Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. [quote name='GrubbaRybba']Nie może z kilku powodów. Najważniejsze są dwa: 1. Bo często wyjeżdżam. W czasie od maja do sierpnia praktycznie co tydzień na kilka dni (zawody sportowe z psem). 2. Bo mam alergię na koty. Jak tylko kot do mnie podchodzi wszystko mnie swędzi, mam zapuchnięte oczy i wielkie czerwone placki na skórze. :( A szkoda, bo fajny z niego zwierz.[/QUOTE] Rozumiem, trudno...Trzeba maluszkowi szukać domu. Ważne, że póki co, ma opiekę :)
  2. Nie może zostać u Ciebie na stałe? ;)
  3. Baaardzo przystojny:loveu:
  4. U nas też leje już drugi dzień, do tego bardzo silnie wieje. Ale ponoć od soboty ma być poprawa pogody i cieplej. Przecież to jeszcze lato!
  5. Jak tam też tak leje, to kociątka faktycznie mogą się w tej taczce potopić:placz:
  6. Szkoda, że ten domek okazał się "wychodzący"...Ale to dopiero pierwsze podejście.
  7. Byłoby super :) Trzymam kciuki!!!
  8. W Febe odżyły uczucia macierzyńskie ;) A miała kiedyś małe?
  9. To świetnie:multi: A to małe z reklamówki dołączysz do tego wątku?
  10. Widocznie ten ktoś stwierdził, że jeden zwierzak mniej, jeden więcej, to żadna różnica:angryy: Ale dopiero teraz zauważyłam z tytułu wątku, że jedna kotka ma już dom - naprawdę udało się?
  11. Podziękowania dla cioci Tomcugowej :) Może się uda!
  12. Mogę tylko podnieść:roll:
  13. A jak teraz z tym niszczeniem u Bajeczki?
  14. A z tych domków, które zgłosiły się po czarnulka nikt by nie wziął małej?
  15. Niedługo cały "tydzień" znajdziesz:evil_lol:
  16. Ojej, to ilość stołowników coraz większa :crazyeye: O dom dla kocia rozpytywałam, ale chętnych brak. Teraz, jak są już fotki, to może któraś z cioteczek zrobiłaby ogłoszenia?
  17. Przypuszczam, że dla swych rodziców/teściów też nie mają szczególnych względów...To tacy ludzie, emocjonalnie upośledzeni...
  18. Bardzo się zżyłyśmy ze sobą przez te 14 lat:) Tylko smutno patrzeć na starość - tak człowieka, jak i zwierzęcia, mając w pamięci jak to kiedyś bywało...:(
  19. Vega ma już co najmniej 16 lat. We wrześniu minie 14 lat odkąd jest u mnie, a wzięłam już dorosłego psa. Wet oceniał ją wtedy na ok. 2,5 roku.
  20. Raczej Vega i kotki ;) Kotki w porządku, a Vega - słabiutka, bardzo się ostatnimi czasy postarzała. Jeszcze jakoś chodzi, ale widać, że jej ciężko, nogi nie chcą nieść. Zwłaszcza rano nie może się pozbierać.I jakaś taka wysuszona się zrobiła, chociaż je normalnie. No cóż, wiek robi swoje...
  21. Może część tych zwierzaków ma jednak domy, tylko są wypuszczane. U mnie też się wałęsają różne koty, psy, ale zaobserwowałam, że mają domy, wyglądają całkiem, całkiem, tylko po prostu chodzą sobie na wolności. Jest też taka jedna bullowato-bokserkowata sunia, ruda, z początku jej się bałam, ale okazało się, że jest wyjątkowo przyjazna. Nie wiem, gdzie mieszka - jedni państwo chcieli ją przygarnąć, to raz przeskoczyła przez ogrodzenie i poszła sobie, a drugi raz zeskoczyła z balkonu i uciekła - taki pies-włóczykij.
  22. Myślisz, że to tam koczuje? To ten kumpel maluszka?
  23. No to już został tylko tydzień :) Luna będzie miała dom, a rudasek - koleżankę :)
×
×
  • Create New...