-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
halbina replied to elles's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/168/pieski04ok3.jpg[/IMG][/URL] śpią jak na taśmie produkcyjnej... -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
[quote name='ampak']:Dog_run: to i my sie przyłaczamy do chóru: wieści, wieści. prosimy !!!! :shake:[/quote] I my, i my! co u Pięknisia? -
Wiersz naprawdę piękny! a mówię to ja - specjalistka od poetyki i polonistka!
-
Neris: w klatce na dole są kratki, podłogę można dokupic, ale ja wolę dokupić legowisko... na razie mam kocyk, psu zupełnie nie przeszkadza, że pod nim są kratki... włożyłam tam też legowisko kotów... Platon wypróbowuje... mieści się! Ma-ja: Zdjęcie super! Też sobie takie pstrykniemy, tylko nas będzie w tej klatce więcej... Myślę nad nakryciem klatki, wtedy na górze wylegiwać się będą koty pewno, a Platon będzie się czuł faktycznie jak w budzie, tylko czy i on nie wciągnie i nie poszatkuje okrycia?... nie dałabym głowy!
-
A na jutro zapowiedziała się ciocia Formica z wizytą... domową? kurtuazyjną?... :roll: ma być szczepienie Platona... obiecała, że nie policzy za wizytę domową... ;) hmm... a może ona chce mi kota w worku podrzucić jakiegoś w ramach promocji? :cool3: A może to ja jej kota w worku... np. Juniora... :razz:
-
Zakupiliśmy klatkę kennel... największy rozmiar... myślałam, że będzie mniejsza... mieści się w niej spokojnie człowiek... tzn moja koleżanka :evil_lol: sama wlazła :crazyeye: ja tylko zamknęłam drzwiczki... Klatka bardzo zmyślna i nawet elegancka: [URL="javascript:newWin('http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_4190.jpg', 620, 350)"][IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/n/n_4190.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4190&action=prod[/URL] Jak tylko dostarczyli, rozłożyłam i włożyłam kocyk do środka, licząc na to, że Platon uzna to miejsce za swoją budę... I... UZNAŁ! :multi: :multi: :multi: Najpierw klatkę obwąchał, a zaraz potem wniósł do niej swój sznurek-gryzak i spokojnie się rozłożył do zabawy. Po jakimś czasie wyszedł i wskoczył na rogówkę, ale zaraz potem Byron wszedł do niej i też się poczuł na tyle dobrze, iż położył się wygodnie. Wtedy Platon wbiegł do klatki, dając do zrozumienia kotu, że owszem może się nią dzielić, ale to jego miejsce! Kocur nie miał jednak ochoty na dzielenie się domkiem i prychając okazał swoje niezadowolenie. Zwierzaki wyraźnie rywalizują o to miejsce. I dobrze! Nie zamierzam trzymać Platona w klatce, ale nie mam już sumienia zostawiać go z kagańcem na mordzie przez kilka godzin, kiedy jestem w pracy. Pies dorasta i jego możliwości demolowania domu też wzrastają. A jeśli nie będzie chciał zostawać w klatce zamkniętej? Będzie miał swoje bezpieczne miejsce zabaw, legowisko... A poza tym zawsze może się przydać dla jakiegoś psa w potrzebie transportowej, nieprawdaż?...
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
halbina replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vella'] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c2c04f30e0ffa399"][IMG]http://images1.fotosik.pl/269/c2c04f30e0ffa399m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a49ff9b628a7cecf"][IMG]http://images4.fotosik.pl/224/a49ff9b628a7cecfm.jpg[/IMG][/URL] [I]Canalie[/I] wygryzła konkurencję (dosłownie, zafundowała mi myszkę bezprzewodową) i zajęła wakat. Uwielbia to :D[/quote] :crazyeye: No ekstra!!! :evil_lol: A ja miałam na myśle gadżety, które zżarł Platon: mysz komputerowa raz, pilot raz, komórki... dwie... -
Wierzymy na słowo! ;)
-
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
halbina replied to elles's topic in Już w nowym domu
jak brat z siostrą?... :cool3: -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
halbina replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Myślę, że mimo wszystko poradziłabym sobie... w końcu wujcio Platon sięga mi już głową do połowy uda... a i waga chyba jednak inna... Co do gryzoni komputerowych i innych elektronicznych gryzaków... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
halbina replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Wzięłabym Niteczkę na te dwa dni... ale mieszkam w Zabrzu... :-( -
Zaniedbany BOKSER w Lublinie! Znalazł swój dom na stałe! Udało się!!!
halbina replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6665/wsamochodziebonoym9.jpg[/IMG] Bosz!!! I jak Cię nie kochać, Mordeczko?... :loveu: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :cunao: :cool2: -
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
halbina replied to elles's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4946/pieski06um9.jpg[/IMG][/URL] Pięknie się razem prezentują! :loveu: :loveu: :loveu: -
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
halbina replied to elles's topic in Już w nowym domu
No to HOP!!! I zdrowia życzę! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Platon i koty... szczerze mówiąc, znoszą rozstanie całkiem dobrze... aż mi wstyd :oops: -
:-( O piękniś taki smutny! :-(
-
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
halbina replied to elles's topic in Już w nowym domu
Pieski mają energii moc! A jak Pańcia? Bo my tu wypluwamy z siebie płuca, no może oskrzela na razie... -
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
halbina replied to elles's topic in Już w nowym domu
Jak tam piesek? :lol: -
Sprawa robi się pilna! Podnosimy!
-
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
halbina replied to elles's topic in Już w nowym domu
[quote name='elles'] [B]Halbina [/B]podziękowania, ale też apeluję o czytanie wątku a nie same "hop" :)[/quote] No wiecie! :mad: Ja na pewno nie ograniczam się do samego "hop"! No to HOP! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Niestety, niewiele wiem... ale brak wieści, to w tym przypadku dobre wieści. A ja? Tęsknię... -
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
halbina replied to elles's topic in Już w nowym domu
Zabrze będzie Was wspierać i podnosić wątek! -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
halbina replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images14.fotosik.pl/33/834965b1c5b727dcmed.jpg[/IMG] O! jaki łądny zajączek!