Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Loruś uodporniony na każdą pogode,po tym długoletnim mieszkaniu na zewnątrz.Fajne ,że przekonuje się do smaczków z ręki.
  2. Pixelek to chyba już płaska od zagłaskiwania,do niej ręce szły nawet nieświadomie...
  3. Ale jak zabawnie wyglądają podczas tej głupawki...Rufik ,trzymaj się!
  4. Tzn zostały kalafiorki ...do operacji ,czy może tez jakoś się zmniejszaja?
  5. Dobra diagnoza ważna,ale mimo to nieraz trzeba celować z lekami...nie na wszystko organizm dobrze reaguje....:shake:
  6. Psiaki też wyczuwają,że robi się coś dla ich dobra.
  7. ś[quote name='Reno2001']Ależ ona się zwęziła od przodu! Po prostu niewiarygodne. Rok temu miała rozstaw czołgu, a teraz ... hulajnogi :) Pięknie wygląda nasza Bubulka![/QUOTE]Obrazowo to ujęłaś:evil_lol:NIc dodać nic ująć!Buba wygląda ślicznie,a fakt,że nawet nie myślałyśmy,ze da się wypracować tak ładny wygląd:lol:
  8. Kochane psisko,ciekawe kiedy uwierzy,ze to życie juz zawsze bedzie dobre!Jaki bielutki!
  9. Też jestem ciekawa czy jest jakakolwiek poprawa?
  10. Łucja dba o to,by na wątku nie było nudno.No i Tobie dostarcza rozrywki,a my tu mamy ubaw!Łucka,tak trzymaj!!!
  11. To nic,wybaczamy,bo są przynajmniej wieści i to tak miłe!
  12. Fajnie,że uszka już wygladają ciut lepiej.
  13. REniu kochana,nie da si e być twardym!Ale jesteś niesamowicie dzielna!Babulinka odeszła godnie,a nie porzucona,samotna w kącie zimnego boksu.Dziękujemy Ci za to.
  14. ?Zastrzyki musi dawać wet?Z ostroznosci?To domięśniowe?Bolesne jakieś?
  15. Uffffffff.......bardzo się przestraszyłam jak zobaczyłam,ze mamy tu wejść....Mamzłe doświadczenia zpoprzednich wyjazdów,tzn.złe wieści na dogo.Tfu,tfu.tfu.
  16. A jak doktor zareagował z czymś takim do czynienia?
  17. Myślami jestem z Wami,trzymam kciuki z całego serca.
  18. No to czekamy w napieciu,czy pomoze Margolkowi...
  19. Ja tez,ja tez.Serdecznie Was pozdrawiam,trzymajcie sie zdrowo!
  20. Szczęsliwy,tylko"kosztowny":shake:Ale najwazniesze,ze dobrze sie czuje:lol:Korzystaj psiaczku z tych ciepłych dni.
  21. W razie czego...igła nitka ...haftowanie,albo jakas logiczna aplikacja...
  22. Doszła juz dzis autoszczepionka dla Margo.sa to zastrzyki i tabletki,tak zrozumiałam,a wpadłam "przelotem".Murke zawiadomiłam,podjedzie do doktora,zeby pierwszy raz było pod kontrolą.I niech doktor "na żywo" te uszka zobaczy.To nawet nie trzeba umawiac wizyty,bo to pewnie szybka sprawa.No i czekamy az Margol bedzie miała ładne uszka.
  23. Pogłaskac sie da...tylko nie podejdzie uparciuch do głaskania,a jak go Murka bedzie gonic:diabloti:to nawieje,bo ma gdzie!Lorus zmadrzej chłopie.Taki duzy,a cykor jeszcze wiekszy:eviltong:
  24. To nadrabiam Dixie,trzymajac kciuki!
×
×
  • Create New...