Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Ależ z niego kawał kota :crazyeye:Pięknego kota :loveu:
  2. Nikt nie chce takiej ślicznej Klusi...:(
  3. [quote name='wisela1']Jabłka moje ulubione....[/QUOTE] Faktycznie, że to jabłka, w pierwszej chwili nie skojarzyłam
  4. Ale grymaśnica - tego nie, tamtego nie, na takim niejedzeniu to powinnaś już dawno fortunę zbić ;)
  5. Moja Vega na szczęście ( w tym przypadku na szczęście!) głucha, więc na żadne wystrzały nie reagowała. Kotom też to specjalnie nie przeszkadzało. Jak już wystrzelają wszystkie petardy i wreszcie sie uspokoi, to i Rexik dojdzie do siebie.
  6. Bidulka, tak by chciała mieć na własność taką głaszczącą rękę...
  7. Cieszę się, że jesteście wszyscy cali i zdrowi!!!
  8. Już po północy, powinno być ciszej, chyba już większość petard wystrzelana. Jak zwierzęta? Jak Ty się czujesz Zosiu?
  9. Oby Nowy Rok przyniósł kotuni własny, wymarzony, kochający domek!!!
  10. Nie wiem co Ci Zosiu poradzić, żaden z moich psów nie sprawiał pod tym względem specjalnych problemów. Weci zalecają leki na uspokojenie, ale piszesz, że rok temu to nie pomogło. Cioteczki z doświadczeniem w tym względzie potrzebne!
  11. Oby Nowy Rok przyniósł ci koteczku własny, ciepły, kochający dom!
  12. W ten dzień cieszę się, że moja Vega jest prawie głucha, już nie reaguje tak na wystrzały, chociaż i tak nie mogę narzekać, bo nigdy jakoś specjalnie nie panikowała, ale podenerwowana i niespokojna oczywiście była. Na spacerze nawet nie chciała załatwić swoich spraw, rozglądała się tylko zaniepokojona wokół - coś się działo, a ona nie wiedziała co.
  13. [quote name='Jola_K']dokladnie tak jest zagladaja nawet na akwarium gdzie lubial lezec od poczatku razem, zawsze nawet do weta jezdzily w komplecie w ostatnich dwoch dniach wylizywaly mu glowke, doslownie sie nim opiekowaly cos niesamowitego :( koszmar[/QUOTE] I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze, najtragiczniejsze...:( Cóż to mogło być za choróbsko, że w ciągu 3 dni zabrało koteczka? Woda w płucach sugerowałaby FIP, ale test wyszedł ujemny, chyba że nie był wiarygodny. Żeby tylko pozostałe się nie zaraziły!
  14. Pozostała dwójka będzie tęsknić, szukać...:(
  15. Na filmiku widać, jaka to miziasta kicia, nic tylko zabierać do domku! Idzie znowu mróz...:(
  16. [quote name='kinia098']Dzwoniłam i ta Pani ma już kotka :([/QUOTE] Wielka szkoda :(
  17. Dziękuję, mimiś :) Ode mnie również ciepłe myśli i serdeczne życzenia :) :) :)
  18. Piwnica, nawet najlepsza, nigdy nie zastąpi domu :shake:
  19. Dziękuję, tamb :) Dla Ciebie i wszystkich domowników - tych dwu- i czteronożnych - najlepsze życzenia i wiele serdeczności :)
  20. Może jeszcze w tym roku ktoś uszczęśliwi Klusię?
×
×
  • Create New...