-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Podpisałam.Pierwsze hasło bardzo dobre!Klarowne!Całym sercem jestem z Wami!W Orzechowcach kiedys sie udało.Jest to juz przyzwoite schronisko.
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Ryz jest dietetyczny,a marchewki odrobina tez chyba nie zaszkodzi.łatwieszy 'poslizg" bez napinania się przy opróznianiu... -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny -pisarki...wołaja Was na watek Żabki:lol:Oj z przedszkola mam tez duzo zdjęc,ale nigdy nie przytulałam z takim zapałem i całowałam sporadycznie.A tu w schronie chyba kazdego psiaka z prawdziwą przyjemnością:evil_lol:a one jakby wiedziały,ze to cos wiecej niz tulenie i oddają mi z języczkiem:eviltong: -
Wiesz...czasem komus noga puchnie...wtedy i ten drugi sie przyda!:diabloti:A na "nieumienie "jest rada,cyknąc zdjecia i wysłac komus do wstawienia;)
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Namocz jej moze,bo kooo tez trudniej zrobic,bo brzuszek obolały... -
Mała sarenka-Migotka z Mielca pojechała do domu :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
No to wreszcie konkretne postepy z czystoscia! -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Mnie wet odradził środki p/bólowe,że sunia bardziej uwaza na siebie jak boli.A widać było,ze nie jest to nie do zniesienia. -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To i ja sie dopisze.Pracowałam w przedszkolu.:shake:Kiedys dzieci były inne.Teraz dwójka rozwydrzonych zepsuje cała prace z grupą.Na nich trzeba skupiac uwage,bo przeszkadzaja,dokuczaja itp.Całe szczecie mam to za soba i nie wróciłabym do tej pracy nawet na dzien.Moja cierpliwosc,której i tak niewiele zawsze miałam wykonczyła sie.:diabloti:Do zwierzat mam cierpliwosc niewyczerpaną:lol: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Czekamy,czekamy,wiem co przezywasz!. -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Z Lorkiem podczas giganta było tyle lepiej,ze uchodził za boidupke i obstawialismy to...że zbyt daleko nie odejdzie,tylko bedzie krążył w poblizu...Poczytałam,może wynając kogos z palmerem,ale to dodatkowy,duzy koszt. -
Nie,to tylko było wypomniane Emigrantce,ze cos tam zaprotestowała,ze Anna podejmuje decyzje nie konsultujac,stare dzieje.A Bubson jako dama,moze wybrzydzać w kolorkach:eviltong:"twarzowych",a co !:diabloti:Wszystko OK,oby kazdy psiak tak i tam trafiał,czego im serdecznie życze i o nie akuratnie jestem najspokojniejsza!:lol:
-
Mielecka Pixie - rarytas wśród psów - już w kochającym domku!!!
halcia replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Mysle,ze Pixelek był na tyle wczesniej szczepiony,ze nic sie jej nie czepi.A jest cudowna.Jak trzymałam ja wczoraj na rekach,to widac było,ze pecznieje z dumy,"zamiera",tak jej dobrze na rekach.Zawaliscie kochana! -
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
halcia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Jak to co?Kochany i szczęsliwy! Nie widze innej opcji...Ja tez mam porysowane auto z kazdej strony,jak sie zbierze do "kupy" plus stłuczka,wtedy robie porzadek z bokami.A co do stłuczek TZ mówi,ze mam swój styl,zawsze to samo,czasem dodatkowo chłódnica.Wie,ze tak mam,wiec tylko wzrusza ramionami. -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nic nie wiadomo.Jeszcze nie przysłali. -
Śliczna, mała, nieśmiała Aprilka,juz w swoim domku :)
halcia replied to kaskadaffik's topic in Już w nowym domu
Puszcza ja w koncu strachy,dobrze,ze ma kolege.Duuuzo razniej! -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Byłam dzis pytac.Więc to wyglada tak.z Maro trzeba przyjechac jak bedzie autoszczepionka,nie mozna tego wysyłac/przechowywanie w lodówce/i pierwszy raz powinno byc podane pod kontrola lekarza.Tyle najwyzej,ze byc moze doktor bedzie niedługo jechał do Lublina,to moze byscie sie gdzies w znajomej lecznicy w Janowie umówili?Na razie czekamy,ale to co wiem napisałam juz do rozwazenia... -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Myśle,ze w nastepnym tyg.powinna juz byc.Bo dr.mówił 3-4 tygodnie.. -
No dokładnie z tym języczkiem,tak jak zapowiadałam.To i śmiesznie i wzruszajaco wyglada.Wczesniejgdy tego nie widziałam,to sobie nawet sprawy nie zdawałam,ze ząbki trzymaja jęzorek na własciwym miejscu...To malenka szybko wraca do normy.Ty sie Reniu zrujnujesz gerberkami.Ryżyk z kurczakiem zje spokojnie,a duzo taniej.Mozna dopaćkac ugotowanej marchewki,czy innych jarzynek.Trzymajcie sie.