-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ratunku, pomoc pilnie potrzebna! Musimy zadbać o Menrzusia, bo nam biedak marnieje! -
Łańcuch ludzi dobrej woli, to pocieszające, że potrafimy go stworzyć!
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy wiesz, Człowieku, czym jest raj dla psa takiego jak ja?... Raj to miłość „swojego” człowieka i wolność! [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Pamiętam, byłem kiedyś w raju… Miałem dom z ogrodem i swoje ludzkie stado: Panią i Pana. Byli już starsi obydwoje, ale mieli ukochane dzieci. I marzyli tylko o tym, by te ukochane dzieci zamieszkały razem z nami w domu z ogrodem. Tyle, że dzieci marzyły o czymś innym…[/FONT][/COLOR] Ale przyjeżdżały czasem ze swoimi dziećmi i wtedy było wspaniale. Moi Państwo wyraźnie się ożywiali, mając swoje ukochane dzieci przy sobie, a wnuki bawiły się ze mną i biegaliśmy po całej okolicy. Kiedy nie przyjeżdżały, czekaliśmy na ich przyjazd, Pani głaskała mnie i szeptała na ucho o swoich marzeniach. Byłem szczęśliwy! [COLOR=black][FONT=Verdana]Lata mijały. Nagle moja Pani zmarła, a schorowany Pan trafił do schroniska dla starych ludzi. Oddały go tam ukochane dzieci, tłumacząc, że tam będzie miał opiekę. A ja?... [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Zostałem wywieziony daleko od raju, wywieziony do lasu i przywiązany do drzewa przez ukochanego syna moich Państwa… [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Poznałem, co to piekło! Piekło to brak miłości i pętla na szyi, która nie pozwala swobodnie oddychać!...[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ale przeżyłem. Był wspaniały ciepły październik, w lesie pojawiali się ludzie szukający grzybów i jeden z nich ulitował się nade mną, przeciął wrzynający się w ciało sznur i uwolnił mnie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Byłem znów wolny, ale chciałem spowrotem do swego raju. Zacząłem go szukać…[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Znalazłem dobrych ludzi, którzy, choć sami wiele nie mają, choć mają własne zwierzęta, opiekują się kiedy trzeba tymi potrzebującymi istotami, co to jak ja straciły swój raj na Ziemi. Oni mnie nakarmili i przyjęli pod swój dach na tak długo, aż znajdą dla mnie miejsce w jakimś psim raju. I znów będę miał swoje ludzkie stado i prawdziwy dom. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie potrzebuję przecież wiele, by czuć się szczęśliwy: miska codziennej strawy i kawałek miejsca w Twym domu i sercu jedynie! A w zamian… ileż miłości mógłbym Ci dać?!... [/FONT][/COLOR] [IMG]http://upload.miau.pl/2/5763.jpg[/IMG] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img53.imageshack.us/img53/4268/236rj.jpg[/IMG] Wy do chirurga idźcie, takie syjamskie boksie macie... Jak one funkcjonują, biedulki?.. :evil_lol: [quote name='Danusia12'] I jeszcze jedna wiadomość - Sylwa waży 21,2 kg. Czyli w miesiąc przybyło jej 9 kg (75% wyjściowej wagi, tzn 12 kg). Jest utuczona jak baleron. Danusia mi zabiera, żeby jej dać :evil_lol: Przy okazji i Argon skorzystał - też zmężniał :p Menrzuś[/quote] A jak Menrzuś z wagą, w takim razie?... Bardzo schudł?... Bo się zamartwiam tutaj! Mizianko, Kochani, nocne mizianko! :evil_lol: -
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
halbina replied to Evas's topic in Już w nowym domu
Evas, jeszcze nie śpisz?... I jak Ty masz mieć siły, kobieto?... Szukamy domku dla maleńkiej! -
No fajnie, tylko co na to gospodarze, Supergogo?... a tak poważnie... to żartowałam, że się wybieram na to oblewanko... :roll:
-
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
halbina replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Ozzy, Boluś z Krakowa, Kuba z ORLENu, teraz to biedactwo... WSTYDZĘ SIĘ, ŻE JESTEM CZŁOWIEKIEM! -
[IMG]http://img45.imageshack.us/img45/3825/tnfotka024ed2.jpg[/IMG] Tak mnie dziś w nocy na wspominki wzięło... Przeczytałam cały wątek raz jeszcze... Platon jest u mnie od 18. października, czyli już trzy miesiące... Rozczulające to zdjęcie jeszcze Pluta... I wiecie co... Dalej tak patrzy w pańcię! I jak tu go nie kochać?...
-
Żartowałam, oczywiście! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][/URL]
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
No to pięknie... :shake: -
To kiedy to oblewanko pierwszej stałej kupy? Cioteczka halbina też przyjedzie! :evil_lol:
-
I tak wygląda pies, którego podduszono, żeby prezentował się jak na wystawie... I co?... Zadowolona z efektu?... Pies Baskerwilów...
-
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
halbina replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Niełatwo mnie zszokować... Ale to mnie przerasta... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb: :Dog_run: :sweetCyb: :Dog_run: :sweetCyb: :new-bday: :tort: :BIG: -
Zaniedbany BOKSER w Lublinie! Znalazł swój dom na stałe! Udało się!!!
halbina replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
:Cool!: :Cool!: :Cool!: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :cunao: :Dog_run: -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witajcie, nazywam się Pluto! Pochodzę z najszlachetniejszej rasy jamników, właściwie to moja mama z niej pochodziła, bo ojciec, jak to mówią ludzie NN... A jednak zachowałem podstawowe cechy rasy: jestem dłuższy niż wyższy, niziutki i brązowawy, mam długie klapnięte uszka, przezywają mnie paróweczką... Jako prawie rasowy jamnik powinienem wylegiwać się na jakiejś kanapie i pociesznie biegać pod meblami w jakimś miłym domku... Kiedyś miałem domek, ale znudziłem się ludziom i oddali mnie do schroniska... Może jednak za mało we mnie rasowego jamnika? Może ludzie kochają tylko takie?... Teraz siedzę w schroniskowej budzie i muszę walczyć z innymi psami o każdy kęs strawy... O ludzką uwagę już nie walczę tak zaciekle jak kiedyś, chyba tracę nadzieję, że ktoś jeszcze kiedyś dojrzy we mnie wspaniałe serce jamnika i może mnie pokocha... -
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
halbina replied to Evas's topic in Już w nowym domu
Evas, czy możemy Ci pomóc finansowo? pieska wziąć nie mogę, niestety... -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Oddychamy z ulgą i pozdrawiamy całe towarzystwo! -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
ja się chyba wezmę za jakąś łzawą, chwytającą za serce opowieść o Azorku... -
[quote name='karusiap']oj gdyby to Junior przeczytal....:mad::evil_lol:[/quote] Junior nie przeczytał, ale moze Formica przeczytała i się przestraszyła :evil_lol: bo przesunęła wizytę na jutro... A Platonowi się upiekło! zastrzyku dziś nie było. Pańcia się kuruje - zapalenie oskrzeli - jak na razie bez większych sukcesów :roll: Co do klatki, zwierzaki z niej chętnie korzystają, ale raczej na krótką drzemkę, leżakują zresztą wszędzie: na rogówce, fotelu, podłodze... koty dodatkowo nba piecu, szafie, monitorze... Zamknięty na chwilę Platon spokojnie spałąszował kosteczkę, chwilkę poleżał, ale zaraz potem zaczął drapać posłąnie i popiskiwać... Może to ja powinnam zająć klatkę i zarezerwować wreszcie jakieś miejsce tylko dla siebie?... :evil_lol: