Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. wszystko sie" kołem toczy,"czy jakoś tak to było...Cięzkopracowac bez oddechu,czy na zsynchronizowanym,jak dookoła tyle paszcz rozdziawionych....
  2. To teraz w ogóle nie rozumię Emigrantki....a tytuł...możemy poczekac i tak "wziecia"nie miała.
  3. Noooo,bramce tez dał rady....:crazyeye:Zreszta widzałam po nim,ze jak sie na cos zaprze to daje rade.Tak jak kiedys uparł sie wleżc mi na kolana...i prawie sie zmiescił:evil_lol::eviltong:
  4. Wszystkie w schroniskach maja pecha,:-(wszystkie na łanuchach,:-(w polach w beczkach,:-(no i niestety te w hotelikach,chociaz im przynajmniej los sie poprawił...wolontaruszom wtedy tylko cięzko opłacac pobyt...:shake:
  5. Bedzie czyściutka dama z małej!
  6. Babuleńko,pozdrawiam.Wczoraj przechodziłam w schronie pare razy koło dawnego boksu Antoniuszka.Łezka sie zakreciła.
  7. No cóz bardzo mnie wzrusza psina...Dzieki Ulka za wstawienie.
  8. Jakie wdzieczne pozy przybiera!Jak pomysle,tyle lat w budzie...nawet bez chęci wychodzenia z niej.Ona królewna pewnie czuła,ze doczeka wymarzonych warunków,dlatego ta pogoda ducha u nie przetrwała..
  9. Ona ma futro jak niedziedż.Tak sie czułam jak ja wczoraj obejmowałam,jak misia brunatnego.Zimno wytrzyma,gorzej jej jak mokro czy ślisko...
  10. Ja tez mam wrazenie,ze taki słodki przytulak nie bedzie długo czekać.
  11. Odwiedzałam ostatnio Barona regularnie pare razy,wychodził do mnie bez problemu i tulił sie jak kazdy pies.Lubi przysmaczki,lubi pieszczoty,tyle ze sam nie wychodzi z inicjatywą.Juz nie jest w starym miejscu na łancuchu,bo tam zaczął sie remont.Wczoraj go nie namierzyłam,po psiaki pobudzone przenosinami bardzo szczekały,a my robiłysmy zdjecia.Poszukam przy okazji.Ulka ma przytulankowe zdjecia ze starego miejsca.
  12. Atosku,pamietaj...muszkieterowie zwycięzali!
  13. No to jak sypia na swojej Pani,to pani musi być wyjatkowo wdzięczna z odchudzenie Buby....inaczej by nie pospała,tylko walczyła o złapanie oddechu.Ja sie tak własnie budzę,z Nutką /18 kg/na sobie i wlepionymi w siebie oczami czy juz wstane i dam jedzonko.
  14. Nie jest chyba sterylizowana,jeszcze opiekowała sie szczeniakiem...
  15. Ja tez w to wierzę!Bez kitu!!!!Bedzie takim delikatnym przytulaczkiem.Wyglada cudnie!
  16. No wiesz...jak swiat swiatem gówniary nakrecaja "statecznych "panów...:cool3::eviltong:
  17. Niesamowita pieszczocha i przylepa słodka .Nawet w tym smutnym boksie.
  18. Madzia,czytaj same usmieszki....jak ja;)Wtedy wiadomo,ze super,a dlaczego?Bo Buba jest po prostu rewelacyjna:loveu:a te zdania to ja wyczuwam:cool3:;madra,przyjazna,usmiechnieta,bezstresowa,od razu kocha człowieka,nie jest tak brzydka jak by sie mogło wydawac.Rewelacyjna i juz!!!!
  19. Czy ma aktualne,nie wiem.Znowu byłam popiescic,lezała prawie kołami do góry i wtulała sie.Jest na hali/Ulka ma zdjecia/i widze cięzko jej tam chodzic po sliskim linoleum.Ale ma izolacje ze wzgledu na cieczke.
  20. Hmmmmm,dzis byłysmy w schronisku i...okazało sie ,ze słodki urwis w dzien wyjazdu zdemolował cały boks i bude,tylko styropian fruwa.Jakby czuł,ze jemu to juz nie potrzebne,więc tak pozegnał sie z małym boksem którego nie znosił ze względu na nadmiar energi.Oby popisów dalej nie dawał.Ale wyspacerowany i pieszczony nie powinien rozrabiac..:cool3::evil_lol:
  21. Tam u babona pewnie trwają ustalenia,ze jak "węszą "to jednej wersji trzeba sie trzymac i jakich tel.nie odbierac...
×
×
  • Create New...