Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Jeden z moich kotów - też rudzielec - podsikuje dywanik psa (ale koty też na nim lubią poleżeć) - i też nie wiem dlaczego. Może chce, żeby jego zapach był górą?
  2. Dzisiaj już upału nie ma, można trochę odetchnąć:)
  3. Takie maleństwo musi się do kogoś przytulić :)
  4. U mnie 4 dorosłe koty i duży pies, a miejsca po przeprowadzce bardzo mało, dlatego nie mogę teraz służyc już DT. Wierzę, że Malwince znajdziesz najlepszy domek stały:)
  5. Jak widzę, moja propozycja imienia została zaakceptowana:) Bardzo się ciesze, że Malwinka czuje się już dobrze:multi: Czy zostanie u Ciebie, czy będziesz jej szukała domu?
  6. Ale maleństwo :loveu:Czarne kotki trudno jest fotografować, jeden z moich też jest czarny i trudno uchwycić jego "rysy twarzy";) Czy malutka ma już imię?
  7. Widzę, że już nawet zaczęłaś się pakować;)
  8. To czekamy na fotki:) Ale do weta i tak należałoby z nią iść, bo coś jest nie w porządku:shake:
  9. Trzeba malutkiej porobić dokładne badania, bez tego ani rusz:shake:
  10. Witaj Marto :multi:Cieszę się, że u Was wszystko OK, a Frodzik robi postępy:multi:
  11. Może dziewczyny na miau coś będą wiedziały na ten temat. Albo popytaj wetów na dogo, np. wetem jest Formica.
  12. Ja mam na stałe jedno niezbyt duże pudełko z twardej tektury, bo Teoś zaanektował je jako swoją prywatną budkę. Inne koty raczej tam nie wchodzą.
  13. U mnie tylko jedna fotka jeszcze się nie wyświetla. Ale fajnie tym zwierzakom, sama bym tak chciała:)
  14. Ja widzę tylko 2 fotki...
  15. Świetne wieści:multi: Co do kuwety, to nie wszystkie koty lubią takie kryte ustrojstwa. Może malutka się przyzwyczai, a jak nie, to trzeba będzie jej taką zwykłą sprawić.
  16. Terra, dzięki za informację. Jak to dobrze, że wszystko OK! Marta ma problemy z Internetem i dlatego nie pisze?
  17. Jeżeli kotek ma być niewychodzący, zwróć uwage na zabezpieczenie okien/balkonu. Koty wcale nie spadają na cztery łapy, zwłaszcza z wysokości kilku pieter. Jeżeli kotek ma być wychodzący, zorientuj się, czy dom jest z dala od ulicy/szosy. No i jeszcze sprawa kastracji, szczepienia. Spytaj też, czy kotek będzie zostawał sam w domu, na ile godzin, czy w razie wyjazdu opiekunów będzie ktoś, kto się nim zajmie. To tak w skrócie. W ogóle, to zorientuj się co to za dom, rodzina.
  18. Moja Vega ma w domu 4 koty (miłość jest obustronna), ale obcego, uciekającego, też lubi pogonić. Pewnie by mu nic nie zrobiła, ale to jest na zasadzie ucieka - to trzeba pogonić. Dobrze, że biegi już nie te :evil_lol:
  19. Super:multi: Bądź szczęśliwy maleńki:loveu:
  20. Najlepiej napisz PW do Ninki, w ten sposób szybciej się z nią skontaktujesz
  21. Teraz pewnie śpi łobuz jeden, odpoczywa po ciężkiej nocy :shake:
  22. Ninka w poście nr 24 oferowała awaryjny DT. Kontaktowałaś się z nią?
×
×
  • Create New...