Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Może faktycznie wyjada swoim współlokatorom :roll: Może taki apetyt to z nudów i ze stresu?
  2. Ale szybka akcja ! Powodzenia maluchy :happy1:
  3. A wiesz dlaczego bazarek skasowany? Może czegoś brakowało - np. daty zakończenia, linku do wątku? Przeczytaj regulamin i wstaw bazarek jeszcze raz, szkoda żeby się fanty marnowały, zawsze jakiś grosz z bazarku wpadnie.
  4. Bardzo się cieszę, że Kruszynka znalazła dom :) Trzymam kciuki, żeby obie panny się zaprzyjaźniły, a przynajmniej tolerowały :) I żeby już nie trzeba było kolejnej operacji:kciuki:
  5. Niedobrze...:( Jak z jednym lepiej, to drugi znowu chory...
  6. Jak zwykle niezawodna Budrysek:loveu: Niestety w obecnej mojej sytuacji pomóc nie mogę...
  7. [quote name='BasiaD']Co z Kicią???[/QUOTE] No właśnie...???
  8. Na pewno by poszedł, głównie z uwagi na jedzonko ;)
  9. Wojtek i Koksk też za TM??? Co się stało???
  10. [quote name='asiaf1']Aniu bardzo mi przykro :-([/QUOTE] Mnie również bardzo przykro...:( Bezuniu [*]
  11. To świetnie, że młody już w domku i zaskarbił sobie serca nowej rodziny :) Z tymi schodami to jest naprawdę problem...Na szczęście masz ich tylko kilka, a nie jak ja całe piętro, w dodatku bez poręczy. Vega też się zawsze zastanawia - zejść czy nie. Póki co, wystarczy jak trzymam ją za obróżkę i asekuruję, ręcznika jeszcze nie musiałam używać, ale wszystko jeszcze przed nami. Vega waży ponad 30 kg.
  12. A może jednak to nie to...Będzie jeszcze diagnozowany?
  13. No to trzymam kciuki, żeby domek jak najszybciej wypatrzył czarnuszka :)
  14. Wcześnie zaczął, ale widać lista długa i potem by mógł nie zdążyć :santagri:
  15. Rozumiem... Jak chce wyjść, to może wyjść, byle by tylko nie oddalała się od domu. Ale jak jej to wytłumaczyć?
  16. [quote name='nataliahexe']W Lesznie :-)[/QUOTE] Oj, to kawał drogi, bo ja z Krakowa jestem :)
  17. Piękne koty:loveu: Tylko domków brak...:-(
  18. Ale dlaczego miałaby tam wracać? Z czasem przyzwyczai się do życia w domu.
  19. No to super, że wraca i że wszystko już OK :multi:A jakie zalecenia na przyszłość? Dietka?
  20. [quote name='Cynka'] A mieszkamy sobie zaledwie kilka metrów od Natalii :-)[/QUOTE] Czyli w jakim mieście? Ot, tak tylko z ciekawości pytam ;)
  21. Witaj Cynko :) Cieszę się, że malutka ma się świetnie :) Z katarkiem to nieraz tak bywa, że nie chce ustąpić. Bierze jeszcze jakieś leki? Co do obróżki, to tak właśnie przypuszczałam, że dzwoneczek ma ostrzegać, że "nadchodzi KOT" ;) Ja się tylko obawiam, żeby się na czymś nie zawiesiła podczas Waszej nieobecności. Fotki zawsze bardzo mile widziane :) W jakim mieście jest maleństwo?
×
×
  • Create New...