Kto jesteśmy my?
Platon: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488[/URL]
Bąbel: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33876[/URL]
A zdjęcia tu: [URL]http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,u.html[/URL]
No i koty: Byron i Junior: [URL]http://foto.onet.pl/8dvtx,sok844mess89,u.html[/URL]