Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4485/babel3jp6.jpg[/IMG] Wesołych Świąt, Bąbelku! Tobie i Twoim bliskim! Mam nadzieję, że masz tam u nich jak u Pana Boga za piecem... [IMG]http://www.edycja.pl/upload/kartki/306.jpeg[/IMG]
  2. No tak... nawet dogomaniacy świętują dzisiaj, to i nikt nas nie odwiedza... :roll:
  3. Buda prosta, może ciasna, ale własna!
  4. Ja, niestety, też tylko mogę wyrażać pobożne życzenia, żeby maluchy znalazły szybko domki :roll:
  5. Śniadanko wielkanocne zjedliśmy, to teraz na spacerek idziemy... na pierwszą stronę... po domek!
  6. Na pierwszą stronę... po domek hop!
  7. moje stado woli szyneczkę... :cool3: :evil_lol:
  8. Zdjęcia ma super, tekst niepotrzebny, fotki mówią same za siebie :evil_lol: a Allegro - dobry pomysł! Kto ma konto?
  9. :cool2: :thumbs: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :cunao: :cunao: :cunao:
  10. Mały jest bardzo posłuszny, trzyma się człowieka na spacerze, tylko tradycyjnie lubi pożywiać się byle czym, nawet śmierdzącym... cóż... szczeniak.... Jak na takiego malucha, to dosyć żarłoczny jest, ale preferuje jedzenie dla człowieka niż dla psa, a jeśli już, to musowo puszkowe, bo sucha karma to raczej z braku innej... Dużo pije. Potrafi się bawić piłeczką lub maskotką, lubi też roznosić papierki (może też służyć za niszczarkę do papieu)... W nocy zmaienia się w rasowego podkołdernika, ale raczej na kilkadziesiąt minut, potem układa się na foteliku, zwija w kłębek i smacznie śpi. Zaczynam rozumieć, kiedy chce wyjść na spacer, zresztą mały też już rozumie, że o świcie lepiej zrobić na podłogę, bo pańcia ma ferie świąteczne i przed 9.00 nie wstanie... :oops: potem już można uwiesić się u szyi dogowi lub obszczekać cokolwiek, to się w końcu ruszy...
  11. :cool2: :Dog_run: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :cunao: :cunao: :cunao:
  12. Znalazłam fajną e-kartkę i skopiowałam... ale dostałam po palcach :roll:
  13. Mam ostatnio autodestrukvyjne zapędy, jak widać... :roll:
  14. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
  15. chyba w porządku, skoro umówiły się na rozmowę... a mnie Kasia zawiadomiła przez komókę z pociągu... jedzie do rodziny na Święta...
  16. Pani dzwoniła do Formicy, umówiły się na rozmowę we wtorek... rozmowę telefoniczną... jak wszystko pójdzie dobrze, to będzie jeszcze problem przewiezienia lub odebrania psiaka.
  17. [IMG]http://www.edycja.pl/upload/kartki/306.jpeg[/IMG] Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
  18. [IMG]http://www.edycja.pl/upload/kartki/306.jpeg[/IMG] Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
  19. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
  20. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
  21. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
  22. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
×
×
  • Create New...