Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. W każdym razie Wy tego rudaska nie macie? On by chyba szybko znalazł dom, bo z opisu wydaje mi się, że to mix któregoś Rexa (Devon Rex albo Cornish Rex).
  2. :( :( :( Tak byśmy chciały przeczytać, że jest lepiej...
  3. Ale jakiś jednak został adoptowany - i to cieszy :)
  4. [quote name='wat']Mam wiadomość z drugiej ręki, nie wiem czy chodzi na pewno o tego samego kotka, ale chyba tak :)[/QUOTE] Miałam na myśli tego rudo-białego maluszka, o którym pisze Marchewa na wstępie wątku
  5. Jak się dzisiaj czuje? Chociaż odrobinkę lepiej?
  6. To świetnie:multi: Teraz tylko żeby się z transportem udało!
  7. [URL="http://www.dogomania.192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy%21-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom%21-Zag%C5%82osuj%21"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy%21-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom%21-Zag%C5%82osuj%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy!-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom!-Zag%C5%82osuj!!![/URL] Tutaj :)
  8. [quote name='dorcia44']pewnie jeszcze nie raz trafi się obok kuwetki :) ale generalnie kocięta są bardzo mądre ,psy wymagają więcej czau ,bywa że rok to za mało .[/QUOTE] Wiem, znam to z doświadczenia, sama mam psio-kocią gromadkę. Ale moja kotka, którą zabrałam jak miała 3 tygodnie, z początku całkowicie lekceważyła kuwetę. Dlatego byłam zdziwione, że te kociaki, chyba też w takim wieku, od razu załapały w czym rzecz ;)Ale myślę, że u mojej Milki taka reakcja wynikała też z tego, że była wówczas pierwszym i jedynym kotem - kuwetka była nowa, nie pachniała kotem i z niczym jej się nie kojarzyła. Następne moje koty już po zapaszku wiedziały do czego służy to urządzenie ;) Nawet miesięczny kocurek od razu załapał, że to jest właśnie TO miejsce. Co do psów, miałam od szczeniaka dwa. Jeden, mój osobisty, nauczył się bardzo szybko, drugi - tymczasik, to była uparta bestyjka:evil_lol:
  9. Tweety, jest już osobny wątek założony w tym celu - rozsyłamy link i głosujemy :)
  10. Takie maleńtasy i już potrafią korzystać z kuwety:crazyeye:
  11. Są piękne:loveu: Byle tylko były zdrowe:kciuki: A ten rudo-biały maluch? Został też zabrany?
  12. Może teraz się uda: [URL="http://www.dogomania.192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy%21-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom%21-Zag%C5%82osuj%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy!-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom!-Zag%C5%82osuj!!![/URL]
  13. Proszę Cioteczki zagłosujcie - to na koty! [URL="http://www.dogomania.pl/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy%21-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom%21-Zag%C5%82osuj%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy!-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom!-Zag%C5%82osuj!!![/URL]
  14. Ja również dołączam się do podziękowań:loveu: i mocno trzymam kciuki:thumbs:
  15. Ojej, jakie drobinki! Zabrane chyba w ostatnim momencie, inaczej by nie przeżyły. Jak to dobrze, że już są u Ciebie :loveu:Kciuki oczywiście bardzo mocno trzymane :kciuki:
  16. Nie sposób tego wszystkiego ogarnąć...:( Nawet gdyby człowiek miał możliwości wszelkie - lokalowe, finansowe itd., to biorąc do siebie wszystkie napotkane bidy, stworzyłby tym sposobem nowe schronisko. A przecież nie o to chodzi!
  17. To, że się martwię o niego nie znaczy, że Ty masz go wziąć. Ja się o niego tak ogólnie martwię...:(
  18. Jestem i ja u Tofficzka - trzymaj się piesku, będziemy szukać domu dla ciebie
  19. Pamiętam Tofika, zaraz zajrzę na jego wątek.
  20. Może załóż jej osobny wątek, także na miau. No i ogłoszenia potrzebne. W schronisku , w tym tłumie, nikt jej nie zauważy, poza tym ludzie przychodzą głównie po kociaki, starszymi mało kto się interesuje. Strasznie mi jej żal :(
  21. A już wydawało się, że z trzustką u Rexiulka lepiej... Martwię się o tego kumpla/braciszka maluszka - już taka jesienna pogoda, przedsmak zimy...
  22. Ja zagłosowałam już wcześniej - link był podany na wątku krakowskim :)
  23. No nie, jeszcze tego brakowało, żeby komputer padł :shake:
  24. Ale mu wygodnie :)
  25. [quote name='weszka']Ufff! Super, że się udało. Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych. Zdrówka i sił dla maluchów :)[/QUOTE] Dołączam się :)
×
×
  • Create New...