Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Faktycznie, mało informacji. Czy to koty dzikie czy domowe, młode czy dorosłe, zdrowe czy chore Może ktoś, kto mieszka niedaleko zorientowałby się w sytuacji, zrobił fotki?
  2. Szylkretkom z reguły łatwiej znaleźć domek, ale trzymam kciuki za pozostałą dwójkę!!!
  3. Na fotkach wcale nie wygląda na grubaska. Zresztą przyjdzie wiosna (oby jak najszybciej!), będzie miał więcej ruchu, to i figury nabierze :)
  4. Koty są niesamowite :crazyeye:Moje żyją ze sobą całe lata i wcale nie tulą się do siebie, chociaż na pewno się lubią, a przynajmniej tolerują, bo żadnych bójek między nimi nie ma.
  5. A ja się szybciutko przywitam, bo u mnie z prądem dalej różnie bywa. Na fotki jakieś możemy liczyć? Z nowymi kotkami?
  6. O, Twoja ON-ka ma tak samo na imię, jak moja prawie ON-ka - obie Vegi :)
  7. [quote name='kinia098']Mam Kluchę :D[/QUOTE] Czyli przetrzymasz ją do dnia transportu? Teraz takie mrozy...
  8. Jeżeli nie chce tylu kotów, to dlaczego jest przeciwna sterylizacji??? Jedno drugiemu przeczy!!! Ale dobrze, że kotki nie mieszkają na zewnątrz, są w cieple i mają co jeść.
  9. Czy one mają jakieś schronienie?
  10. [quote name='kinia098']To zależy od moich rodziców. Ja też nie wezmę jej, jeśli nie jest zaszczepiona. U mnie wszystkie oprócz jednego kichają, a jeden, to też smarka i w fatalnym stanie ogólnie jest :/ Nie wiem jak mu pomóc, bo wet twierdzi, że to niewyleczalne. Można jedynie podleczyć, ale to i tak wróci. Boję się, że Klucha się zarazi. Moje wszystkie właśnie od tego się zaraziły :/ Na szczęście szczepionka pomogła i nie są w takim stanie, jak Wirus. Nie mam tez kasy na szczepienie, bo ostatnio wydałam na szczepionkę Murzynki.[/QUOTE] A nie dało by się gdzieś Klusi odseparować od reszty kotów? Kiedy byłby możliwy transport?
  11. Kinia, to bierzesz Klusię na tymczasowy DT do czasu załatwienia transportu?
  12. Chociaż podniosę te piękne panienki!
  13. Dzisiaj minęłaby trzecia rocznica...:(
  14. W górę Klusinko, przypomnij o sobie!!!
  15. U mnie też dużo śniegu, ale największy problem z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę stanowił lód. Padał marznący deszcz i zrobiło się jedno wielkie lodowisko. Było naprawdę tragicznie. Vega kilka razy wywróciła się, co dla takiego dużego i starego psa jest bardzo niebezpieczne. Szłyśmy dosłownie kroczek za kroczkiem. Dopiero w niedzielę zaczął padać śnieg i na szczęście przysypał ten lód. Ale ściana domu i jedno okno dalej całkowicie pokryte są taflą lodową - pierwszy raz coś takiego widzę. Dobrze, że oczko Frodzia zobaczy okulista, bo to z opisu dość nieciekawie wygląda. Ale fajnie mają psy z tymi drzwiczkami! :) I jaka wygoda dla Ciebie!!!
  16. Zdjęcia faktycznie - rewelacja :loveu:Kot również :loveu:
  17. Ja na drugim końcu Polski, ale szóstego zwierzaka, nawet na DT, i tak nie zmieszczę...:shake:
  18. Sylwija, masz jakiś plan co do Klusi?
  19. A ja mam wątek Frodzika cały czas w Ustawieniach :)
  20. Oczywiście, że pamiętamy o Frodziku!!! I na fotki i wieści czekamy!!!
×
×
  • Create New...