Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Moja Vega najczęściej też dzieli posłanie z jakimś kotem ;)
  2. W każdym razie jakaś szansa jest! To jakaś wada wrodzona?
  3. Ja śledzę wątek :) Cieszę się, że maluch już w domu i trzymam kciuki za operację Kruszynki:thumbs:
  4. Jest naprawdę piękny :loveu: Może domek znajdzie się niebawem i alergia przestanie Cię męczyć...
  5. Jakie fajne okruszki :loveu: I bardzo dzielne, że same szukały pomocy!
  6. Na pierwszej fotce Spenser i Andzia mają jednakowy kolor futerka :) Zwierzaki szczęśliwe, ich pańcia trochę mniej ;)
  7. Za Toffika też trzymam kciuki!!!
  8. Oby się udało!!!
  9. Biedactwo...tak dzielnie walczyła...:-(:-(:-( Biegaj szczęśliwa tam, gdzie już nic nie boli... [*] [*] [*]
  10. Koty przepiękne:loveu: Ale cóż z tego, jak u mnie już teraz ciasnota niemiłosierna :(
  11. Taki fajny kocio:loveu: Oby mu się następnym razem poszczęściło:thumbs: Jak kotka była przez 9 lat jedynaczką, to teraz faktycznie trudno jest się jej przestawić. Może za jakiś czas wszystko by się unormowało, ale nie dziwię się, że państwo nie chcą ryzykować zdrowia koteczki.
  12. Biedaczek :( Oby ta niedyspozycja szybko minęła :kciuki:
  13. [quote name='GrubbaRybba']Ja to wiem, ale właściciele Spensera nie. Próbowałam im to uświadomić, ale bezskutecznie. Jak ktoś już podjął decyzję, to ciężko go od tego odwieść. :([/QUOTE] Ano właśnie...:( Pozostaje wzmóc akcję ogłoszeniową :roll:
  14. Może przyszedł za jakąś suczką z cieczką :cool3:
  15. Świetny kocio :) dwojga imion :) On ma jeszcze niebieskie oczka?
  16. Może jak by dłużej pobył, to kotka przyzwyczaiłaby się...Moja Milka też nie była zachwycona, jak po 2 latach doszedł kociak, też to bardzo przeżywała, też się pochorowała, ale w końcu zaakceptowała kociaka. Nie pamiętam jak długo to trwało, bo to było 8 lat temu.
  17. To świetnie!!! Masz dobrą rękę do adopcji :)
  18. Świetne wieści:multi:
  19. Ojej, to fatalnie :( Tam, gdzie naprawdę trzeba pomóc, to nikogo nie ma, a tutaj zaraz znaleźli się nadgorliwcy :mad::angryy:
  20. [quote name='Tweety']W tym momencie mam do Was inną prośbę, mało absorbująca ale to bardzo duża szansa dla krakowskich kotów. Urząd Marszałkowski Województwa małopolskiego ogłosił konkurs m.in. dla organizacji pozarządowych na inicjatywę w Małopolsce. Zgłosiliśmy nasz projekt budowy kociego przytuliska dla podkrakowskich gmin pod nazwą "Ludzie kotom". Wygraną jest 10 tys zł stanowiące 1/4 środków, które mamy zgromadzić aby powstał koci azyl na 40-50 kotów. Bardzo liczymy na pomoc forum aby zebrać odpowiednią ilość głosów i móc wdrożyć w życie nasz projekt. W końcu wygrają na tym koty [IMG]http://mrumru.eu/images/smiles/smile.gif[/IMG] Wystarczy wejść na stronę [url]http://www.pomyslnamalopolske.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=84&Itemid=55[/url] wybrać ocenę i kliknąć "wyślij" Czasu jest niewiele, do 15.09 Liczymy na jak największą liczbę głosów aby pokazać urzędnikom jak jest to ważny problem i ilu ludziom zależy na jego rozwiązaniu.[/QUOTE] Tweety podała link do strony, gdzie należy zagłosować :)
  21. Ojej, jeszcze ranne kociątko na dodatek :( Cóż za :zly7: tak go urządził :angryy:
  22. Tak, głuchota często się zdarza u białych kotów, ale nie jest to reguła. Jako koty niewychodzące doskonale radzą sobie w domu. Ludzie przychodzący do schroniska pewnie nie znają się na rasach, ale może na dogo, czy z ogłoszenia, taki kotek szybciej znalazłby dom.
×
×
  • Create New...