Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
[quote name='Kociabanda2']:D :D Ciapka! Przejęzyczyć (hmm... jak będzie brzmiało "przejęzyczyć" w odniesieniu do slowa pisanego... ???) się nie można, no :eviltong: Najpierw muszę go złapać :([/QUOTE] Może "przepalczyć"? :-D No bo do pisania używamy palców! :grin:
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Nie miałam nigdy takiego problemu, ale może są psie szampony na łupież... -
dwie znalezione koteczki pilnie potrzebna pomoc!!!!!!!!!!!!!!
Isabel replied to Kenny's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Isabel']W dziale "Koty" są wątki założone przez Tweety - poszukaj, w ten sposób znajdziesz możliwość kontaktu :)[/QUOTE] Na przykład tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/108836-Po%C5%82amane-okaleczone-chore-najci%C4%99%C5%BCsze-przypadki.Finansowo-le%C5%BCymy-%28%28[/URL] -
dwie znalezione koteczki pilnie potrzebna pomoc!!!!!!!!!!!!!!
Isabel replied to Kenny's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Kenny']no właśnie już mi doradzali, żeby się z nią skontaktować, ale nie mam jak jej wyszukać na dogo, bo mam zepsutą przeglądarkę i wyszukiwanie nie działa :([/QUOTE] W dziale "Koty" są wątki założone przez Tweety - poszukaj, w ten sposób znajdziesz możliwość kontaktu :) -
dwie znalezione koteczki pilnie potrzebna pomoc!!!!!!!!!!!!!!
Isabel replied to Kenny's topic in Kotki już w nowych domach
Ja zaglądam :) A kontaktowałaś się z Tweety z AFN? Może coś doradzi? -
Ja również ściskam kciuki!!!
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Może to tylko gorszy dzień, może się nie mógł rozruszać po nocy, może następny spacerek będzie normalny... -
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
Isabel replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
SUPER :multi::multi::multi:A kiedy ma jechać, żeby można było się już na 100% cieszyć? -
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
Isabel replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Ojej, to byłoby cudownie! Trzymam kciuki bardzo mocno!!! -
Wiesz, tylko pomyślałam sobie, że trzeba by się jeszcze trochę wstrzymać z ogłaszaniem, czyli wystawianiem kici do adopcji, do czasu aż całkiem się wyleczy. Bo na chorą kotkę nie będzie wielu chętnych. Ludzie, mając do wyboru kota zdrowego i chorego (co wiąże się z kosztami leczenia), wybiorą oczywiście zdrowego. Poza tym, oddając kicię już zdrową, nie będziemy się martwić, czy ma zapewnione odpowiednie leczenie. Ten bazarek na 66 ogłoszeń kończy się dopiero 30 października, więc jeszcze trochę czasu jest. W jakim mieście jest kicia? Bo to też trzeba podać w tekście do ogłoszenia. No i oczywiście dane do kontaktu, czyli nr telefonu i e-mail.
-
To może zróbmy tak: Ty napiszesz (i prześlesz mi jako pw) po swojemu tekst, czyli wszelkie informacje na temat kici, jak ją znalazłaś, jaka była wtedy biedna, jak szukała pomocy, i że jest w leczeniu i już prawie zdrowa, opiszesz jej charakter itd., a ja ten tekst ewentualnie jeszcze zredaguję. Potem prześlesz (też pw) ten tekst + fotki (ale takie dobre fotki!) założycielce bazarku i wpłacisz pieniądze na konto, jakie Ci poda. Oczywiście chęć zakupu ogłoszeń musisz zgłosić, pisząc posta na bazarku.
-
Jeszcze jeden bazarek - 66 ogłoszeń za 10 zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191834-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-suczki-od-meneli-%21-Zam%C3%B3w-66-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82.Do-31.10.2010."]http://www.dogomania.pl/threads/191834-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-suczki-od-meneli-!-Zam%C3%B3w-66-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82.Do-31.10.2010.[/URL]
-
Tu są linki do tych bazarków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193097-OG%C5%81OSZENIA-2-serie-po-30-60-og%C5%82osze%C5%84-za-12-z%C5%82%21-Dla-Maksa-do-4.10"]http://www.dogomania.pl/threads/193097-OG%C5%81OSZENIA-2-serie-po-30-60-og%C5%82osze%C5%84-za-12-z%C5%82!-Dla-Maksa-do-4.10[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193140-35-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-og%C5%82o%C5%9B-swojego-psa%21-Na-Joy-i-Megi-do-8.10"]http://www.dogomania.pl/threads/193140-35-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-og%C5%82o%C5%9B-swojego-psa!-Na-Joy-i-Megi-do-8.10[/URL]
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Tak to niestety z ogłoszeniami bywa - ludzie dzwonią, ale przeważnie nic z tego nie wynika. Do czasu, bo w końcu jakiś rozsądny domek jednak się znajduje. Trzymam kciuki, żeby to był TEN domek!!! -
Ostatni kiciuś z problemami zdrowotnymi już w nowym domu
Isabel replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj, to jeszcze prawie 5 dni będziecie się męczyły z kołnierzem..Ale mam nadzieję, że tym razem wszystko już będzie OK :) -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiedźma']He, he. Rozmawiałam z Elą na skypie i słyszałam, jak Rex [COLOR=Teal][B]SZCZEKA!!![/B][/COLOR][/QUOTE] Ciekawe na kogo? ;) -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Isabel replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
I co z domkiem dla Piegusia??? -
Ostatni kiciuś z problemami zdrowotnymi już w nowym domu
Isabel replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Co u Kruszynki? Jak się czuje?