Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Na pewno,ale zeby noca nie wziął sie za wylizywanie.Mój TZ tez chyba bardziej kocha drugiego psiaka po przejsciach,którego zreszta nie zgadzał sie wyadoptowac:eviltong:Super,ze mały radosny i posłuszny.:lol:
  2. Była sterylizowana wczesniej...dzwoniłam,nie wytrzymałam:evil_lol:
  3. No nieżle!Sprawnie i szybko!
  4. Mnie sie podobało pytanie"dleczego jamnika trzymacie w lodówce?":diabloti:Takia "własciwa" reakcja dogomanki:evil_lol::eviltong:
  5. Sorki,juz poprawiam:oops::evil_lol:....i jeszcze sie bezczelnie pytam czy jasne?:diabloti: teraz zobaczyłam,ze w jednym miejscu było poprawione,w drugim nie:roll:
  6. Ja dziś na wszelki wypadek zapłaciłam u doktora całość,czyli 404 zł.I teraz tak,Ty mi Murka nic nie wysyłaj,tylko,te 70 zł.dołóż do Iliana,34zł. zostaw na Margo na czarna godzine,jak z opłatami będzie krucho,a 100zł to kolejny m-c za Loriego.A zeby byłó jasne:badania 112+112+ 180autoszcz.=404,Murka dała mi juz 200,a pozostałe bez sensu by ona wysyłała mnie,a ja za jakiś czas Jej ,choc dla innych psiaków.Jasne?;)A jak Margolka? Poprawiłam:evil_lol:
  7. He,he,zawsze mam czerwony,bo taki szybko odnajduje w torebce...ale to nie tylko to,bo czasem jest po co zagladac,czasem nie.:diabloti:To Twoje dobre serducho,dla Rufiego,Lorka i wielu innych!:loveu:
  8. A my dalej czekamy na te zdjecia....
  9. A ważyłas?:diabloti:
  10. Byłam,ale miziałam przez kraty,bo był tam inny psiak i nie wiedziałam,czy nie bedzie zazdrosci jak wejde.:roll:Za duzo było przygód.Dorzuciłam dwa ciepłe sweterki,które zaniosła w kacik do lezenia.
  11. Rzeszów-to trzeba ogłosic na stronie Kundelka,może ktos tam zgłosi psa.W Mielcu,na wszelki wypadek damy znac,podejrzewam,ze moze zrobic wiele kilometrów... Juz widziałam,ogłoszona na mieleckim,tam Kierowniczka przegląda strone,więc da znac,gdyby tam trafiła.
  12. I tak by pewnie było,gdybys miała możliwość codziennie je tak wymęczyc.:evil_lol:Te wszystkie zaczepki to z nudów i nie wyładowanej energii.:cool3:
  13. Ja oceniam na 8 kg.,ale moge sie mylić.Taka malutkaMurka zwazy bez problemu.Na wage z psina,potem bez i odliczyc.Byle szybko,bo jak co mozna sunie zgłosic.
  14. Czekamy na dobre wiesci,ze juz po wszystkim,ze nic takiego...
  15. Pewnie,że tam był "skazany":evil_lol:na głaski...nie miał gdzie się ruszyc.Tu woli pobrykać,a te głaski ,to jeszcze do konca nie wie o co chodzi.Czemu człowiek tak na to nalega,a dogomaniacy czekają:lol:
  16. A kumpli wkurza troche jej wolność,:eviltong:tez by bryknęły,ale smycz nie pozwala...:shake:
  17. Sa wielbiciele,sa!:evil_lol:A to obrotna parówa,wszystkich wykiwała:evil_lol:
  18. Wiedziałam od Kasi o tej goraczce,ale nie chciałam siac paniki.A sunia bardzo zapadła mi w serce,juz przy poznaniu jej!Sunieczko,zdrowiej szybciutko.
  19. A mogła odjąc tylko "a" byłby Sonat.Naisz kiedy Tata "przełknie" nowego domownika...
  20. To tez,wszystkie schroniska w okolicy powinny mieć czujnosc i posiadac dane baby.I oby znależć kogos kto jej zrobi koło d...i dobrze postraszy.
×
×
  • Create New...