Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Dziś będzie "okazanie"... a co potem?... zobaczymy!
  2. Aster, bardzo się cieszę! Trwa dobra passa dla dogów! Któryś jeszcze szuka domku?
  3. Ludzie potrafią czynić cuda, jeśli tylko współpracują w celu czynienia dobra! Trampiku, obyś żył długo i szcżęśliwie! Obyś miała wymarzony dom i kochające ludzkie stado! :megagrin: I z niecierpliwością czekamy na wieści! :Cool!: :Cool!: :Cool!: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :cool2: :laola: :cunao:
  4. Ten fotomontaż całkiem udany, cała sesja wyszła! :multi:
  5. Alarm dla jamnisia! Pomocy w transporcie!
  6. Dbaj i chuchaj, Cioteczko, na Azorka, na pewno się odwdzięczy!
  7. Naprawdę Żory mają dobry początek roku!
  8. Oto i nasze światełko w tunelu! :Cool!: :Cool!: :Cool!: :Dog_run: :bigcool: :bigcool: :cool2:
  9. TO JESZCZE SZCZENIACZKA WZIĘLIŚCIE?... :evil_lol: [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3892/a6nv4.jpg[/IMG] Dziś wieczorem mizianko dla całej czwórki, w końcu jutro święto czterech króli: K+M+B+ królika Bugsa...
  10. :eviltong: dziś nocka będzie... Neris też nie śpi, gadamy na gg...
  11. Bo ja podpuszczam... :evil_lol: bardzo logicznie i skutecznie, jak widać! Dobrej nocki!
  12. Nie usuwaj, "Menrzusiu", postów! Zrobi się dziura i fanklub się pogubi... a i Danusia, jak przeczyta to i owo, zacznie dbać o menrzusia bardziej... nic tak nie działą ożywczo na związek, jak odrobina niepokoju o ukochanego... mizianko gwarantowane!
  13. Pocieszne stworzenia, w sensie zabawowym i pocieszającym...
  14. [quote name='Agnieszka W']Śliczne pieseczki. :loveu: Dziekujemy Halbince, z pyszczka troszke inne ale śiersc i ogonki identyczne!:multi: W końcu siostry! ciekawe tylko czy by sie teraz poznały? I dlaczego Halbina nie spi o 1:47?[/quote] Dogomania mnie tak wciąga...
  15. Nie wiem, dlaczego... ja po prostu otwarłam linki, skopiowałam zdjęcia i wkleiłam... :oops:
  16. Duży i mały konik, wspaniały duet!
  17. No to rozglądaj się, rozglądaj... byle po cichu, bo Danusia chyba tam czuwa... :mad:
  18. ostatnio pojawiło się jakieś światełko w tunelu dla dogów, wystarczy przejrzeć wątki, więc i Tobie - Dorfiku - uda się w końcu znaleźć dom!
  19. co do tymczasu - raczej nie znajdziesz, u nas jednak psy na pierwszym miejscu ;) tak już mamy, my samice alfa...
  20. Ależ "Menrzusiu", Twoje stadko bardzo Cię kocha i potrzebuje, a pewno i mizia systematycznie... Teraz - to stan przejściowy - ustalanie hierarchii, więc siedzisz w kącie, ale walcz o swoją pozycję w stadzie! Albo bądź na samym dole tej hierarchii, wtedy czasem Ci się oberwie, ale stado zawsze dba o swoich i nie pozwala im zrobić krzywdy, więc i tak wygrasz w ostatecznym rozrachunku... :evil_lol: Acha - radzę znaleźć samicę alfa i zabiegać o jej sympatię, to się zawsze opłaca!
  21. Hmmm... Może dlatego, że sama najlepiej wiem, co znaczy stracić najbliższych ludzi i tak naprawdę - dom, nawet jeśli się ma cztery ściany, a na nich kafelki, to jeszcze nie szczęście, to jeszcze nie wszystko... Najważniejsza w życiu jest bliskość ukochanej osoby, jej obecność i całkowita pewność jej istnienia, zaufanie i wzajemne wsparcie. Taką miłość oferuje Bąbel. I nie jest to żadna literatura, to raczej zapis doświadczeń i wynikających z nich przemyśleń.
  22. Zbierajcie te domki jak skarby - jeśli ktoś zdecydował się na Trampika - psa przeuroczego, ale przecież już nie młodzieńca, to będzie też w stanie zająć się jakąś inną biedą i trzeba te domki zaklepywać, trzeba dbać o chętnych ludzi - informować, podtrzymywać kontakt, nie zniechęcać! Pytanie - kto ostatecznie zdecyduje o tym, do którego domku pojedzie Tramp?
  23. Coś Ty taka płaczliwa, Karusiu?... :cool3:
  24. ustalanie hierarchii jest naturalne i instynktowne w psim stadzie, więc walka z tym, moim zdaniem, jest skazana na porażkę, ale warto dbać o to, żeby to człowiek stał na czele tego stada - ale czy to będzie "Menrzuś"?... :evil_lol: Wieczorne mizianko dla bractwa!
×
×
  • Create New...