Ja dziś na wszelki wypadek zapłaciłam u doktora całość,czyli 404 zł.I teraz tak,Ty mi Murka nic nie wysyłaj,tylko,te 70 zł.dołóż do Iliana,34zł. zostaw na Margo na czarna godzine,jak z opłatami będzie krucho,a 100zł to kolejny m-c za Loriego.A zeby byłó jasne:badania 112+112+ 180autoszcz.=404,Murka dała mi juz 200,a pozostałe bez sensu by ona wysyłała mnie,a ja za jakiś czas Jej ,choc dla innych psiaków.Jasne?;)A jak Margolka?
Poprawiłam:evil_lol: