Dlaczego ci państwo nie mogą przyjąć do swojej kotki 2 kocurów? Zwłaszcza, że są wykastrowane? Ja mam 1 kotkę i 3 kocury i naprawdę nie widzę powodu :roll:
Śliczna maleńka :loveu:
Ja mam tylko taką uwagę - nie zakładałabym tej obróżki :shake: - malutka może się na niej gdzieś zawiesić. A dźwięk wiecznie brzęczącego dzwoneczka może być denerwujący i nie taki zdrowy dla uszu kici.
Aż tak bardzo wymiotował, że wszystko zabrudzone???
Ja nie wiem, co Hektorkowi dolegało rok temu, chyba mi tego nie mówiłaś, pamiętam tylko, że podejrzewałaś, że mógł zjeść coś niejadalnego, bo to łakomczuch.
[quote name='Tweety']A poza tym i tak, prędzej czy później, będziemy mieli to przytulisko i ... nie ma uproś :) To była dopiero rozgrzewka![/QUOTE]
I słusznie! Tak trzymać!!!