Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. to ja przepraszam za skrót myślowy! w sprawie Allegro napisałam do Supergogi i Wandy Szostek, może się któraś odezwie.
  2. Pomoc natychmiast potrzebna! Dom i pieniądze. Przydałoby się też Allegro, jakieś plakaty...
  3. :cool2: :jumpie: :jumpie: :jumpie: :Rose: :klacz: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :iloveyou:
  4. No... bo już chciałąm usuwać... :cool3:
  5. [quote name='Kara.']Może Supergoga? Jest świetna:lol: Jeszcze halbina ma niezłe teksty[/quote] "niezły" tekst stworzyłam... mam nadzieję! :mad: :cool3: :evil_lol:
  6. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5381/img4977rq6.jpg[/IMG] Miluś malutki i wesolutki! Twoje lekarstwo na wszystkie smutki! Witaj, Ty, który szukasz pocieszenia! Jestem psiakiem zaiste niewielkim, jeśli brać pod uwagę moje gabaryty, ale za to o serduchu przeogromnym, spragnionym Twojej miłości i pieszczot, nienasyconym w odwzajemnianiu przywiązania i zapewniającym ogromną ilość endorfin każdego dnia! Jeśli czujesz się niespełniony, niezauważany lub nie dość kochany, to wiedz, iż żyję tylko po to, by zmienić Twoje odczucia, tylko daj mi szansę Cię pokochać i zabierz mnie, proszę z tego miejsca, które nazywa się schronisko... Jeśli miewasz napady depresji, jeśli wydaje Ci się, że życie straciło sens, pozwól mi sobie pomóc! Ja zarażam radością i entuzjazmem! Tylko zwróć na mnie uwagę, a nawzajem nadamy nowy sens naszej egzystencji! Daj mi, proszę, swoją dłoń przyjazną, a będę Cię uwielbiał aż po kres mych dni! Małe jest piękne, nieprawdaż?... Jestem malutki, ale nazywają mnie bombą radości, taką pastyleczką endorfin, czyli hormonu szczęścia... Mnie zaś do szczęścia brakuje tak niewiele: tylko dom i Ty!
  7. Biedaczysko... ale jeszcze ma dom...
  8. podaje swój adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo chętnie roześlę po znajomych informacje, jak tylko ją stworzycie... Tak udało się znaleźć dom Trampowi najprawdopodobniej... :multi:
  9. No jak tam, Pluciaku, u Ciebie?... :shake:
  10. Napiszę, oczywiście :loveu:
  11. Szczeniaczki z Siedlec muszą znaleźć domki do 10 lutego, więc Azorku... szukaj domku!
  12. Piękny jesteś, Dragonku! Potrzebujesz domku najwspanialszego!
  13. Co tam macie do rozdania?... :cool3:
  14. Szukamy domu i prosimy o wsparcie dla potrzebujących!
  15. Pies piękny, wziąć nie możemy, ale będziemy wspierać w poszukiwaniach domku!
  16. To dbaj o niego, Tośko! Pisz, jak się Twój podopieczny sprawuje, jaki jest, co lubi... i zdjęcia!!!
  17. No to pozdrowienia dla Stolicy ze Śląska!
  18. Daj-daj-daj-daj-daj-daj!... :evil_lol:
  19. piszcie jak najwięcej, informujcie i walczcie o Pikusie!
  20. Nie ma słów, żeby pocieszyć po stracie, a im bardziej się zaangażowaliśmy, tym bardziej boli... Ale zrobiłaś, co w Twojej mocy, zaangażowałaś ogromne siły ludzkie i ta walka na pewno miała sens, więc nie poddawaj się, Karusiu! Daj sobie chilę na żal, na płacz, na pożegnanie i potem działaj dalej, bo jest na tym świecie wiele nieszczęścia, a niewielu ludzi z taką determinacją!
  21. Menrzusiu "nasz", czy już zacząć opisywać Twoją dramatyczną historię?... :evil_lol:
×
×
  • Create New...