Zapytam,ale to juz chyba we wtorek.Wiem,ze Jemu wysyłaja fakture i wtedy płaci.Ja wolałam miec to juz z głowy....
Pytałam,moze doktor wystawic.Z rozmowy z Murką wiem,ze Margolkowi nie leje sie juz to pasudztwo z ropą.Wszystko bardziej jakby podsuszone.Leki ma brac dopóki nie przyjdzie autoszczepionka.Margolku,wierzę,że ci to pomoze sunieczko...