Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Czyżby maluch coś wymusił płaczem?Czy tylko serducho nie pozwoliło go zostawić samego?
  2. Ciekwe jak tam maluch przetrwał samotność?
  3. To zjedz śniadanie i bierz sie za gry i zabawy,niech maluch ma miły "przerywnik"a suńki jak go znoszą?Ignorują,czy skłonne są sie pobawić?
  4. Ja też wierzę,że z każdym Ci sie uda....ile z Bernim trwało....a jednak!
  5. To młodziak jeszcze,a już tyle biedy ma za sobą....Takie malotki to i 18 dożywają.
  6. NO faktycznie,dobrze nie jest.Jest coś co obniza cisnienie w oczkach?Jest na to rada?
  7. Cudnie sypia.Czekamy na wiesci od weta.Biedny mały....
  8. I decyzja które jedzie do Murki jakby sama wyszła.Dobrze,ze Balbinka.
  9. Super,że bez problemu,a panny tak mają.Moja Nuta też sie często obraza i to potwierdza niejedna osoba która ma suczke.
  10. SUper,ze juz dotarli,ze mały bezpieczny,ze zwiedza....to,ze sie wtrąca do gotowania tez miłe.:lol::eviltong:
  11. Bardzo ładnie go Jarek określił!Aga,ja nie podważam tego co Ty widziałas:lol:,zameldowałam że 40km dalej sypało prawie cały dzien,drobniutko,ale warstwe zrobiło.
  12. Aga,no co Ty,u mnie śnieg dopiero przestał prószyć,na drogach,taka breja pośniegowa,choć mam nadzieję,ze rozjeżdzno już to na drogach,przynajmniej głównych.Bezpiecznej drogi.Myśle,ze psisko juz w aucie.
  13. chyba już nagminne jest zabawianie sie kosztem psów i w jakiś sposób osobami im pomagającymi:-(:-(jak tu wierzyć ludziom.....ostatnio przewaliłam cały kolejny wątek z wet-siostrą,kolejne otrucie psów.Ludzie byli ostrzegani,ale jej zawierzyli kolejne psy.Dwa na szczęście odratowane .Ja ją poznałam w Orzechowcach...porąbany świat,ludzie i nasze prawo!:shake:
  14. Te jej cudne oczka i spojrzenie przypomina mi Kolusię Madzi....
  15. To może nie jest tak zle z tym oczkiem,może jeszcze cos do uratowania......
  16. Jo37,ja tez już jestem mocno nieufna/nie tyczy to sie osobiście Aliny/po obserwacji ludzi i tego co sie dzieje na dogo.:shake:Popieram.
  17. Młodziutki psiak,młode kości,byle była fachowa pomoc .Mała jest cudna,byle jeszcze za serce kogoś złapała.
  18. Kasia już nie pracuje hoteliku.
  19. FART musi mieć farta,poniekad juz ma......
  20. Znowu czekanie na wieści w nerwach....:shake:
  21. Taki duży,a dupa nie chłop!FAjne fotki i piękny Lorek
  22. CZyżby Carmen coś wymysliła?Mam nadzieję,ze nie,że nie o nia szukasz pomocy czy rady....pozdrawiam serdecznie.
  23. Pytałam co z tym nożem...to może potrwac,bo dopiero ma dzwonic o naprawe,a jeśli odmówia ,to zamawiać nowy.A bywa zapominalski....
×
×
  • Create New...