Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Takie wieści to się miło czyta:loveu:
  2. Ja też :thumbs:Oby Mróweczka jak najdłużej cieszyła się życiem, bo teraz, TYM życiem, cieszyć się może!
  3. U Was nigdy nie jest nudno:evil_lol: A tak na serio, to wyobrażam sobie co przeżyłaś na tym balkonie. A i sprzątania nie zazdroszczę:shake:
  4. No nie!!!:placz: Księżniczko [*] [*] [*]
  5. Akuszko, dopiero dzisiaj weszłam na wątek... Tak bardzo mi przykro...:-( Beluniu, słoneczko [*] [*] [*]
  6. Super wiadomość:multi:
  7. [quote name='wisela1']Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak....... Jestem zdolna do.................... wszystkiego ;-):eviltong:[/quote] No i o to chodzi:evil_lol:
  8. Piękne:loveu: Ty to masz talent Elu - wszechstronny:crazyeye::loveu:
  9. Frodzinek bardzo ładnie się prezentuje :loveu:i najwidzoczniej poruszanie się nie sprawia mu problemu, jeżeli udaje mu się "przekopać" na drugą stronę siatki:evil_lol:
  10. Coś z tym linkiem nie tak:shake: Ale weszłam przez banerek:)
  11. Oj, to niedobrze:shake: Wiem jak to się choruje przy zwierzakach, bardzo dobrze wiem...
  12. Za to ja mam wszystkie kolory - szary, rudy, biały i czarny;)
  13. To czekamy na dalsze wieści - byle dobre! :)
  14. Super, udało się:multi:
  15. Może popytaj tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1006/profesjonalna-opiekunka-wroclaw-145839/[/URL]
  16. Wszystkie kociaki prześliczne :loveu:I takie podobne do siebie, niemal nie do odróżnienia :loveu:
  17. Cieszę się, że u Was wszystko w porządku:multi:. Ale chyba nie ma już jednego kotka...bo były przecież trzy...:-( Faktycznie, musiało być Figuni ciężko przez te dwa tygodnie, ale nie było innego wyjścia. Dobrego masz sąsiada, że zadbał w tym czasie o sunię. Jedzonko też pewnie jej szykował. Trzymajcie się zdrowo:loveu:
  18. Różnica na pewno jest widoczna, jeżeli znajomi sami to zauważyli. Super, że operacje dały tak dobry efekt :multi: ale baaardzo dużo w tym Waszego udziału:loveu: Wcale się nie dziwię, że Frodzio ma już dość ćwiczeń:cool3:
  19. Takie nieporozumienia mogą być - zaraz się trochę weselej zrobiło:-)
  20. Jest przesłodka:loveu: Mała Księżniczka:loveu:
  21. 9 sierpnia DS Ptysi-Jadzi napisał na miau: [I]W Nowy Rok 2008 Ptysia czyli Jadzia przyszło do nas i bardzo wszyscy się zżyliśmy. [/I] [I]W zeszłym tygodniu Jadzia się rozchorowała... [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG] [/I] [I]Przestała jeść, a później pić. [/I] [I]W piątek 7 sierpnia 2009 poszliśmy do doktora chociaż trudno nawet tak nazwać tę Panią - wybaczcie - mam na nią złość. Podała antybiotyk i środki przeciwgorączkowe oraz nawodniła naszą Jadzię. Niestety nawet jej nie osłuchała. [/I] [I]Jadzia bardzo ciężko oddychała. Dzisiaj jej stan na tyle się pogorszył, że odwiozłem ją na Sanocką. Jadzia właśnie walczy o życie w klatce tlenowej, ma płuca pełne wody, dostała leki odwadniające. Najbliższe godziny zadecydują o wszystkim. Mam nadzieję, że da rade i wróci do nas. [/I] [I]Trzymajcie za nas! [/I] Nieczęsto zaglądam na miau, więc informację tę (kierowaną do mnie, bo Pan zgubił mój nr telefonu) odczytałam dopiero po miesiącu. Kontaktowałam się z DS i wiem, że Jadzia odeszła :placz: Pomimo intensywnego leczenia, świetnej opieki weterynaryjnej - pokonał ją FIP :placz: Śpij spokojnie maleńka [*] [*] [*] I wróć do nas...w innym futerku... [IMG]http://ondo.biz/auctions/ptysia3.jpg[/IMG]
  22. Niestety w sprawie transportu nie jestem w stanie pomóc:shake: A do Krakowa ktoś miałby go zawieźc i potem co? Zostałby na krótkim tymczasie, czekając na dowóz do Mysłowic, czy musiałby natychmiast ruszyć dalej?
  23. Rexiulo odmłodniał :crazyeye::multi: Ciekawe jak by to na człowieka zadziałało :hmmmm: ;)
×
×
  • Create New...