Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Oj, Kropeczki, Kropeczki! :-(
  2. [quote name='la_pegaza'] Ma jakieś imię?? :loveu:[/quote] [B]Boziek[/B] powinien się nazywać... jak na niego popatrzeć na zdjęciach aż się cisnie na usta: O Bozie, mój Bozie!... A może: [B]Boziul[/B]?... [B]Buzial[/B]?... [IMG]http://upload.miau.pl/2/14290.jpg[/IMG]
  3. Boksie kochane! Jesteście ulubieńcami wielu ludzi, dobrych ludzi! Nawet jeśli nie będziecie pojawiać się na dogomanii... schronisko to nie miejsce dla Was, dla Was stworzono przytulne fotele i kanapy!
  4. Dziś ja potrzebuję mizianka... i pocieszania... Bąbelek już w nowym domku, a ja... tęsknię! :-(
  5. bo halbinka ma jaja... METAFORYCZNIE!!! :evil_lol:
  6. No i... Bąbel pojechał do nowego domku... :bye: :laola: :cool2: :splat: :sad: :( :ekmm: :( :cry: :placz: :drinking:
  7. No i... Bąbel pojechał do nowego domku... :-( :laola: :splat:
  8. Tak, pora na mizianko, bo już księżyc świeci...
  9. [quote name='Vella']Czyli wujcia-bliźniaka :lol: Dziękujemy, dziękujemy :) Przy najbliższej okazji pokażę Niteczce zdjęcia wujcia Platona, pewnie zaliże monitor z radości ;)[/quote] No proszę, to już na wujcia awansował... jak ten czas leci...
  10. [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/1452/p1070039qq4.jpg[/IMG] Danusiu, jak Ty te zdjęcia robisz?... Same nogi "Menrzusia"?... Nie można ocenić boczków... :evil_lol:
  11. Lecę... wirtualnie może... :evil_lol:
  12. Kto jesteśmy my? Platon: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488[/URL] Bąbel: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33876[/URL] A zdjęcia tu: [URL]http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,u.html[/URL] No i koty: Byron i Junior: [URL]http://foto.onet.pl/8dvtx,sok844mess89,u.html[/URL]
  13. Zdjęcia fajniste. U nas przed chwilą polała się krew - Platona zczepił się z Bąblem... :roll: Teraz każdy siedzi w innym kącie za karę i liże rany... albo obryza kości... na razie nie własne :evil_lol: A ja... próbuję dość do równowagi psychicznej... poziom adrenaliny mi podskoczył jak przy skoku spadochronowym... A taka już była sielanka...
  14. Jesteśmy, ale przedzieramy się przez nagromadzone posty...I dziś tylko na krótkie mizianko wpadamy!
  15. Może to nie dog... tylko jednak konik?... :evil_lol:
  16. Więc radość... połowiczna... Szukamy domku dla Dorfika!
  17. Ależ Magdo! Czekamy na Twoje relacje!
  18. Chce-my dom-ku dla A-to-sa! Chce-my dom-ku dla A-tosa!
  19. dołączamy do podnoszących wątek i trzymających kciuki za domek!
  20. [quote name='Perfi']sluchajcie jaki boski dom ma Scooby to ja wymiekam :loveu: aha i zwrocil na mnie obiad :mad: na mnie i do kieszeni w drzwiach[/quote] Odwdzięczyć się chciał... i podzielić... :evil_lol:
  21. Wandulko, ja Ci już na gg zadałam to pytanie, ale powtórzę: jaki tymczas?... :wink: :nerwy: :eek:
×
×
  • Create New...