-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Dziś będzie "okazanie"... a co potem?... zobaczymy! -
Aster, bardzo się cieszę! Trwa dobra passa dla dogów! Któryś jeszcze szuka domku?
-
Alarm dla jamnisia! Pomocy w transporcie!
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Dbaj i chuchaj, Cioteczko, na Azorka, na pewno się odwdzięczy! -
Naprawdę Żory mają dobry początek roku!
-
Zabiedzony dog niemiecki w Radomiu-Dorf pojechal do nowego domu
halbina replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Oto i nasze światełko w tunelu! :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Dog_run: :bigcool: :bigcool: :cool2: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
TO JESZCZE SZCZENIACZKA WZIĘLIŚCIE?... :evil_lol: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3892/a6nv4.jpg[/IMG] Dziś wieczorem mizianko dla całej czwórki, w końcu jutro święto czterech króli: K+M+B+ królika Bugsa... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:eviltong: dziś nocka będzie... Neris też nie śpi, gadamy na gg... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Bo ja podpuszczam... :evil_lol: bardzo logicznie i skutecznie, jak widać! Dobrej nocki! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nie usuwaj, "Menrzusiu", postów! Zrobi się dziura i fanklub się pogubi... a i Danusia, jak przeczyta to i owo, zacznie dbać o menrzusia bardziej... nic tak nie działą ożywczo na związek, jak odrobina niepokoju o ukochanego... mizianko gwarantowane! -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka W']Śliczne pieseczki. :loveu: Dziekujemy Halbince, z pyszczka troszke inne ale śiersc i ogonki identyczne!:multi: W końcu siostry! ciekawe tylko czy by sie teraz poznały? I dlaczego Halbina nie spi o 1:47?[/quote] Dogomania mnie tak wciąga... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, dlaczego... ja po prostu otwarłam linki, skopiowałam zdjęcia i wkleiłam... :oops: -
Duży i mały konik, wspaniały duet!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
No to rozglądaj się, rozglądaj... byle po cichu, bo Danusia chyba tam czuwa... :mad: -
Zabiedzony dog niemiecki w Radomiu-Dorf pojechal do nowego domu
halbina replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ostatnio pojawiło się jakieś światełko w tunelu dla dogów, wystarczy przejrzeć wątki, więc i Tobie - Dorfiku - uda się w końcu znaleźć dom! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
co do tymczasu - raczej nie znajdziesz, u nas jednak psy na pierwszym miejscu ;) tak już mamy, my samice alfa... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ależ "Menrzusiu", Twoje stadko bardzo Cię kocha i potrzebuje, a pewno i mizia systematycznie... Teraz - to stan przejściowy - ustalanie hierarchii, więc siedzisz w kącie, ale walcz o swoją pozycję w stadzie! Albo bądź na samym dole tej hierarchii, wtedy czasem Ci się oberwie, ale stado zawsze dba o swoich i nie pozwala im zrobić krzywdy, więc i tak wygrasz w ostatecznym rozrachunku... :evil_lol: Acha - radzę znaleźć samicę alfa i zabiegać o jej sympatię, to się zawsze opłaca! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Hmmm... Może dlatego, że sama najlepiej wiem, co znaczy stracić najbliższych ludzi i tak naprawdę - dom, nawet jeśli się ma cztery ściany, a na nich kafelki, to jeszcze nie szczęście, to jeszcze nie wszystko... Najważniejsza w życiu jest bliskość ukochanej osoby, jej obecność i całkowita pewność jej istnienia, zaufanie i wzajemne wsparcie. Taką miłość oferuje Bąbel. I nie jest to żadna literatura, to raczej zapis doświadczeń i wynikających z nich przemyśleń. -
Zbierajcie te domki jak skarby - jeśli ktoś zdecydował się na Trampika - psa przeuroczego, ale przecież już nie młodzieńca, to będzie też w stanie zająć się jakąś inną biedą i trzeba te domki zaklepywać, trzeba dbać o chętnych ludzi - informować, podtrzymywać kontakt, nie zniechęcać! Pytanie - kto ostatecznie zdecyduje o tym, do którego domku pojedzie Tramp?
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Coś Ty taka płaczliwa, Karusiu?... :cool3: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
ustalanie hierarchii jest naturalne i instynktowne w psim stadzie, więc walka z tym, moim zdaniem, jest skazana na porażkę, ale warto dbać o to, żeby to człowiek stał na czele tego stada - ale czy to będzie "Menrzuś"?... :evil_lol: Wieczorne mizianko dla bractwa!