Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=58432&page=6[/URL] Jakby czytelnicy tego wątku chcieli okazać szacuneczek Wandul 66, to można i w taki sposób... :oops:
  2. No to czekamy na wieści, że Azor jest wreszcie w swoim domu, w domu na zawsze.
  3. To ciekawe, nieprawdaż?... Ja jeszcze rozumiem szczeniak, ale dorosły pies?...
  4. Pozdrowionka dla dziewczynek! Filka bardziej podobna do Platona, ale to zalezy od fotek może... Na pewno mniej masywna od siostry... a Platon tak między nimi chyba.
  5. Wszystko idzie ku lepszemu. To dobrze, to bardzo dobrze!
  6. Mój szczylek Chappi też lubi... :evil_lol:
  7. Mały jest dość żarłoczny, ale i wybredny... za suchym pokarmem dla szczeniaków nie przepada wyraźnie, smakuje mu natomiast wszystko, co je pańcia, od wędliny do chleba... Lubi też szperać przy śmietnikach i w trawie w poszukiwaniu "smakołyków" różnego rodzaju... i znowu ktoś czyści kuwetę... :roll:
  8. Tego najsłodszego to spotkało... ale teraz już nie cierpi.
  9. Dpczekacie śię na pewno, tylko kiedy?...
  10. Patio, a my dziękujemy Tobie za serce i pomoc!
  11. Ale co tu pisać?... że słodziak, że potrzebuje pomocy i domu? co jeszcze? że piękny - pisać nie trzeba przecież...
  12. Dziękujemy, Rybc!u za odwiedziny, pomoc i wsparcie!
  13. Skąd wiem, że ma takie ząbki?... Otóż wieczorkiem przychodzi się szczylek pomiziać, zupełnie jak dziecko małe, wspina się na kolanka, a kiedy pańcia się ulituje i weźmie na rączki, mały najpierw wylizuje całą twarz, a potem... zaczyna podgryzać uszko... (sama tak kiedyś robiłam :oops: ) Sika w rozkroku, ale dziś chyba podniósł łapkę, by obsikać kępkę trawy... Dojrzewa ;) Mój 2222 post - na szczęście, Chappi!
  14. Biedna sunia... ale możemy tylko podnosić...
  15. Od naszego stada... dla Waszego: [URL]http://www.kartkiflash.pl/kartki_files2/kartka_33.swf[/URL] a my gościmy takiego zajączka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57051[/URL]
  16. Mały ma zęby jak szpileczki... Niby taki miniaturowy, ale potrafi się odgryźć... a odszczekać to już na pewno!... :evil_lol:
  17. Trochę mnie niepokoi ten 1%... :evil_lol:
  18. Boli... ale i tak zrobiłaś, co mogłaś, Wandulko, więc się nie zadręczaj!
  19. Dziś życzenia na wesoło, żebyście mnie od polonistek nie wyzywali... [URL]http://www.kartkiflash.pl/kartki_files2/kartka_33.swf[/URL]
  20. Neris, a może to zajączek wielkanocny był... :cool3:
  21. [quote name='emir']wczoraj o 20.00 nie mogłam rozmawiać z lekarzem ( byli zajęci - i ja to szanuję, bo oni przede wszystkim muszą ratować a dopiero potem odpowiadać na pytania) INFO z dziś - Swiateczne: Abra wstała :laola: i była na spacerze; karmiłam ją z ręki kurczakiem z ryżęm a potem sama jadła z miski NA STOJĄCO! cewnik jej odłączono, aby sprawdzić czy nastapi samodzielne opróżnianie pęcherza ( jesli nie cewnik zostanie wieczorem podłączony ponownie). Z powodu zmian zwyrodnienowych kręgosłupa Abra odczuwa silny ból przy podnoszeniu się i przy kładzeniu oraz siedaniu; dostaje silne środki przeciwbólowe, antybiotyki, leki p/zapalne i kroplówki z preparatami wzmacniającymi - wszystko po to by można bylo przeprowadzic badanie w sedacji; migotanie przedsionków nie powtórzyło się; wszystkie badania - po świętach EMIR Dzięki, Emir, za kolejny cud! I czekamy na następne! :multi:
  22. Oby!... A na zdjęcia czekamy cierpliwie... :roll: :cool3: :evil_lol:
×
×
  • Create New...