Ja się jednak upieram przy swoim. Bo przecież gdyby nie Ty, to kto by dokarmiał tych biedaków, kto by myślał o sterylce, kto walczyłby z sąsiadami??? Świętokrzyskie - z tego co wiem - to rejon, generalnie, dość nieprzyjazny zwierzętom :(
Jesteś Elu dla tych bezdomniaczków Aniołem:loveu:
Strasznie żal tych biedaków, ale wszystkich przygarnąć człowiek nie jest w stanie...:shake::-( Jest możliwość bezpłatnych sterylek na tym terenie? Masz kogoś do pomocy w łapaniu?
To straszne, jak tak można:angryy: Nawet do schroniska nie chce mu się zawieźć, tylko na Dworcu Wileńskim zostawi, ot tak po prostu :angryy:Trzeba te kotki koniecznie przejąć!!!
Cioteczki z Warszawy - to super pilne!!!