Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Taka z niej smarkula:evil_lol: Ale katarek minie;)
  2. Cieszę się bardzo że malutka zdrowieje :) Była bardzo dzielna, że sama szukała dla siebie pomocy :) I tę pomoc znalazła:loveu:
  3. No to trzymam mocno kciuki za domek dla Piegusia - oczywiście super domek :)
  4. Elu, udało Ci się skontaktować z Asiuniap?
  5. Śliczna malutka:loveu: Tylko nadaj jej jakieś ładne imię ;) Próbowałam wstawić fotki, kiedyś to robiłam, ale teraz jakoś mi nie wychodzi:niewiem:
  6. Biedne jesteście obie...:-( Ale może po tym kolejnym zabiegu już będzie dobrze?
  7. Czyli jest starsza, a że wygląda na 6 tygodni, to widocznie dlatego, że jest zabiedzona. Ale u Ciebie odpasie się i wypięknieje:loveu: Fotki!!! Prosimy o fotki!!! :)
  8. Acha, co do wieku koteczki, to jakie ma oczka? Jeżeli jeszcze niebieskie, to ma najwyżej 7-8 tygodni, jeżeli kolor się już zmienił, to jest starsza.
  9. Ja już teraz obawiam się, jak pomieścimy się wszyscy - 5 zwierzaków i ja - na 27 m. A taka młodziutka kotka potrzebuje przecież przestrzeni. Poza tym, finansowo już teraz jest krucho...
  10. Czyli, oprócz świerzba, ogólnie nie jest źle? A w jakim wieku, według wetki, jest niunia? Szkoda, że nie mam warunków na piątego kota, bo marzyłam o szylkretce, w dodatku ta jest trikolorką:loveu: Ale ja mam już 4 koty i wiekową dużą sunię w typie ON-ka, i w niedługiej perspektywie przeprowadzkę do małej kawalerki...:-( Myślę, że Twoja sunia nie powinna się zarazić świerzbem, jeżeli będziesz ją izolowała.
  11. Tak, koci katar może być groźny, zwłaszcza dla takiego zabiedzonego malucha. Zakażenie górnych dróg oddechowych może przejść w zapalenie oskrzeli lub płuc. Może też dojść do poważnej infekcji oczu, która w skrajnych przypadkach kończy się nawet utratą oka. Wet da antybiotyk i pewnie kropelki do oczu. Jeżeli to tylko początki kociego kataru, tak jak myślę, to nie masz się specjalnie o co martwić, powinno być dobrze. Na pewno uratowałaś kociakowi życie:loveu:, bo przy tej pogodzie, chory na pewno długo by nie przetrwał :shake: Daj znać jak już kociątko oglądnie wet.
  12. Tak jak napisałam w poście powyżej - NIE. Psy i ludzie nie zarażają się kocim katarem.
  13. Prawdopodobnie ma koci katar, który jest chorobą wirusową. Musisz iść z nim koniecznie do weta. To, że nie chce jeść może być spowodowane gorączką i ogólnie złym samopoczuciem. Koci katar wcześnie leczony nie powinien dać powikłań. W każdym razie do weta wybierz się jak najprędzej, najlepiej jutro!!! Koci katar dla ludzi i psów nie jest niebezpieczny - nie zarażają się.
  14. Na wątek zaglądam, kciuki trzymam!!!
  15. Świetnie! :) Jak będą jakieś wieści z nowego domu, to pisz!
  16. Jak Kruszynka po zabiegu???
  17. Myślę, że wszystko będzie dobrze :)
  18. [quote name='sabusia']wet postukał sie po głowie ja myślałam że może mieć bo była wiele razy kryta przez kocury no i może ten wyglad mnie zmylił taki mizerny. jakie są objawy fip zewnętrzne np zachowania? sa jakieś widoczne?[/QUOTE] Charakterystycznych objawów nie ma. Następuje ogólny spadek odporności, a więc koty łatwo łapią wszelkie infekcje. Jeżeli takie infekcje są nawracające, trudno się leczą, powodują wyniszczenie organizmu zwierzęcia, wtedy można podejrzewać FIV.
  19. Kciuki mocno trzymane!!! :)
  20. U mnie koty wylegują się głównie na krzesłach. A o krzesło komputerowe to wręcz walczę z Teosiem - wystarczy, że na moment odejdę, a miejsce już zajęte:evil_lol:
  21. A dlaczego podejrzewałaś, że ona ma FIV? Co na to wet?
  22. To świetnie, że zostaje u Ciebie:multi: A pojedynczy test faktycznie nie daje gwarancji, że wyniki są prawidłowe:shake:
  23. Ja zaglądam i gratuluję :) Zatrzymasz kotkę, czy będziesz jej szukać nowego domu?
×
×
  • Create New...