Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. No to świetnie:multi: Bardzo się cieszę:multi: A jak z zabezpieczeniem okien/balkonu, uczuliłaś panią w tym względzie? Bo takie małe ruchliwe, to ma różne pomysły:roll: Oczywiście czekam na dalsze wieści :)
  2. [quote name='Kociabanda2']:D :D Ciapka! Przejęzyczyć (hmm... jak będzie brzmiało "przejęzyczyć" w odniesieniu do slowa pisanego... ???) się nie można, no :eviltong: Najpierw muszę go złapać :([/QUOTE] Może "przepalczyć"? :-D No bo do pisania używamy palców! :grin:
  3. Nie miałam nigdy takiego problemu, ale może są psie szampony na łupież...
  4. [quote name='Isabel']W dziale "Koty" są wątki założone przez Tweety - poszukaj, w ten sposób znajdziesz możliwość kontaktu :)[/QUOTE] Na przykład tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/108836-Po%C5%82amane-okaleczone-chore-najci%C4%99%C5%BCsze-przypadki.Finansowo-le%C5%BCymy-%28%28[/URL]
  5. [quote name='Kenny']no właśnie już mi doradzali, żeby się z nią skontaktować, ale nie mam jak jej wyszukać na dogo, bo mam zepsutą przeglądarkę i wyszukiwanie nie działa :([/QUOTE] W dziale "Koty" są wątki założone przez Tweety - poszukaj, w ten sposób znajdziesz możliwość kontaktu :)
  6. Ja zaglądam :) A kontaktowałaś się z Tweety z AFN? Może coś doradzi?
  7. Ja również ściskam kciuki!!!
  8. Może to tylko gorszy dzień, może się nie mógł rozruszać po nocy, może następny spacerek będzie normalny...
  9. SUPER :multi::multi::multi:A kiedy ma jechać, żeby można było się już na 100% cieszyć?
  10. Ojej, to byłoby cudownie! Trzymam kciuki bardzo mocno!!!
  11. Wiesz, tylko pomyślałam sobie, że trzeba by się jeszcze trochę wstrzymać z ogłaszaniem, czyli wystawianiem kici do adopcji, do czasu aż całkiem się wyleczy. Bo na chorą kotkę nie będzie wielu chętnych. Ludzie, mając do wyboru kota zdrowego i chorego (co wiąże się z kosztami leczenia), wybiorą oczywiście zdrowego. Poza tym, oddając kicię już zdrową, nie będziemy się martwić, czy ma zapewnione odpowiednie leczenie. Ten bazarek na 66 ogłoszeń kończy się dopiero 30 października, więc jeszcze trochę czasu jest. W jakim mieście jest kicia? Bo to też trzeba podać w tekście do ogłoszenia. No i oczywiście dane do kontaktu, czyli nr telefonu i e-mail.
  12. To może zróbmy tak: Ty napiszesz (i prześlesz mi jako pw) po swojemu tekst, czyli wszelkie informacje na temat kici, jak ją znalazłaś, jaka była wtedy biedna, jak szukała pomocy, i że jest w leczeniu i już prawie zdrowa, opiszesz jej charakter itd., a ja ten tekst ewentualnie jeszcze zredaguję. Potem prześlesz (też pw) ten tekst + fotki (ale takie dobre fotki!) założycielce bazarku i wpłacisz pieniądze na konto, jakie Ci poda. Oczywiście chęć zakupu ogłoszeń musisz zgłosić, pisząc posta na bazarku.
  13. Jeszcze jeden bazarek - 66 ogłoszeń za 10 zł [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191834-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-suczki-od-meneli-%21-Zam%C3%B3w-66-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82.Do-31.10.2010."]http://www.dogomania.pl/threads/191834-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-na-suczki-od-meneli-!-Zam%C3%B3w-66-og%C5%82osze%C5%84-za-10z%C5%82.Do-31.10.2010.[/URL]
  14. Linki edytowałam, już są aktywne. Na pierwszej stronie bazarku są wszystkie informacje co należy przesłać do ogłoszeń.
  15. Tu są linki do tych bazarków [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193097-OG%C5%81OSZENIA-2-serie-po-30-60-og%C5%82osze%C5%84-za-12-z%C5%82%21-Dla-Maksa-do-4.10"]http://www.dogomania.pl/threads/193097-OG%C5%81OSZENIA-2-serie-po-30-60-og%C5%82osze%C5%84-za-12-z%C5%82!-Dla-Maksa-do-4.10[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193140-35-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-og%C5%82o%C5%9B-swojego-psa%21-Na-Joy-i-Megi-do-8.10"]http://www.dogomania.pl/threads/193140-35-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-og%C5%82o%C5%9B-swojego-psa!-Na-Joy-i-Megi-do-8.10[/URL]
  16. Aktualnie są 2 bazarki, przynajmniej takie widziałam - jeden to 5 zł za 35 ogłoszeń, a drugi to 12 zł za 2 x 30 ogłoszeń
  17. Jak szaleje, to znaczy, że naprawdę czuje się już lepiej :multi: A może wykupiłabyś jej ogłoszenia na którymś z bazarków ogłoszeniowych? Mogę to zrobić również ja, ale dopływ kasy będę miała dopiero po 10 października.
  18. Tak to niestety z ogłoszeniami bywa - ludzie dzwonią, ale przeważnie nic z tego nie wynika. Do czasu, bo w końcu jakiś rozsądny domek jednak się znajduje. Trzymam kciuki, żeby to był TEN domek!!!
  19. Oj, to jeszcze prawie 5 dni będziecie się męczyły z kołnierzem..Ale mam nadzieję, że tym razem wszystko już będzie OK :)
  20. [quote name='Wiedźma']He, he. Rozmawiałam z Elą na skypie i słyszałam, jak Rex [COLOR=Teal][B]SZCZEKA!!![/B][/COLOR][/QUOTE] Ciekawe na kogo? ;)
  21. Może ktoś pomoże z ogłoszeniami? Ja nie potrafię...:oops:
  22. Co u Kruszynki? Jak się czuje?
×
×
  • Create New...