-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Wszystkiego wymarzonego dla Solenizanta! Błękitka Inka przesyła całusy!
-
Zabiedzony dog niemiecki w Radomiu-Dorf pojechal do nowego domu
halbina replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Tak, trzeba spełniać marzenia... te dozie i duże też! -
Cieszę się, że macie postępy! Kiedy go przywołujesz schyl się do niego, pies chętniej podbiegnie. Nagradzaj smakołykami. Co do biegunki, podejrzewam, że to spadek ze schroniska. Platon ciągle jeszcze ma podobne problemy... Wirusowe... Czy jest odrobaczony?
-
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
halbina replied to Evas's topic in Już w nowym domu
:klacz: :cool2: :Rose: :Dog_run: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :BIG: :cunao: Pozdrowienia dla Waszego stada od stada naszego: Platona, Byrona, Juniora i pańci... A taklże od naszego nowego domownika - błękitki Inki [IMG]http://republika.pl/blog_wi_606976/3349407/tr/img_9297.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=42[/URL] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=42[/URL] Jesteśmy jak załoga Rudego... tylko odwrotnie... czterech pancernych i pańcia... :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Witajcie! Pozdrawiamy serdecznie: Platon, Byron, Junior, pańcia.... i... błękitka Inka - spełnienie moich marzeń i od wczoraj nowy członek naszego stada... [IMG]http://wroclaw.gumtree.pl/posting_images/49/6914449__1165171312__0__2-06bd8397c601826a1c79dae2591f8830.__big__.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=42[/URL] -
W stadzie wszystko ok! Tylko ogromna rogówka coś nie spełnia pokłądanych w niej nadziei i oczekiwań... Jak się psy rozłożyły wzdłuż, zupełnie jak w małżeńskim łożu, to zaczęłam się zastanawiać, gdzie spędzę tę pierwszą noc... Błekitka jest fantastyczna: delikatna, łagodna, zrównoważona, wielki pluszak po prostu... I jak tu nie zabrać do łóżka pluszaka?... Z Platonem się miziają cały czas, to dobrze, bo zużywają energię i nie będą rozrabiać, jak wyjdę do pracy... Tłamszą się prześmiesznie, Platon próbuję dziewczynę zdominować po chłopięcemu, choć nie dorasta jej do... i swobodnie przechodzi pod jej brzuchem... Panna zaczyna się wreszcie ciut bronić, coś tam odwarkuje... że nic z tego nie będzie...
-
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Inka, Platon, Byron, Junior i pańcia pozdrawiają Samuelka... Inka przesyła całusy... :loveu: [IMG]http://wroclaw.gumtree.pl/posting_images/49/6914449__1165171312__1__1-207f4edef427205c9fb3bfa2d8e6aaa6.__big__.jpg[/IMG] -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
halbina replied to Neris's topic in Już w nowym domu
szokujące... i przerażające! musimy pomóc temu biedakowi! -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
może trzeba bardziej zachwalać zalety kawalera, Wandziu? -
Latek, mix doga!już w nowym, wspanialym domku
halbina replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
Gdybym tylko mogła... :-( -
jeśli masz serce, to CIESZ SIę BO MALINKA W NOWYM DOMKU SZALEJE :):)
halbina replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
znów jestem zszokowana... :angryy: :placz: -
W górę, po domek!
-
Ale co jej było, na zdjęciu wyglądała zdrowo... :placz: :placz: :placz:
-
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja pytałam, ale nikt nie odpowiedział... :roll: -
W górę, Staruszku, po domek!
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
halbina replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Ludzie dziś nie tylko nie myślą o przyszłości psa, ale i podejmują decyzję op wyjeździe (własnej przysżłości) w ciągu chwili... :cool3: -
a co... nie pomożemy przewieźć? :roll: