Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Może jakiś bazarek na koteczkę? Jaką kwotę należałoby zebrać?
  2. Ja też uważam, że należy przedłużyć - a nuż tym razem się uda!
  3. Podaj link do tego wątku na miau, będę go odwiedzać
  4. Ja się jednak upieram przy swoim. Bo przecież gdyby nie Ty, to kto by dokarmiał tych biedaków, kto by myślał o sterylce, kto walczyłby z sąsiadami??? Świętokrzyskie - z tego co wiem - to rejon, generalnie, dość nieprzyjazny zwierzętom :(
  5. Wątek na miau też bardzo by się przydał. Może któraś ciotka z tamtego forum się zlituje...
  6. A co po sterylce? Strasznie żal tej kotki...żeby choć DT...
  7. Jesteś Elu dla tych bezdomniaczków Aniołem:loveu: Strasznie żal tych biedaków, ale wszystkich przygarnąć człowiek nie jest w stanie...:shake::-( Jest możliwość bezpłatnych sterylek na tym terenie? Masz kogoś do pomocy w łapaniu?
  8. Te dwa rudaski to jak bracia bliźniaki - są identyczni :loveu:
  9. Ej, Dyziu, tylko nie choruj...:shake: Te bezdomniaczki to kotki?
  10. Ja też z przyjemnością pooglądałam fotki :) Ale się Kacperkowi udało - taki wspaniały dom :multi:
  11. Może to tylko taki gorszy dzień...:( Robisz wszystko wg zaleceń, więc powinno być OK, ale widać ta trzustka żyje własnym życiem...:(
  12. Tak mi przykro :placz: Filipku maleńki [*] [*] [*]:-(:-(:-(
  13. No to super :multi: Miejmy nadzieje, że te wcześniej rozdane kotki dobrze trafiły.
  14. Dobrze mieć taką ciocię kocię :)
  15. Wygląda na to, że wszystko dobrze się skończyło :)
  16. Oby jak najwięcej takich promyczków :)
  17. [quote name='sylwija']Isabel :) mijamy się :)[/QUOTE] Ano ;) Zanim ja napiszę, to Twój post już jest ;)
  18. Uff, no to dobrze, oby się udało :modla:
  19. Sylwija, ubiegłaś mnie. No to nie jest aż tak tragicznie. Ale co będzie, jak te pozostałe nie znajdą domów? Zostawi je tam na dworcu?
  20. To straszne, jak tak można:angryy: Nawet do schroniska nie chce mu się zawieźć, tylko na Dworcu Wileńskim zostawi, ot tak po prostu :angryy:Trzeba te kotki koniecznie przejąć!!! Cioteczki z Warszawy - to super pilne!!!
  21. Maleńka [*] :( :( :( Nie zawsze można pomóc, nieraz człowiek jest bezsilny...
  22. Ja też trzymam mocno kciuki :kciuki:
  23. Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK :kciuki:
×
×
  • Create New...