Madzia,czytaj same usmieszki....jak ja;)Wtedy wiadomo,ze super,a dlaczego?Bo Buba jest po prostu rewelacyjna:loveu:a te zdania to ja wyczuwam:cool3:;madra,przyjazna,usmiechnieta,bezstresowa,od razu kocha człowieka,nie jest tak brzydka jak by sie mogło wydawac.Rewelacyjna i juz!!!!