Czyli, oprócz świerzba, ogólnie nie jest źle? A w jakim wieku, według wetki, jest niunia? Szkoda, że nie mam warunków na piątego kota, bo marzyłam o szylkretce, w dodatku ta jest trikolorką:loveu: Ale ja mam już 4 koty i wiekową dużą sunię w typie ON-ka, i w niedługiej perspektywie przeprowadzkę do małej kawalerki...:-(
Myślę, że Twoja sunia nie powinna się zarazić świerzbem, jeżeli będziesz ją izolowała.