Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Pani doktor wystraszyła się, jak zacytowałaś listę chorób i leków...Może to i lepiej, że nie chciała podejmować decyzji sama, bez badań... A co jest przyczyną tego krwawienia? Mówiła coś? Dała jakieś doraźne leki?
  2. Elu, trzymajcie się jakoś:calus:
  3. Ojej...:-( Elu, ale do lekarza Ty też musisz iść, musisz jak najszybciej wyzdrowieć, bo na chorowanie - jak sama wiesz - nie ma warunków...:-(
  4. Bardzo, bardzo mi przykro...:-( Wiem, co to znaczy śmierć Mamy...:-(
  5. Biedny bambusowy dywanik już niejedno przeżył...:shake: A Febe...może ma niedociśnienie?;)
  6. Ciekawe jak by Kacperek na takich kolegów zareagował;)
  7. Irokezka nie może wrócić na działkę!!!
  8. Świetna ta fotka, jak siedzą w skrzyni na pościel!
  9. [quote name='kaja555'] [B]A jakby się trafił jakiś fajny dom z ogłoszenia? :razz:[/B][/quote] To się zaproponuje innego kotka;) Gdzie Sisi będzie tak dobrze, jak u Balbinki? Balbinka:loveu:
  10. Panna się już całkiem zadomowiła:multi::loveu:
  11. Nie dość że śliczna, to jeszcze koci ideał:loveu: Ale ja już piątego kota w obecnych warunkach mieć nie mogę...:shake:
  12. Będzie dobrze! :multi:To, że żadnego choróbska nie złapała oznacza, że ma silny organizm. Teraz tylko przystosowanie do życia w domu i może szukać super DS. Wielkie podziękowania dla Was, dziewczyny :loveu:
  13. Najważniejsze, że akcja zakończona sukcesem:multi: Ja też myślę, że to tylko wyrwany pazurek... Czekamy z niecierpliwością na dalsze wieści, zwłaszcza te od Balbinki:loveu:
  14. [quote name='wisela1'] Moze zecerem był w poprzednim życiu, albo drukarzem......;-)[/quote] Miałam takie samo skojarzenie;)
  15. W Krakowie hoteli i hotelików otatnimi czasy przybyło jak grzybów po deszczu. Może lepiej nie hotelik tylko hostel? Jest ich sporo w centrum, są tańsze niż hotele i warunki całkiem przyzwoite (byłam w jednym, tam gdzie mieszkała podczs delegacji moja przyjaciółka). Musiałabyś poszukać w Internecie, porównać ceny. Chętnie dołączyłabym do takiego spotkania, gdyby było w centrum, bo do N.Huty czasowo nie wyrobię (nie ma kto wyjść z psem).
  16. Marudź, Elu, marudź :glaszcze::calus:I tak Cię wszyscy kochają :loveu:Tylko ta miłość nieraz taka trudna, nieraz ponad siły...:shake:
  17. Ale pracowały po cichu - dały pospać;)
  18. Nie wiem Elu co napisać, jak Ci pomóc...:shake: U mnie podobne warunki, też 4 koty, też jest nam ciasno - wszystkim - i zwierzakom i mnie. W dawnym mieszkaniu była przestrzeń, nie wchodziliśmy sobie w drogę, a teraz "w każdym kątku po zwierzątku", wszędzie ich jest pełno. Ja jedna, one 4 + Vega. Ja wiem, że koty nie mogą cały dzień spać, że muszą pobiegać, tylko że przy obecnej przestrzeni nie mają gdzie biegać. Kofik, przedtem bardzo spokojny, teraz rozbuchał się, zaczepia Teosia, prowokuje do bójek, a Teoś przed nim ucieka w szalonym pędzie. Jak taka gonitwa wygląda i jakie są jej skutki nie muszę Ci mówić, bo sama wiesz. Całe szczęście, że noce przesypiają spokojnie, rzadko się zdarza, żeby mi nie pozwalały spać - to ogromny plus. Co do klatki, to nie wiem jaki będzie efekt. Delikwent może się wydzierać, szarpać, hałasować i też nie będzie można spać. Ale może być też zupełnie inaczej. Warto by spróbować. Tylko że ja takiej klatki nie mam...:shake:
  19. Słodki bobas :loveu:A różowe łóżeczko w sam raz dla dziewczynki, chociaż w Krakowie (nie wiem dlaczego), tradycyjne, kolor różowy jest dla chłopca, a dla dziewczynki - niebieski.
  20. Mnie też od tygodnia jakaś infekcja męczy...
×
×
  • Create New...