-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Witamy Cię na dogo!Cieszymy sie z domku,że mały miał tyle szczęścia i z tego,ze udało Ci sie zalogować.Poczochraj malucha od nas,mieleckich ciotek. -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
jeśli nie masz takich rzeczy pod ręką,to nawet wacik z przegotowaną wodą,bo może to takie" przejściowe"nic poważniejszego.Choć też nieraz psiaki w domu tak jakby "odchorowywały"dawne stresy.....to tak jakby czuły,ze w schronisku nie ma co chorować,a w domu można sobie na to pozwolić... -
Ja tez jedyna w rodzinie klnę i to"jak szewc"jak pracowałam nad sobą,by to ograniczyc,wszyscy kombinowali co sie u mnie czy ze mną zmieniło....i wyszło na to,ze prawie nie klnę.Stwierdzili,ze nie pasuje,bo sie do mnie takiej przyzwyczaili:diabloti:,że to u mnie taki"akcent".Teraz ograniczam palenie,wk...mnie ceny i ograniczenia,jestem od m-ca na 1 cygarze dziennie,ale nie wiem czy wygram.Pomogła mi grypa,ze mnie odrzuciło,a teraz to walczę by nie myslec o paleniu...:shake:
-
Ja "mrucze"głośno i dobitnie:diabloti:ale na mnie też mruczą:evil_lol:
-
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Przeciez to normalne,ze taki malutki kawałek futerka musi lezec w łózku! -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Albo zamiast schodów:evil_lol: -
My byśmy Cie wyszkoliły raz ,dwa...tylko nie wiadomo w którą strone by to poszło:diabloti:ale zawsze rób swoje i nie daj sobie po głowie jezdzic:diabloti::mad:Stawiać sie dyplomatycznie lub mniej dyplomatycznie trzeba od początku!:eviltong:Trzymaj sie.Ani psy nie rodzą sie mądre,ani chłopy.Trza to wychowywac.:lol:/przeważnie/
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A właśnie byłam ciekawa jak na nią trafiłas.Ale to co napisałas to numer nie z tej ziemi:evil_lol:To już na bank tak miało być:evil_lol: -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Piękny banerek,żeby jeszcze łapka pięknie sie zrosła.A jakie Balbinka ma tam warunki?Gdzie urzęduje,w klatce? -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze ,że jedzonko w tej formie spasowało.I leki łatwiej przemycić. -
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
To tak jak u mnie .Wzięłam psiaka"felernego"z interwencji,po rocznym pobycie w azylu bez zgody męża...milion przeciwskazań.A teraz to ukochany jego pies.Rano słyszy tyle czułości,ile dziecko przez całe życie nie usłyszało.Bardzo go kocha i nie wyobraża sobie ,ze mogło go nie być.Tak to bywa.I całe szczęście.Pozdrawiam serdecznie. -
Ale czego ma być gorzej,jak może być lepiej;)Jak baby adorują to tez miło:lol:choć nie wiadomo co z tym fantem zrobic.Kasia,w razie czego już wiesz ze,fanów masz w paru miastach,nie tylko w betoniarni:evil_lol::diabloti:
-
Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja tez tak mysle,ludzie wymyślają powody oddania psa.Przeważnie jest to alergia/co ciekawe np.na jednego psa/Ogromnie mnie cieszy ,ze Tosia jest wreszcie szczęśliwa,a Wy z niej zadowoleni.Ja uskuteczniałam czarnowidztwo....i przyznam,nie bardzo wierzyłam że sunia trafi do kochajacego domku. Taka adopcja przywraca wiarę w ludzi.A takich jak Wy jest naprawde niewiele:loveu: -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
No mimo wszystko szkoda ,ze Mariusz na wszelki wypadek nie wziął ze soba worka karmy....czasem co innego mówią a inaczej da sie ugadac...zapasy są. -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Przestała "szczoteczka "płakać?Pewnie tak,bo jak pieszczą i pewnie śpia z szorściaczkiem....to nie ma powodu płakac.... -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To czekamy na wyniki i rokowania...może juz wrócili... -
Za Kasią,to nawet ja sie oglądam,choć w dziewczynach nie gustuje:evil_lol::diabloti:ja tam ciągne,ale po swojemu,rządzić sobą nigdy nie dawałam.Mało tego w domu mam chyba jedyny okaz ,który chory nie podda sie nie pier...li nie labidzi:eviltong:Ale taki twardziel,czy pozory twardziela,to tez denerwujące...Noga złamana kiedys,uciekł z OJOM,prowadził auto w gipsie,teraz ręka złamana,cały dzien w pracy,auto oczywiście prowadzi....
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dlatego ten"zapas" finansowy wskazany. -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Super,że sie goi i ze jest pod fachowa opieką.Ale nie rozumię...karme bedziecie specjalnie wiezc do Lublina?Nie da sie jakoś tego "miejscowo załatwić"?Czy to przy okazji kontroli Ruficzka? -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
halcia replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też sie ciesze,ze pomimo złego stanu ma cieplutko,spokój i jest przy ludziach....czekamy na opinie weta.Dobrze,ze dużo śpi,przynajmiej sie nie miota,ze cos chce,a zdrowie nie pozwala.Paskudna starośc,psia,ludzka.... -
Cudny SZORSTKOWŁOSY FART - oczko wyleczone, a Fart JUŻ W NOWYM DOMU
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Myśle,ze sie uda,że będa tu wieści,a malutki to naprawde farciarz wielokrotny!I wyjście ze schronu i oczko i szybki dom... -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To doktorowi można powiedziec ,ze jest dobrze?Bo pyta jak tam z Mają,a czasem myli imiona,bo trudno,zeby zapamietał.....a wieści były wcześniej rózne więc mówiłam,ze nie wiem.