Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Wszystkiego wymarzonego dla Solenizanta! Błękitka Inka przesyła całusy!
  2. Tak, trzeba spełniać marzenia... te dozie i duże też!
  3. Cieszę się, że macie postępy! Kiedy go przywołujesz schyl się do niego, pies chętniej podbiegnie. Nagradzaj smakołykami. Co do biegunki, podejrzewam, że to spadek ze schroniska. Platon ciągle jeszcze ma podobne problemy... Wirusowe... Czy jest odrobaczony?
  4. :klacz: :cool2: :Rose: :Dog_run: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :BIG: :cunao: Pozdrowienia dla Waszego stada od stada naszego: Platona, Byrona, Juniora i pańci... A taklże od naszego nowego domownika - błękitki Inki [IMG]http://republika.pl/blog_wi_606976/3349407/tr/img_9297.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=42[/URL]
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=42[/URL] Jesteśmy jak załoga Rudego... tylko odwrotnie... czterech pancernych i pańcia... :evil_lol:
  6. Witajcie! Pozdrawiamy serdecznie: Platon, Byron, Junior, pańcia.... i... błękitka Inka - spełnienie moich marzeń i od wczoraj nowy członek naszego stada... [IMG]http://wroclaw.gumtree.pl/posting_images/49/6914449__1165171312__0__2-06bd8397c601826a1c79dae2591f8830.__big__.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=42[/URL]
  7. W stadzie wszystko ok! Tylko ogromna rogówka coś nie spełnia pokłądanych w niej nadziei i oczekiwań... Jak się psy rozłożyły wzdłuż, zupełnie jak w małżeńskim łożu, to zaczęłam się zastanawiać, gdzie spędzę tę pierwszą noc... Błekitka jest fantastyczna: delikatna, łagodna, zrównoważona, wielki pluszak po prostu... I jak tu nie zabrać do łóżka pluszaka?... Z Platonem się miziają cały czas, to dobrze, bo zużywają energię i nie będą rozrabiać, jak wyjdę do pracy... Tłamszą się prześmiesznie, Platon próbuję dziewczynę zdominować po chłopięcemu, choć nie dorasta jej do... i swobodnie przechodzi pod jej brzuchem... Panna zaczyna się wreszcie ciut bronić, coś tam odwarkuje... że nic z tego nie będzie...
  8. Platon... dojrzewa... :cool3: O Bąbelku nic nie wiem, czekam wciąż na wieści od Formicy... [IMG]http://republika.pl/blog_wi_606976/3349407/tr/img_9297.jpg[/IMG] [IMG]http://republika.pl/blog_wi_606976/3349407/tr/img_9300.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://wroclaw.gumtree.pl/posting_images/49/6914449__1165171312__0__3-80dfa86d080da8f1c0ed9a30ba426530.__big__.jpg[/IMG] [IMG]http://wroclaw.gumtree.pl/posting_images/49/6914449__1165171312__0__2-06bd8397c601826a1c79dae2591f8830.__big__.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://wroclaw.gumtree.pl/posting_images/49/6914449__1165171312__1__1-207f4edef427205c9fb3bfa2d8e6aaa6.__big__.jpg[/IMG] I znowu jest nas piątka... Do stada dołączyłą błękitka Inka... Platon zakochany do przesady... :mad: :evil_lol: Cyba straciłąm stanowisko samicy alfa... :evil_lol:
  11. Inka, Platon, Byron, Junior i pańcia pozdrawiają Samuelka... Inka przesyła całusy... :loveu: [IMG]http://wroclaw.gumtree.pl/posting_images/49/6914449__1165171312__1__1-207f4edef427205c9fb3bfa2d8e6aaa6.__big__.jpg[/IMG]
  12. brzmi optymistycznie... ale ja bym się nie podniecała... chociaż to już coś!
  13. szokujące... i przerażające! musimy pomóc temu biedakowi!
  14. może trzeba bardziej zachwalać zalety kawalera, Wandziu?
  15. Gdybym tylko mogła... :-(
  16. znów jestem zszokowana... :angryy: :placz:
  17. chodziło mi o to, żeby sprawą szczeniaków zajęło się więcej osób na miejscu... to tylko dwa szczeniaki, którym trzeba znaleźć dom lub dom tymczasowy... z 8 aż 6 trafiło na Śląsk i wszystkie znalazły nowy domek... a te dwa nie potrafią...
  18. Już o to pytałam, ale powtórzę: czy tylko Wanda Szostek jest z Siedlec na dogomanii?...
  19. W górę, po domek!
  20. Ale co jej było, na zdjęciu wyglądała zdrowo... :placz: :placz: :placz:
  21. Ja pytałam, ale nikt nie odpowiedział... :roll:
  22. W górę, Staruszku, po domek!
  23. Ludzie dziś nie tylko nie myślą o przyszłości psa, ale i podejmują decyzję op wyjeździe (własnej przysżłości) w ciągu chwili... :cool3:
  24. a co... nie pomożemy przewieźć? :roll:
×
×
  • Create New...