Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. I ja dzs pomyslałam o tej co odeszła [*]:-(
  2. To wyłazi troche charakterek,ale za to jaka uroda!
  3. Teraz to dojstojny puchacz a nie takie roztrzęsine cielsko w dołku.Oczy zupełnie inne,inne spojrzenie.I ty bido doczekałes,nie domku co prawda,ale dobrych warunków i duzego wybiegu,jakiego domek by ci pewnie nie zapewnił...Przemyśl jeszcze dobrze i szybciej te głaski...czy warto!A warto,to całkiem miłe!
  4. Wstawisz zdjecie jak sie rozwinie:evil_lol::diabloti::eviltong:
  5. To az wstyd takie zdjecie tu dawać:evil_lol: :diabloti:we dwoje i tylko tyle?I to az przez godzinę?:diabloti:
  6. Długo to szkolenie?Ciekawe czy beda dobre efekty...
  7. Zapytam,ale to juz chyba we wtorek.Wiem,ze Jemu wysyłaja fakture i wtedy płaci.Ja wolałam miec to juz z głowy.... Pytałam,moze doktor wystawic.Z rozmowy z Murką wiem,ze Margolkowi nie leje sie juz to pasudztwo z ropą.Wszystko bardziej jakby podsuszone.Leki ma brac dopóki nie przyjdzie autoszczepionka.Margolku,wierzę,że ci to pomoze sunieczko...
  8. No Kundzia sie normalnie do zimy szykuje,a co!W takim puch łatwiej zime znosic niz z misiem!A koszyk?za wysokie wejscie było,dla drobnej suczki...
  9. Nie Karolku,nie daj popalić,kochaj i bądz uwielbiany.A tam...czasem se wleż na kolana,a co!:evil_lol:
  10. Własnie widze,ze ostro sie przyglada jak to sie wsiada do tego ustrojstwa:evil_lol::eviltong:Moja słodyczka,wiadomo,ze bez wad,tylko z nadmiarem energii.Nauczy sie zdolniacha:lol:
  11. Maleństwo...,brzusio zaokraglony:lol:plecki też:shake:ale drypci sobie spokojna,szczęśliwa.
  12. No ale masz chyba jakis drugi fotel dla kici?:eviltong:
  13. To dobrze,oby Margo jak najdłuzej była zabezpieczona finansowo,a my tam na "zapleczu"czuwamy.
  14. No mała,ciesza nas twoje postępy!
  15. Terazsie posypia telefony rodzin z dziećmi:evil_lol:....a Hania jest specyficznym delikatnym dzieciatkiem,które nie odstrasza psów,bo delikatne..
  16. E....to dokładnie nie wyjdzie,bo pewnie będą zabrudzenia,nie ma super czystych betonów.A dyskretnie schylic sie z pojemniczkiem jak robi?Nuta,tez przestraszona odskakuje,ale ten moment podstawienia daje złapac troszke moczu.Ręka oczywiscie tez jest wtedy posiusiana:cool3:
  17. He,he jaki dumny z nowej zabawki...:evil_lol:
  18. Mnie to wystarcza za pewnik,ze jest mu dobrze i doczekał SWOJEGO wymarzonego domku.:lol:
  19. Szkoda,ze obok nie ma "normy od -do"Czyli to trudne cos do leczenia czy taki standard?
  20. I tym bardziej chyba na zimnie...
  21. Dobrze Pixelku że pięknie zdrowiejesz.Wyliz tam Asię i Kasię za niepotrzebne nerwy,krórych byłas przyczyną;)
  22. Rodzina nie komputerowa.....:lol:
  23. O matko,na takie zimne noce....:shake:zeby te psiaki troche rozsadku miały i nie wiały,wystarczy dużo porzuceń:-(Powodzenia!
×
×
  • Create New...