Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. ELOISE!!Zaachaj nam to po polsku,pliss!!!:roll::oops:
  2. Ślicznie jest!I wyglada na to,ze nie boi sie aparatu.Dziękujemy obojgu,za wysłanie i wstawienie:loveu:
  3. To ty kobity tak nie tucz!Jak dziąsełka zarosną wróci prawdziwy jamniczy apetyt!
  4. KAPITALNE!Twardziel z małego,nie popuscił!
  5. No to czekamy,chetna do wstawiania juz masz.Ewelin,trzymamy kciuki z całego serca!
  6. To Babuleńce będzie jęzorek wypadał,była raz taka babulka w Orzechowcach,jęzorek na wierzchu wypadał bokiem,bo ząbki nie trzymały....Ale super ,ze po wszystkim,Babulisia przejdzie na papki.
  7. Po prostu....Bubson szukał resztek jedzenia...:evil_lol::diabloti:
  8. Są plany na niewielkie wybiegi,ale zanim pracownicy sie wdrożą do wypuszczania...psiaków wiele,A wybiegi pomiedzy boksami,wic poczatek to straszny jazgot pewnie...Zobaczymy.
  9. A nie masz fotki z ich współpracy ?Zaniedbałas dokumentacji?
  10. Trzymamy.A Nelus jest jak widzę u dogomanki.Będzie dobrze.
  11. Oczywiście ,ze psy wyuczą sie wzajemnie.U mnie Nutka odwaliła pozytywną robote.Wychowała Filipa,a on cały czas obserwował co trzeba robic.A twoja Vlk staruszka,po prostu chce zaistnieć na tym watku,dlatego sie" ocknęła":eviltong:
  12. Akuratnie w mielcu,mich dla psiaków peła.Obzartuchy tylko patrza na te z mniejszym apetytem i jedza za dwoje,za troje.To przewaznie niezłe pulpety,a Zorza podobno apetyt ma...jej nawet tabletki smakowały...
  13. Nie bójcie sie o watek,zawsze" nowy narybek" będzie,:cool3:albo co jakis czas "odbicia" u starszych.A tak z ciekawosci...jak ucieka po drzewach w góre i zeskok,to kury i te inne"martwe zbiory"znosi tak samo?Na drzewo z obciążeniem i skok na swoje terytorium?:diabloti::roll:Tez mi szloleniowcy,jak wymiekaja!;)Opisuj nam jak wam idzie.:lol:
  14. Jedno jest pewne,ile razy będe ten boks mijać ,zawsze z rozrzewnieniem espomne tego kochanego "artyste":loveu:
  15. To juz chyba tradycja,że bana dostaja niewłasciwe osoby.Tak byłó kiedys na orzechowskich watkach i zawsze nas dziwiło.A Talcot,pamietacie|?Rufik,korzystaj z pieknej jesieni!
  16. Poczatki były niesamowicie ciężki,a jednak wytrwałes i wychowałes sunie.Gratuluje.
  17. To i ja się dolączam do życzeń!A Ptys ma zawaliście radosny pychol!Taka uroda i natura no i dobry domek oczywiscie!
  18. Wierze i współczuje Agnieszce!Jak sie sunia wyszkoli,to moze domek predzej sie znajdzie[jak sie doda info,ze po szkoleniu] i żadnych sentymentów Aga,bo ducha wyzioniesz!Choć rozumę Cie,ze ciezko o taka decyzje.Trzymajcie sie!
  19. Pamiętam... [*]z tych najgorszych czasów.I opowiesc Janusza ówczesnego kierownika..
  20. TeraZ prZY okazji dnia zmarłych,odświezyły sie watki bliskich nam psiaków które odeszły....sporo ich.... [*]:-(
  21. Tez dzis o nich pomyslałam...:-(i o swoim" jamniorku"który odszedł 9 lat temu:-(,a miał tylko 8 latek:-(
×
×
  • Create New...