Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/2028/dscf0011tt1.jpg[/IMG] Kot choinkowy... ciekawy gatunek!
  2. Wandul, co u Azorka, napisz coś!
  3. Natan... ładne imię! Ładny pies! Teraz przydałby się ładny domek...
  4. :loveu: :loveu: :loveu: Słodziak bez dwóch zdań! :loveu: :loveu: :loveu:
  5. Działaj, Pixie!
  6. Pieknie razem wyglądają! :loveu: :loveu: :loveu:
  7. [IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG]... zaglądamy... a tu znowu cisza...
  8. Zachwycamy się, ale... :shake: [IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG][IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG] a psinki wyglądają wspólnego domku!
  9. [IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG] Wyglądamy za tym domkiem, wyglądamy... i ?...
  10. [IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG][IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG] Szczeniaczki wyglądają swoich domków!
  11. Jego Dostojność Dorf pierwszy!
  12. [quote name='Olesia.b']No i znowu wyję...śliczny tekst. Piesio jest już na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=157333079[/URL] tekst mojego autorstwa (halbino, czemuż nie znałam Cię wcześniej) :oops: Bardzo proszę o wstawianie i ogłaszanie Rudiego, gdzie tylko się da. Przecież na dogo nie takie cuda się zdarzały. Supergogo, możesz podawać mojego maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jeśli potrzeba również telefonu daj znać na pw.[/quote] :smile: :bye: :buzi: :calus: szkoda, że dopiero teraz się poznajemy, ale ważne, że znając się, możemy razem pomagać! mój tekst możecie oczywiście wykorzystywać dla dobra Rudiego!
  13. Wieści dobra, czekamy na zdjęcia!
  14. [COLOR=black][FONT=Verdana]Pozwólcie, że się przedstawię, nazywam się Rudi, ale zanim dostałem imię, nazwano mnie Staruszkiem Portierem…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Pozwólcie, że opowiem Wam moją historię:[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ludzie cieszyli się jeszcze nadejściem Nowego Roku, kiedy ja, wyczerpany długą wędrówką, położyłem się przed luksusowym sklepem Ermenegildo Zelda, tuż obok Burberry na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie będę Wam opowiadał, co było wcześniej. Tym, którzy obojętnie mnie mijali, opowiedziałby o przeszłości mój wygląd. Byłem brudny i ubłocony. Nosiłem ślady pogryzienia. Moje łapy paliły mnie gorączką. Byłem tak zmęczony, że nie miałem już sił podnieść się, nie miałem już sił prosić ludzi o chwilę uwagi. Nie miałem już sił, by walczyć z losem. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]- Co ci jest, staruszku? Staruszku Portierze!... [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Te słowa wyrwały mnie z odrętwienia. To były pierwsze przyjazne słowa, które usłyszałem od wielu, wielu dni, a może i miesięcy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Dziewczyna, która te słowa wypowiedziała, nachyliła się nade mną i pogłaskała mnie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]To był pierwszy czuły gest ze strony człowieka od wielu miesięcy. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]To dziwne, ale nagle zauważyli mnie i inni ludzie. Przechodzący zaczęli przystawać, a jakiś chłopak nachylił się nade mną i także powtórzył ten przyjemny ruch ręką. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie miałem już jednak sił, by merdać ogonem czy lizać rękę, choć przecież wiem, że tak zachowuje się dobry pies. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ale mimo to ci ludzie nie zostawili mnie! [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Chłopak zabrał mnie do siebie, choć miał już w domu dwa inne psy. Potem trafiłem do innego domu, gdzie mieszkała miła pani z mężem i kotem. Ona zabrała mnie do weterynarza, zrobiono mi badania, odkarmiono. Otoczony troskliwą opieką dość szybko odżyłem. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Miałem kiedyś pana, miałem kiedyś dom, a że było to dawno… cóż… Wywołane przez te kilka dni „normalności” wspomnienia znów dały mi siłę, by żyć![/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie jestem co prawda już młodzieńcem, nie jestem może okazem zdrowia, ale w końcu mógłbym żyć jeszcze wiele lat, gdyby tylko ktoś obdarzył mnie swoją przyjaźnią i pozwolił odwdzięczyć się wierną służbą za miskę jedzenia, kawałek miejsca na świecie i okazane serce. [/FONT][/COLOR]
  15. Zbieram dane... na temat "starego portiera" z Waszych postów, zaraz zabieram się do napisania jego CV i listu polecającego w jednym :evil_lol:
  16. No właśnie, co u Dorfika?...
  17. Witajcie po urlopie od tego wątku :eviltong: Wy w ogóle śpicie, pracujecie, żyjecie realnie czy tylko wirtualnie?... Mizianko potrójne na cały weekend!
  18. [IMG]http://images14.fotosik.pl/18/a74fbcec096c7e96.gif[/IMG] Azorek wygląda w poszukiwaniu swojego domku!
  19. :shake: Azorku, co Ty tu jeszcze robisz?
×
×
  • Create New...