-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4485/babel3jp6.jpg[/IMG] Wesołych Świąt, Bąbelku! Tobie i Twoim bliskim! Mam nadzieję, że masz tam u nich jak u Pana Boga za piecem... [IMG]http://www.edycja.pl/upload/kartki/306.jpeg[/IMG] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
halbina replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Buda prosta, może ciasna, ale własna! -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
halbina replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki! -
Na pierwszą stronę... po domek hop!
-
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
moje stado woli szyneczkę... :cool3: :evil_lol: -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia ma super, tekst niepotrzebny, fotki mówią same za siebie :evil_lol: a Allegro - dobry pomysł! Kto ma konto? -
:cool2: :thumbs: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :cunao: :cunao: :cunao:
-
Mały jest bardzo posłuszny, trzyma się człowieka na spacerze, tylko tradycyjnie lubi pożywiać się byle czym, nawet śmierdzącym... cóż... szczeniak.... Jak na takiego malucha, to dosyć żarłoczny jest, ale preferuje jedzenie dla człowieka niż dla psa, a jeśli już, to musowo puszkowe, bo sucha karma to raczej z braku innej... Dużo pije. Potrafi się bawić piłeczką lub maskotką, lubi też roznosić papierki (może też służyć za niszczarkę do papieu)... W nocy zmaienia się w rasowego podkołdernika, ale raczej na kilkadziesiąt minut, potem układa się na foteliku, zwija w kłębek i smacznie śpi. Zaczynam rozumieć, kiedy chce wyjść na spacer, zresztą mały też już rozumie, że o świcie lepiej zrobić na podłogę, bo pańcia ma ferie świąteczne i przed 9.00 nie wstanie... :oops: potem już można uwiesić się u szyi dogowi lub obszczekać cokolwiek, to się w końcu ruszy...
-
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znalazłam fajną e-kartkę i skopiowałam... ale dostałam po palcach :roll: -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam ostatnio autodestrukvyjne zapędy, jak widać... :roll: -
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
halbina replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
halbina replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.edycja.pl/upload/kartki/306.jpeg[/IMG] Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
halbina replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina