Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. ja słyszałam,że jak do psa mówi się" idziesz czy nie "....to pies wybiera "czy",w tym sensie,że nie jest to jednoznaczna komenda.A LOrek zawsze był uparty i to myśle,ze sie nie zmieni.
  2. TAk mało teraz radosnych wieści,chociaż te tu,o KUndzi.
  3. TEż bym Basiu klęła jak szewc!Wcale sie nie dziwię.A co,tydzień wcześniej myśleli,ze kupa będzie mniejsza,czy,ze nie robi wcale?
  4. Moim celem było wyciągnięcie Lorka ze schroniska.Nie cieszyłabym sie naddatkiem,bo jeszcze 2-4 lata pobytu Lorka w hoteliku i ktos z różnych przyczyn może sie wykruszyć z wpłatami.Na znalezienie domu tez nie licze.Jakoś nie wyobrazam sobie kogoś z Lorkiem na smyczy,ani kogos kto wybuduje mu równie duzy boks jak ma tu.Dom z ogrodem?Zawsze znajdzie sie ktoś,kto bedzie sie go bał,czy to z rodziny ,czy z odwiedzających znajomych.A dom ciężko znależć nawet dla bezproblemowych przytulaków.
  5. podczytuje...więc też sie cieszę!
  6. Super te zdjęcia zza płotu.Wielkie dzięki dla sponsorki.W Nowym Roku życze Zdrowia wszystkim no i....sponsorów,darczyńczyńców i samych szybkich i dobrych adopcji!
  7. Przytyła,przytyła,jak sie ropzbiega to może wróci do ładnej sylwetki.Troche może Murka przystopuj z karmieniem,odżywiona juz jest.Jak Bubson dała rade linie złapac to i Maja da rade.
  8. Margolku,dużo starań o ciebie....byle sie to super domkiem skończyło!
  9. I zawsze JEj będe wdzięczna.Ja ryczałam i powtarzałam,że ten pies nie ma szans,do śmierci łańcuch i schronisko...i tuliłam,pokazywałam ze czeka na czułość,ze warto go pokochac i troche liczyłam,ale nie bardzo wierzyłam....ale widziałam ,ze dziewcze jest mocno wzruszone jego losem.I stał sie cud!!!!!Baron,żyj długo i wykorzystaj co los ci dał.TEraz naprawde wart życ dłuuuuugo,dłuuuuugo,a ja zawsze cie bede pamietac i cieszyć sie twoim szczęściem.
  10. Skończyła sie niedola,skończyło tchórzostwo,piękny,uśmiechnięty psiak.Szczęśliwy!
  11. TO najpiękniejszy Mikołaj jakiego w życiu widziałam:multi::loveu::multi::loveu:
  12. Aga,Radosnych Świąt i Szczęśliwego NOwego Roku.Pomyślności,zdrowia,spokoju życzy Halina.Trzymajcie się.
  13. Sabinko,Wesołych Świąt i Szczęśliego NOwego Roku,dla Ciebie,ROdziny i całej drobnej gromadki.
  14. RADośnych Świąt i Szczęśliwego NOwego Roku,dla dużych i mniejszych....
  15. Madziu,dziękuję za pamięć i karteczke świąteczna.WEsołych Świąt,szczęśliwych oraz wspaniałego NOwego ROku,całego,nie tylko SYlwestra.Młodą uściskaj,Redzika wygłaskaj.
  16. Niestety,P.Iza mówiła o tych 5-miesięcznych.Zanim sie zima skończy,beda miały prawie rok i już nie będą szczeniaczkami....To też i zainteresowanie nimi mniejsze,a jeśli jeszcze dzikuski...masakra.A co do KUndzi,to zależy jeszcze czy Milka się boi ,czy nie,bo psiaki podpatrują zachowanie i to sie im udziela/np.lęki.../
  17. Szczęśliwiec:lol:
  18. Piękna sunieczka i do tego szkolona...
  19. Dobrze,ze Loruś nie czyta naszych komentarzy na dogo....
  20. I tak nieśmiało prosimy....o jakąś małą fokę,jeśli to możliwe......Bardzo lubimy oglądać szczęśliwe psiaki.
  21. Nawet te łapeczki ze smaczkiem zjadanym z apetytem wzruszają ogromnie.Kochane psisko.
  22. Nawet bardzo dobrze, zwazywszy na stan zwierzaczków.Pogodnych i szczęśliwych Świąt JoSi,dla Ciebie i całej gromadki.A Mikołaj zrobił jak umiał,może za cięzkie były...
  23. Może i pogoda powstrzymuje od decyzji.A Portos wielki i śliczny.Docelowo bedzie postawna sylwetka jak na muszkietera przystało.
×
×
  • Create New...