Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Zdrowych, spokojnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku - samych dobrych, pomyślnych dni :tree1:
  2. Dziękuję :) i również przesyłam najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, pogodnych Świąt, a w Nowym Roku - samych dobrych, pomyślnych dni :) :) :)
  3. [quote name='wisela1']No, prawdziwie świąteczna wiadomość............ REXIUNIO KSIECIUNIO MA DOBRE WYNIKI !!!!!!!!!!!!! Tylko Sylimarol musimy właczyć....[/QUOTE] To taki prezent na Święta od Rexunia :) Bardzo się cieszę :multi:
  4. [quote name='wisela1'] Zabezpieczyłam sie na świąteczny okres....Mam co jeść. Kupiłamm sobie Deprim.....[/QUOTE] Chyba nie chcesz powiedzieć, że będzie to jedyne świąteczne "danie" :shake:
  5. Oby się te życzenia domku dla Klusi jak najszybciej spełniły! Święta, to magiczny czas, więc kto wie...
  6. Taka śliczna tri i dalej bez domu, na śniegu, na mrozie...:( A koło niej jest chyba szylkretka? Dla niej też szukasz domu, czy to dzika kotka?
  7. Chociaż podniosę! Ona bidulka na tym mrozie...:(
  8. Piękny, wzruszający tekst. Może ktoś się zlituje, ktoś, kto nie ma kota, albo kota też z FIV. On w domu wyładnieje, co do tego nie ma wątpliwości, zresztą uroda nie jest najważniejsza. Tylko niech mu ktoś da szansę! Czy kocio ma wątek na miau? Jeżeli nie, załóż mu koniecznie, tam są domy z kotami z FIV. Ja niestety nie mogę pomóc, mam swoje 4 koty...
  9. [quote name='emilak']kurcze szkoda, że tak daleko....ja właśnie jestem na etapie poszukiwania kici...[/QUOTE] Napisz skąd jesteś, może by się dało zorganizować transport. Moja sunia [*] podróżowała z Sopotu aż do Krakowa.
  10. W dziale "Akcje" jest poddział "Domy tymczasowe", a tam jest wątek (pierwszy od góry) "Spis domów tymczasowych" - wpisz się tam, może ktoś się odezwie
  11. Ale Rexiulek miewał już stany lękowe, chyba bez wyraźnej przyczyny, więc to chyba kolejny atak takiej paniki. Co do guzka, myślę, że to tłuszczak, ale oczywiście wet musi się wypowiedzieć. U starszych psów często występują guzki, moja Vega ma ich kilka - za uchem, nad brwią, na łopatce. Ten guzek nad brwią jest taki śmieszny, że pojawia się zimą, a latem znika. Nie są to duże guzki, ale wyczuwalne, wielkości może orzecha, i nie rosną. Dlatego nic z nimi nie robię, przyjmując, że to taka uroda w podeszłym wieku ;)
  12. To, że niczego nie słyszałaś i nie widziałaś, to taka podświadoma samoobrona, organizm ma już dość katorgi. Dla Staszka jeszcze długo będziesz chciała kupować różne rzeczy, opowiadać mu nowinki...człowiek dopiero po chwili reflektuje się, że ...
  13. Pisz, Elu, pisz. Ja zawsze czytam, odpisuję nie zawsze, bo nie zawsze wiem co odpisać...
  14. Ja też myślę o Tobie cały czas, Elu!!!
  15. Nie znam tego leku, ale jeżeli działa, to dobrze!
  16. Ja również jestem myślą z Wami !
  17. Martwię się o Was...za dużo spraw na Twojej głowie, Elu...:(
  18. Elu napisz coś, bo taka cisza...
  19. Wiadomo, dla nas zwierzak, to jak członek rodziny :) Dobrze, że to nie padaczka, może leki uspokajające pomogą. A wyjechać niestety nieraz trzeba, tylko jak tu wytłumaczyć psu, że się wróci?
  20. Biedna Figunia :( Ja też niewiele wiem na temat padaczki, ale są na to leki. Może ten atak się nie powtórzy? Trzymajcie się dziewczyny!!!
  21. Ale Bunia się zmieniła! Puchata jak misiaczek! A jakie kolory!!! (Nie mam emotek)
×
×
  • Create New...