Nie bójcie sie o watek,zawsze" nowy narybek" będzie,:cool3:albo co jakis czas "odbicia" u starszych.A tak z ciekawosci...jak ucieka po drzewach w góre i zeskok,to kury i te inne"martwe zbiory"znosi tak samo?Na drzewo z obciążeniem i skok na swoje terytorium?:diabloti::roll:Tez mi szloleniowcy,jak wymiekaja!;)Opisuj nam jak wam idzie.:lol: