Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Dzwonił ktoś w sprawie Misia?
  2. Czy jest w stanie wybrać inną osobę oprócz Karolcia_ko5 ?
  3. Na tablicy, ogłoszeniu małej szczeniaczki Kulki ktoś pobrał nr tel. Może zadzwoni.
  4. Zapiszę się u Ramzesa. Pomogę jakimś bazarekiem jak dojdę do siebie, na razie ledwo zipię. W jakiej miejscowości jest piesek, namiary na pierwszej stronie?
  5. Bardzo się cieszę, ze psiaczki pojechały do domków :)
  6. i ja też zaglądam...
  7. Za to mocno trzymam kciuki :kciuki:
  8. Dobrze, że u suczynek lepiej. Oby wszystko się unormowało.
  9. To czekamy na filmik z Adaśkiem w roli głównej :)
  10. Cudownie, dziewczyny jesteście wspaniałe. Na foto na rączkach widać przerażenie w oczach, ale jaki postęp, Ineczka na spacerku :lol:
  11. Piękny widok.
  12. Cudna sunia, cieszę się, że daje się dotykać chociaż widać, jej obawę i to, że dotyk nie sprawia jej przyjemności. Czy Ineczka miała robione jakieś ogłoszenia? Może przez internet ktoś by ją wypatrzył i dał szansę? Oczywiście z zachowaniem daleko idącej ostrożności przy ew. wyborze dt/ds. Co o tym myślicie?
  13. Śliczny psiaczek, oby udało mu się znaleźć odpowiedzialny domek. Trzymam kciuki, żeby się otworzył na innych ludzi.
  14. Czy jest jakieś zainteresowanie psiaczkiem? Czekamy na relację ze spacerku :)
  15. Też porobiłam szczylkom trochę ogłoszeń. Mam nadzieję, że nie będą długo czekać. Bardzo się cieszę, że Tusia ma domek :)
  16. Trzymam kciuki za domek dla Adasia
  17. Podnoszę wąteczek Tuptusia, może domek czeka na początku.
  18. Beziunia, co tam u ciebie słychać?
  19. To dobrze, oby nic się na gorsze nie zmieniło. Czy jest możliwość ,żeby co dzień chodził na długie spacerki?
  20. Co u Adaśka? Jak on się czuje, jak się zachowuje po powrocie do schronu?
  21. Czego się nie robi dla smakołyka. Jak trzeba to się fruwa jak pszczółka Maja :)
  22. Zatem nadal trzymam za domek Misia i odnawiam ogłoszenia.
×
×
  • Create New...