Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Widzisz, jak Cię lubią? ;) A tak na serio, to to jest worek bez dna, skąd brać na to finanse???
  2. [quote name='kakadu']wiedzialam, ze ktos zaraz wyleci z glodzonym, biednym frodzikiem :mad: ;)[/QUOTE] Fakty świadczą same za siebie ;):-D
  3. No to miałaś przygodę! Młody najwidoczniej się obraził :evil_lol: Ale dobrze, że łaskawie pozwolił się znaleźć - to nie pora na takie wycieczki. A Hektorek :loveu:
  4. No właśnie, ja też nie rozumiem, dlaczego on jeszcze nie ma domu ...
  5. Biedny, głodzony Frodzio, musi sam pożywienie zdobywać ;) A ja kiedyś widziałam znajomą kotkę, która niosła w pyszczku sikorkę - dla mnie to był też okropny widok :shake:
  6. Może słońce zachęciło go do spacerku :)
  7. Całe szczęście, że nic nikomu się nie stało! Trzymam kciuki za operację koteczki, oby dało się jej pomóc!!!
  8. Coś poważnego? Aż boję się pomyśleć:shake: Ale kicia na operację pewnie nie dojechała...:-(
  9. Trzymam mocno kciuki:thumbs: Oby się udało:modla:
  10. Cynka - Cynamonka :) A potem każde imię ma jeszcze wiele, wiele wersji - przynajmniej u mnie tak jest ;)
  11. SUPER:multi::multi::multi: Proszę o fotki!!!
  12. Była do tej pory kotem żyjącym na wolności...Można mieć tylko nadzieję, że wróci...
  13. [quote name='kakadu']hmmmmm.... dwa juz pogonil pierwszego wieczoru...:roll:[/QUOTE] Guffi, nie wygłupiaj się, bo...:mad:
  14. Jeszcze, albo tylko tydzień...;)
  15. SUPER:multi::multi::multi: A jak dogaduje się z kotami?
  16. Tak trzymać maluchy :happy1: I absolutnie nie wolno chorować :nono: Może to jednak nie była pp?
  17. Pojechał??? :) Są już jakieś wieści z nowego domku?
  18. Te nasze staruszki już tak mają - jednego dnia gorzej, drugiego lepiej. Ech, życie...
  19. Chyba biedaczek tak bardzo osłabł...:( Może sen go wzmocni...Dostaje tonę leków, już nic więcej zrobić nie można...:(
  20. Czyli w weekend już będzie w domu?:multi: No popatrz, kakadu, a wydawało się, że sprawa jest beznadziejna. Widać, sądzony mu jest lepszy los :multi:
×
×
  • Create New...