Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
Biały kocurek o dwukolorowych oczach i siwy Whiskas.
Isabel replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
W każdym razie Wy tego rudaska nie macie? On by chyba szybko znalazł dom, bo z opisu wydaje mi się, że to mix któregoś Rexa (Devon Rex albo Cornish Rex). -
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
Isabel replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:( :( :( Tak byśmy chciały przeczytać, że jest lepiej... -
Biały kocurek o dwukolorowych oczach i siwy Whiskas.
Isabel replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Ale jakiś jednak został adoptowany - i to cieszy :) -
Biały kocurek o dwukolorowych oczach i siwy Whiskas.
Isabel replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='wat']Mam wiadomość z drugiej ręki, nie wiem czy chodzi na pewno o tego samego kotka, ale chyba tak :)[/QUOTE] Miałam na myśli tego rudo-białego maluszka, o którym pisze Marchewa na wstępie wątku -
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
Isabel replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się dzisiaj czuje? Chociaż odrobinkę lepiej? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
To świetnie:multi: Teraz tylko żeby się z transportem udało! -
[URL="http://www.dogomania.192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy%21-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom%21-Zag%C5%82osuj%21"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy%21-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom%21-Zag%C5%82osuj%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy!-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom!-Zag%C5%82osuj!!![/URL] Tutaj :)
-
4 maleńkie kociaki w taczce!Nie mają szans na przeżycie!!
Isabel replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='dorcia44']pewnie jeszcze nie raz trafi się obok kuwetki :) ale generalnie kocięta są bardzo mądre ,psy wymagają więcej czau ,bywa że rok to za mało .[/QUOTE] Wiem, znam to z doświadczenia, sama mam psio-kocią gromadkę. Ale moja kotka, którą zabrałam jak miała 3 tygodnie, z początku całkowicie lekceważyła kuwetę. Dlatego byłam zdziwione, że te kociaki, chyba też w takim wieku, od razu załapały w czym rzecz ;)Ale myślę, że u mojej Milki taka reakcja wynikała też z tego, że była wówczas pierwszym i jedynym kotem - kuwetka była nowa, nie pachniała kotem i z niczym jej się nie kojarzyła. Następne moje koty już po zapaszku wiedziały do czego służy to urządzenie ;) Nawet miesięczny kocurek od razu załapał, że to jest właśnie TO miejsce. Co do psów, miałam od szczeniaka dwa. Jeden, mój osobisty, nauczył się bardzo szybko, drugi - tymczasik, to była uparta bestyjka:evil_lol: -
4 maleńkie kociaki w taczce!Nie mają szans na przeżycie!!
Isabel replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Takie maleńtasy i już potrafią korzystać z kuwety:crazyeye: -
Biały kocurek o dwukolorowych oczach i siwy Whiskas.
Isabel replied to MARCHEWA's topic in Kotki już w nowych domach
Są piękne:loveu: Byle tylko były zdrowe:kciuki: A ten rudo-biały maluch? Został też zabrany? -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Może teraz się uda: [URL="http://www.dogomania.192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy%21-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom%21-Zag%C5%82osuj%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy!-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom!-Zag%C5%82osuj!!![/URL] -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Proszę Cioteczki zagłosujcie - to na koty! [URL="http://www.dogomania.pl/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy%21-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom%21-Zag%C5%82osuj%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/192088-Koty-prosza-o-g%C5%82osy!-Inicjatywa-ma%C5%82opolska-Ludzie-kotom!-Zag%C5%82osuj!!![/URL] -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Ja również dołączam się do podziękowań:loveu: i mocno trzymam kciuki:thumbs: -
4 maleńkie kociaki w taczce!Nie mają szans na przeżycie!!
Isabel replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Ojej, jakie drobinki! Zabrane chyba w ostatnim momencie, inaczej by nie przeżyły. Jak to dobrze, że już są u Ciebie :loveu:Kciuki oczywiście bardzo mocno trzymane :kciuki: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Nie sposób tego wszystkiego ogarnąć...:( Nawet gdyby człowiek miał możliwości wszelkie - lokalowe, finansowe itd., to biorąc do siebie wszystkie napotkane bidy, stworzyłby tym sposobem nowe schronisko. A przecież nie o to chodzi! -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
To, że się martwię o niego nie znaczy, że Ty masz go wziąć. Ja się o niego tak ogólnie martwię...:( -
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
Isabel replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja u Tofficzka - trzymaj się piesku, będziemy szukać domu dla ciebie -
Pamiętam Tofika, zaraz zajrzę na jego wątek.
-
Może załóż jej osobny wątek, także na miau. No i ogłoszenia potrzebne. W schronisku , w tym tłumie, nikt jej nie zauważy, poza tym ludzie przychodzą głównie po kociaki, starszymi mało kto się interesuje. Strasznie mi jej żal :(
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
A już wydawało się, że z trzustką u Rexiulka lepiej... Martwię się o tego kumpla/braciszka maluszka - już taka jesienna pogoda, przedsmak zimy... -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
No nie, jeszcze tego brakowało, żeby komputer padł :shake: -
Ale mu wygodnie :)
-
4 maleńkie kociaki w taczce!Nie mają szans na przeżycie!!
Isabel replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='weszka']Ufff! Super, że się udało. Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych. Zdrówka i sił dla maluchów :)[/QUOTE] Dołączam się :)