-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='unikatowydiament']oj widzę że mnie uprzedziłyście:lol: [COLOR=#ff0000][SIZE=5]Syneczku,z okazji 6 urodzinek wszystkiego najlepszego,dużo,dużo zdrówka,samych radosnych i szczęśliwych chwil przy Naszym boku [/SIZE][/COLOR]: BIG:: BIG:: BIG:: New-bday:: New-bday:: New-bday:: Tort:: Tort:: Tort:[/QUOTE] Wszystkiego naj Oskar :) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/711/711940of3s4z82w4.gif[/img][/url]
-
[quote name='Izabela124.']Cześć wam. U nas od rana pada, śnieg się topi, okropnie jest. Do tego jeszcze wieje[/QUOTE] U nas też jest tak cudnie :diabloti:
-
[quote name='Ty$ka'] I co tam Ci lekarka powiedziała? ;)[/QUOTE] No własnie?
-
Jaka udana sesja fotograficzna ;)
-
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
M&S replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Uprzejmie donoszę, że poszłam dać Tosi obiad, i wyszła do miski, i ją głaskałam, głaskałam, aż delikatnie wzięłam na ręce. Znieruchomiała. Zaniosłam ją tuląc do lecznicy prosto na stół. Dostała tabletkę od robaków, preparat na pchły na grzbiet (choć jak oglądaliśmy to skóra czysta, bez widocznych odchodów pasożytów) oraz szczepionkę przeciwko wściekliźnie. Oczy ładne, uszy czyste, pazurki nie wymagają przycięcia. Zęby zdrowe, białe, wiek ok. 1,5 - 2 lata. Ale jak się Tosia bała....... Aż się trzęsła. Ale nie warknęła, nie pisnęła, nie próbowała uciec. Przywarła do stołu i psa nie było...... A na stole - balasek wyrósł, ze strachu, a za chwilę siusiu...... Ale już po bólu i strachu, zaniesiona do kojca zabrała się za zjadanie obiadu. A ze już byłam w transie, złapałam Zulkę (niestety w budce w mojej sypialni, bo inaczej się nie da złapać), zatargałam do lecznicy, bo trzeba jej co 2-3 miesiace opróżnić zatoki okołoodbytowe i przyciąć paznokcie. A na koniec wzięłąm Nutkę ratlerkę na ręce (już czuła co się święci i w drodze dom - lecznica, czyli jakieś 50 metrów już nie piszczała, ale wyła z otwartym pyszczkiem. a tylko trzeba jej było przyciąć pazurki w przednich łapakach. Taka cykorzyca, że hej! Ale już mamy i my, i suczki spokój na kolejne 3 miesiace :)[/QUOTE] Ale akcja ;) Tosia jest śliczna:loveu: -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
M&S replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='szafra']Ona faktycznie mikro nie jest - szkoda. Taka średnia do kolan. Ma 2-3 lata. W schronisku jedynie co mogę zrobić to siedzieć u niej w kojcu i udawać, ze się na nią nie gapię, bo jak tylko popatrzę jej w oczy ona zwiewa do budy w popłochu. Więc siedzimy tak sobie ona, ja i jeszcze jeden psiaczek, gadamy, gapimy się na ściany ... częstujemy się smaczkami i udajemy, że nas to wcale tak bardzo nie interesuje.[/QUOTE] Biedna psina... -
Miniatura dobermana,księżniczka pojechała do domu
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Jeszcze szczepienie i do domu.[/QUOTE] :multi::multi: Jak się cieszę. Powodzenia maleńka. -
Wieczorkiem zaglądam do Was :)
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
M&S replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Shilomaniak']My prawidłowe chodzenie na smyczy to kilka miesięcy trenowaliśmy, ale teraz jest cud-malina: zwolnij, pomału, trawka,ulica, prawo,lewo - to wszystko już pięknie opanowane, bez żadnego ciągnięcia :loveu:[/QUOTE] Macie geniusza, ot co :) -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
M&S replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Czarusia wieczorkiem. -
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
M&S replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Cieszę się :) -
[quote name='Buszki']Właśnie ,że się poznała :cool3:.Stwierdziła że za duży i za kudłaty,nie da Mu rady :evil_lol:.Wolała cziłkę zamęczać :diabloti:.[/QUOTE] Oj tam, 0oj tam ;)
-
[quote name='Tascha']pinczerów az 15 szt stawka- wow ale rozpiski na sobote jeszcze nie ma[/QUOTE] Jest rozpiska na sobotę.
-
[quote name='Tascha']Mi sie nie otwiera z podanego tu linka,a na www nie ma info [/QUOTE] Mnie też się nie otwiera.....
-
CHARTY z "akcji 33" - 28 chartów już w DOMACH - dziekujemy ;)
M&S replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
[quote name='tomcug']Wredota nie docenia dobrych ludzkich serc.:mad::eviltong:[/QUOTE] Nic a nic.............. -
[quote name='understandme']Co tak u Was cicho? Gdzie się podziałyście ?[/QUOTE] zasypało, zamroziło, a teraz zalało.....
-
Luba - w NOWYM DOMKU! Znalazła mądrych ludziófff!
M&S replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='minia7']No to by dziewczątka idealnie do siebie pasowały :) dwie siostry :cool3: jedna od drugiej uczyłaby się pokory i gałganiarstwa na zmianę :)[/QUOTE] Zgadzam się ;) Cześć Luba:) -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
M&S replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Cześć malutka:) -
Cześć, dawaj foty. ja też najchetniej pospałabym sobie;)
-
Dejzi - nie mam nic, nie mam się gdzie podziać...już w DS:)
M&S replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']Bardzo głupi sposób na szybkie pozbycie isę psa.........szkoda psiny. I oby mała w pryzszłości znalazła odpowiedzialny domek, bo to taka przemiła sunia.[/QUOTE] Należy się psicy dobry dom. -
Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!
M&S replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Jessss, jakie kruszynki, bidy malutkie :-( -
Nie masz wyjścia, musisz nowy bazarek zrobić;)