Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Ja wiedziałam, ale fakt, że na wątku się nie ucieszyłam, więc nadrabiam teraz zaległości: :multi::multi::multi: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Dlaczego??? Co jeszcze możemy w tej sprawie zrobić? Ja wczoraj pisałam do admina, do Margo, ale odpowiedzi nie dostałam. Może jeszcze raz napisać i wkleić tę odpowiedź operatora? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
A ja wpisałam się jeszcze w dziale Administracja, w wątku "Dogo nie działa" -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Oto jaką odpowiedź dostała Ela od swojego dostawcy Internetu: "Strona nie jest przez nas w żaden sposób blokowana. Problem leży po stronie administratora serwera na którym znajduje się strona: blokuje on adresy IP najprawdopodobniej na podstawie nieaktualnej listy tzw. "bogonów" czyli adresów IP, które nie są jeszcze nikomu przydzielone przez organizacje zarządzające przydziałem adresów IP w Internecie. Wspomniany administrator blokuje bowiem WSZYSTKIE adresy IP które firma Multiplay otrzymała dla swoich klientów od RIPE NCC na początku tego roku. JEDYNĄ osobą, która może w tej sytuacji pomóc jest administrator serwera, na którym działa serwis dogomania.pl i to z nim trzeba się kontaktować. " Zaraz ponownie napiszę w tej sprawie do admina, a jak wątek założony przez Rozi już się pojawi, to tam też wkleję powyższy tekst. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
To nie kwestia logowania - to strona dogomanii nie chce się wyświetlić, tak jakby w ogóle nie istniała. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Ela od nocy z czwartku na piątek nie może wejść na dogo, pomimo dwóch przeglądarek. Za każdym razem pojawia się komunikat "Nie można wyświetlić strony". I nie jest to kwestia Internetu jako takiego, bo był sprawdzany przez fachowca. Czy ktoś ma jakiś pomysł, co może być przyczyną? [B][COLOR=red]H E L P!!! :Help_2:[/COLOR][/B] -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
Isabel replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Piękne fotki ślicznych piesków:loveu: -
Malwinka - dzielne kociatko do pokochania - MA DOMEK
Isabel replied to lolka's topic in Już w nowym domu
A to ci Laluś :evil_lol:Imię pewnie adekwatne do tego przeglądania się w lustrze;) -
Malwinka - dzielne kociatko do pokochania - MA DOMEK
Isabel replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Cyprian z Malwinką to jak tata z córką:loveu: Loluś to papużka? Tak sobie chodzi po mieszkaniu? -
Oczywiście możesz spytać o radę weta, ale myślę, że kotek jakoś przetrzyma tę podróż, trochę się pomiota, a potem uśnie. Moje koty, przy ostatniej przeprowadzce, siedziały 3/4 dnia zamknięte - każdy w osobnym kontenerku - i musiały wytrzymać, bo innej opcji nie było. A szeleczki może mogłabyś od kogoś pożyczyć?
-
Kotek musi podróżować w transporterku, tak jest najbezpieczniej i dla niego i dla Was. Wytrzyma taką drogę, już niejeden kotek podróżował przez całą Polskę. W razie postoju może wyjść, ale koniecznie w szeleczkach. Najlepiej niech te szeleczki ma od początku, a potem tylko dopnie się smycz. Wszelkie przekładanie kota musi odbywać się w "pomieszczeniu zamkniętym", czyli w aucie.
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale Kastor wcale nie chciał zrobić mi krzywdy! To nie jego wina, że ma pazury (których nota bene nie pozwoli sobie obciąć:mad:). Z moich kotów tylko Milka, jak ją o sekundę dłużej głaszczę, potrafi delikatnie ząbkami chwycić za rękę. Pozostałe koty używają pazurów wyłącznie w obronie własnych interesów:evil_lol: -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zwierzaki mają się dobrze. Ja za to miałam przygodę z Kastorem. Otóż postanowiłam odrobaczyć towarzystwo. Pierwszy nawinął się Kastor.Jedną ręką trzymałam go za kark, a drugą wpychałam tabletkę. Kastor, jak to Kastor, wywijał łapami na wszystkie strony - bardzo ciężko jest w pojedynkę utrzymać kota i jednocześnie zmusić go do połknięcia tabletki. Dwa razy wypluł. Za trzecim razem tak się rozmachał, że przebił mi żyłę na wierzchu dłoni. Nie wiedziałam co się dzieje - nagle wszystko zrobiło się czerwone, łącznie z Kastorem. Chyba był to pierwszy w historii biało-czerwony kot:evil_lol: Ręka mi momentalnie spuchła i zsiniała. Ale zatamowałam krew i tak się zawzięłam, że podałam jeszcze tabletki pozostałym zwierzakom. Z resztą poszło mi łatwiej. Vega trzyma się całkiem nieźle, dostaje tabletki z glukozaminą i witaminami, jest po tym jakby żywsza, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Na spacerach jeszcze teraz ludzie pytają mnie co się stało z drugim psem - "bo przecież chodziła pani dawniej z dwoma". No to wyjaśniam w kilku słowach. Tinusiu - pamiętam [*] -
Malwinka - dzielne kociatko do pokochania - MA DOMEK
Isabel replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Dzielna dziewczynka;):loveu: Kociakom brakować teraz będzie "starszej siostry" ;) -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Jak dzisiaj Rexiulek? A reszta towarzystwa? -
Malwinka - dzielne kociatko do pokochania - MA DOMEK
Isabel replied to lolka's topic in Już w nowym domu
No proszę, jaka panna mądralińska:loveu: Malwinko, sprawuj się grzecznie na koloniach;) Lolka, czekamy na wieści po Twoim powrocie :) -
Malwinka - dzielne kociatko do pokochania - MA DOMEK
Isabel replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa Malwinka? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcie przy lustrze:) -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
domyślam się który...