Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Prosiłam dziewczyny o tekst na watku Jarusia,pisze eloise i Jelena...mysle,ze sie zgłósza,albo trzeba PM
  2. Podpisałam.Pierwsze hasło bardzo dobre!Klarowne!Całym sercem jestem z Wami!W Orzechowcach kiedys sie udało.Jest to juz przyzwoite schronisko.
  3. Czyli przyjazn kwitnie?Fajnie sie oglada takie fotki!
  4. Ryz jest dietetyczny,a marchewki odrobina tez chyba nie zaszkodzi.łatwieszy 'poslizg" bez napinania się przy opróznianiu...
  5. Dziewczyny -pisarki...wołaja Was na watek Żabki:lol:Oj z przedszkola mam tez duzo zdjęc,ale nigdy nie przytulałam z takim zapałem i całowałam sporadycznie.A tu w schronie chyba kazdego psiaka z prawdziwą przyjemnością:evil_lol:a one jakby wiedziały,ze to cos wiecej niz tulenie i oddają mi z języczkiem:eviltong:
  6. Wiesz...czasem komus noga puchnie...wtedy i ten drugi sie przyda!:diabloti:A na "nieumienie "jest rada,cyknąc zdjecia i wysłac komus do wstawienia;)
  7. Namocz jej moze,bo kooo tez trudniej zrobic,bo brzuszek obolały...
  8. No to wreszcie konkretne postepy z czystoscia!
  9. Mnie wet odradził środki p/bólowe,że sunia bardziej uwaza na siebie jak boli.A widać było,ze nie jest to nie do zniesienia.
  10. To i ja sie dopisze.Pracowałam w przedszkolu.:shake:Kiedys dzieci były inne.Teraz dwójka rozwydrzonych zepsuje cała prace z grupą.Na nich trzeba skupiac uwage,bo przeszkadzaja,dokuczaja itp.Całe szczecie mam to za soba i nie wróciłabym do tej pracy nawet na dzien.Moja cierpliwosc,której i tak niewiele zawsze miałam wykonczyła sie.:diabloti:Do zwierzat mam cierpliwosc niewyczerpaną:lol:
  11. Czekamy,czekamy,wiem co przezywasz!.
  12. Z Lorkiem podczas giganta było tyle lepiej,ze uchodził za boidupke i obstawialismy to...że zbyt daleko nie odejdzie,tylko bedzie krążył w poblizu...Poczytałam,może wynając kogos z palmerem,ale to dodatkowy,duzy koszt.
  13. Nie,to tylko było wypomniane Emigrantce,ze cos tam zaprotestowała,ze Anna podejmuje decyzje nie konsultujac,stare dzieje.A Bubson jako dama,moze wybrzydzać w kolorkach:eviltong:"twarzowych",a co !:diabloti:Wszystko OK,oby kazdy psiak tak i tam trafiał,czego im serdecznie życze i o nie akuratnie jestem najspokojniejsza!:lol:
  14. Mysle,ze Pixelek był na tyle wczesniej szczepiony,ze nic sie jej nie czepi.A jest cudowna.Jak trzymałam ja wczoraj na rekach,to widac było,ze pecznieje z dumy,"zamiera",tak jej dobrze na rekach.Zawaliscie kochana!
  15. No i co by było gdyby Buba jeszcze siedziała u Anny?Mogło byc wiele miesiecy...
  16. Jak to co?Kochany i szczęsliwy! Nie widze innej opcji...Ja tez mam porysowane auto z kazdej strony,jak sie zbierze do "kupy" plus stłuczka,wtedy robie porzadek z bokami.A co do stłuczek TZ mówi,ze mam swój styl,zawsze to samo,czasem dodatkowo chłódnica.Wie,ze tak mam,wiec tylko wzrusza ramionami.
  17. Jeszcze nic nie wiadomo.Jeszcze nie przysłali.
  18. Puszcza ja w koncu strachy,dobrze,ze ma kolege.Duuuzo razniej!
  19. Byłam dzis pytac.Więc to wyglada tak.z Maro trzeba przyjechac jak bedzie autoszczepionka,nie mozna tego wysyłac/przechowywanie w lodówce/i pierwszy raz powinno byc podane pod kontrola lekarza.Tyle najwyzej,ze byc moze doktor bedzie niedługo jechał do Lublina,to moze byscie sie gdzies w znajomej lecznicy w Janowie umówili?Na razie czekamy,ale to co wiem napisałam juz do rozwazenia...
  20. Myśle,ze w nastepnym tyg.powinna juz byc.Bo dr.mówił 3-4 tygodnie..
  21. Tak jeszcze raz z duzym wzruszeniem obejrzałam ten filmik i....tak durnowato pomyslałam,ze warto moze było wyladowac w schronisku,by potem miec tak doskonałe warunki...
  22. No dokładnie z tym języczkiem,tak jak zapowiadałam.To i śmiesznie i wzruszajaco wyglada.Wczesniejgdy tego nie widziałam,to sobie nawet sprawy nie zdawałam,ze ząbki trzymaja jęzorek na własciwym miejscu...To malenka szybko wraca do normy.Ty sie Reniu zrujnujesz gerberkami.Ryżyk z kurczakiem zje spokojnie,a duzo taniej.Mozna dopaćkac ugotowanej marchewki,czy innych jarzynek.Trzymajcie sie.
×
×
  • Create New...