[quote name='Betbet']Nie:( Bo mówi że on nie ma szans na dom, a im dłużej go trzyma tym gorzej dla niego, oko się podgoiło, zaczął jeść, przytył...[/QUOTE]
Jakoś nie mogę zrozumieć tej "logiki":shake:
To po to się go ratowało, żeby teraz wyrzucić? Jest osłabiony po chorobie, w schronisku zacznie chorować od nowa.
Ma wątek na miau? Może ktoś się zlituje...