Cudna sunia, cieszę się, że daje się dotykać chociaż widać, jej obawę i to, że dotyk nie sprawia jej przyjemności.
Czy Ineczka miała robione jakieś ogłoszenia?
Może przez internet ktoś by ją wypatrzył i dał szansę? Oczywiście z zachowaniem daleko idącej ostrożności przy ew. wyborze dt/ds.
Co o tym myślicie?