluzeczki-od-z%C5%82ot%C3%B3weczki-na-hotel-dla-Ramzesa?p=21575037#post21575037"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248932-Bluzeczki-od-z%C5%82ot%C3%B3weczki-na-hotel-dla-Ramzesa?p=21575037#post21575037[/URL]
  3. Podniosę wątek Bezi
  4. Odwiedzam Tuptusia i trzymam za jego domek.
  5. Super ,że ciocia [COLOR=#3E3E3E]antus5 będzie miała oko na malutką. Przydałaby się sterylizacja ,bo nigdy nie wiadomo czy upilnują ją przy kolejnej cieczce. A może ona już jest w ciąży, skoro myknęła z ogrodu.[/COLOR]
  6. Cudownie, zaciskam kciuki z całych sił za powodzenie przeprowadzki :)
  7. Nie wiem co napisać, :shake: dla takiej malizny nie mam miejsca w domu? Eh,...........
  8. Kurcze, to jakaś zmowa domków, czy co?
  9. I nadal cisza? Nikt nie pyta o Adasia?
  10. To bardzo dobra wiadomość :) Smuteczku- Kubusiu trzymaj się domku słodziaku.
  11. Prześliczna maleńka, ona jest w typie hawańczyka. Domki się będą biły o nią. :) Wstawiłam małą do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/132132-Hawa%C5%84czyki-w-potrzebie?p=21552838&posted=1#post21552838"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/132132-Hawa%C5%84czyki-w-potrzebie?p=21552838&posted=1#post21552838[/URL]
  12. Na Śląsku w przechowalni jest sunia w typie hawańczyka. Potrzebuje dt/ds żeby doprowadzić jej szatę do porządku i nauczyć życia. Biedactwo prawdopodobnie dotychczasowe życie spędziło przy budzie. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244208-Wodzis%C5%82awski******-i-koty/page21[/URL] [IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1465340_163648187177926_1244460803_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/529535_163920200484058_118398823_n.jpg[/IMG]
  13. Fafik i Rico zdziwieni, bo się zrobiło niezłe zamieszanie :)
  14. Odwiedzam Adasia, gdzie twój domek słodziaku?
  15. To wspaniała wiadomość :) A kiedy miałaby jechać do domku? Ciekawi mnie też jak sunia zareagowała, gdy się zorientowała, że siedzi na kolankach? :)
  16. Zdjęłam Lupo z ogłoszeń i mam nadzieję, że nie trafił na resztę życia na lańcuch.
  17. Zaglądam z nadzieją, że może...
  18. Wielka szkoda, że tak długo nikt nie wypatrzył Bezi.
  19. Coś pięknego, :loveu: cudowny Grom wśród cudownych ludzi, Bajka! :)
×
×
  • Create New...