[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5381/img4977rq6.jpg[/IMG]
Miluś malutki i wesolutki!
Twoje lekarstwo na wszystkie smutki!
Witaj, Ty, który szukasz pocieszenia!
Jestem psiakiem zaiste niewielkim, jeśli brać pod uwagę moje gabaryty, ale za to o serduchu przeogromnym, spragnionym Twojej miłości i pieszczot, nienasyconym w odwzajemnianiu przywiązania i zapewniającym ogromną ilość endorfin każdego dnia!
Jeśli czujesz się niespełniony, niezauważany lub nie dość kochany, to wiedz, iż żyję tylko po to, by zmienić Twoje odczucia, tylko daj mi szansę Cię pokochać i zabierz mnie, proszę z tego miejsca, które nazywa się schronisko...
Jeśli miewasz napady depresji, jeśli wydaje Ci się, że życie straciło sens, pozwól mi sobie pomóc! Ja zarażam radością i entuzjazmem! Tylko zwróć na mnie uwagę, a nawzajem nadamy nowy sens naszej egzystencji!
Daj mi, proszę, swoją dłoń przyjazną, a będę Cię uwielbiał aż po kres mych dni!
Małe jest piękne, nieprawdaż?... Jestem malutki, ale nazywają mnie bombą radości, taką pastyleczką endorfin, czyli hormonu szczęścia...
Mnie zaś do szczęścia brakuje tak niewiele: tylko dom i Ty!