Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. No i pięknie prezentuje,nie mówiac o poprzednich zdjęciach.Pozdrawiam serdecznie.
  2. he,he,he cudności!SUPERowe to na krześle z choinką w tle,no i sylwetka w biegu:evil_lol:Też chyba zwierzątko odchudzone:eviltong:
  3. Tez podpisałam.WITAj Kudłata,tez mi sie teskni za starym gronem....
  4. A jaki TZ spocony:evil_lol::eviltong:jak go przynieśli....:diabloti:
  5. Tak,tak,wzmożona uwaga obowiązuje.Murka ostrzeż Panią,prosze ze płochliwy psiak mocno może sie przestraszyć huku.Niech pilnuje i mocno zapina!!!!
  6. a sasiedzi ....czy kochają?NIEustannie zachwycają mnie oczy Kolusi.Sa nisamowite.
  7. Naprawde bajka!A te wymiany mnie zawsze bawią,to tak jakby zazdrośc,podejrzenie,że to drugie ma coś fajniejsze/jedzenie,legowisko,zabawki.../:evil_lol::evil_lol:
  8. Droge moge sobie wyobrazić,pewnie najgorszy dzień z możliwych.Nawet w TV Pokazywali,ze droga Lublin-Rzeszów jest nieprzejezdna.Dobrze,ze juz po wszystkim.
  9. Całkiem pózno,podobno umówieni na ok19.Podałam P.Ewie 400zł dla Murków.Myśle,ze 350 na kolejne3,5 miesiaca Loriego a 50 na leczenie MAI lub Margo,zależy jaka będzie potrzeba.Murka,poproście o tą fakture za leczenie Margo.Są pojemniki dla Ciebie na karme.
  10. Niestety,w Rz-wie drze śniegiem od rana,a pod spodem lód.MAriusz podobno ma byc ok 17....bo dopołudnia sie nie udało.
  11. Z tego co wiem od Murki,dzis w Rz-wie ma być MArgo i MAja.Warunki drogowe podłe.
  12. Może pomyślała,że za mało spacerujesz?:cool3:
  13. zadzwoniłam od Doktora do Murki i kazałam Im sobie pogadac...JAkieś leki ustalili.Wolałam by to było w bezpośredniej rozmowie.Z tego co wiem,Murka wybiera sie z Mają,a doktor mówił by zabrac Margo,to obejrzy uszy na własne oczy,choć podczas leczenia operacja czy przypalanie nie wchodzi w grę.A za Margo ambulatorium policzyło taniej,315 chyba,więc zostało na leki,jakby co.
  14. Jak sie nie odezwie,przypomne dziś lub jutro.
  15. Właśnie te łapki w galopku mnie zachwyciły!Wyraznie sie chłopak rozkręcił i nabrał wigoru.Jeszcze mu tylko wolne myślenie zostało,np w przypadku nowości.ALE można sie cieszyć z jego swobody i ruchu.CHłopak będzie wysportowany,a nie taki zleżały...
  16. Super!Tylko ta pogoda musi coś z sobą zrobić,czy masz konkretne plany?
  17. Doktor mówił,ze w razie czego trzeba poprzypalać te kalafiorki i jak będzie potrzeba,na pewno to zrobi.
  18. Jestem:lol:ale na zdjęcia szczęśliwca czekałam spokojnie:eviltong:Ciesz się Ilianku szczęściem,,a ludzie tobą!
  19. I...po szoku.Baron odsypia złe czasy.Mam nadzieję,ze ma same słodkie sny,bo mój Filip ze 3 lata jęczał przez sen...
  20. Nie mam pojęcia,wiem ,ze jak wykryją prostate to radzą kastrować...a odwrotnie?
  21. Myśle,ze lepiej się wstrzymac z podawaniem leku aż sie dogadacie z Doktorem.2-3 dni juz nie zrobi wielkiej róznicy...
  22. Poniewaz dostaje za mało,zorganizowała sobie darmowy przejazd przynajmniej:evil_lol:i aromoterapię:eviltong:
×
×
  • Create New...