-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.edycja.pl/upload/kartki/306.jpeg[/IMG] Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wesk,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f23cf0ab2ca37588764d8f068f713435,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Oto Chappi... Trzymać kciukasy za jego nowy domek! -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
halbina replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Witam, Noreczku, na Twoim wąteczku! :loveu: -
Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM
halbina replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Biedny rudasek... :-( -
[IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/51fae2a4535ed21a1b9b417cbc6af283,3,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/93ceb39abc95afa5cb18cdb7e3aab91b,3,19,0.jpg[/IMG][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e2d6495bd19e3d97c3d1bb9e295e224c,3,19,0.jpg[/IMG] A to kto? Tajfunek?... WESOŁEGO ALLELUJA ŻYCZY NASZE STADO! Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
-
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
W górę po domki! -
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wesk,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f23cf0ab2ca37588764d8f068f713435,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wevx,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/766ca0cd706e428ccd0511819fa12ef6,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] My bierzemy udział w wystawach plenerowych... :evil_lol:
-
Patia, naprawdę oferujesz mu dom tymczasowy?... Dobra Wróżko! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Aniu, zdjęcia mojego stadka dotarły (ale czekam na resztę...). Jeszcze raz dziękuję za Twój czas i pomoc! Chappi wygłada fantastycznie! Już wstawiliśmy, gdzie tylko się dało :cool3: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wfoj,u.html?V=1"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d6e950d21207ec3ee35e98e450b4df66,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Cieszę się, że mogłyśmy się wreszcie spotkać osobiście i przy okazji zapoznać nasze stada. Niki i Iliada są wspaniałe, a Iliadę to wzięłabym od Ciebie w każdej chwili... :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3319942&posted=1#post3319942[/URL] - tu nasze stadko w domu... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=51[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=57051&page=6[/URL] -
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wesk,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f23cf0ab2ca37588764d8f068f713435,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wevx,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/766ca0cd706e428ccd0511819fa12ef6,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wewe,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c6b5c2a9318232ccf0669919a5dab4df,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wewt,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5acc57ead7c81d04f2c306518cd3f297,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7were,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9e7dad7b15d19fd286b155e87e226760,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7weta,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/69d75ceac3709038c3de6b27a8910f8a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Oto dog Inka i minidobermanek Chappi...
-
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wesk,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f23cf0ab2ca37588764d8f068f713435,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wevx,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/766ca0cd706e428ccd0511819fa12ef6,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wewe,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/c6b5c2a9318232ccf0669919a5dab4df,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wewt,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5acc57ead7c81d04f2c306518cd3f297,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7weta,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/69d75ceac3709038c3de6b27a8910f8a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7were,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/9e7dad7b15d19fd286b155e87e226760,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Inka z minidobermanem Chappim...
-
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
I ja dopiero teraz dostałam adres?...:mad: -
3 szczeniaki - wszystkie zarezerwowane :) - JUŻ W DOMKACH
halbina replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Śląskie kluseczki - komu? komu? -
Spróbuje ,spróbuję !!!Jamniś długowłosy ale kaleka!!!/ ma dom!
halbina replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1][COLOR=#000080]Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Swięconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy halbina [/COLOR][/SIZE] -
Doda – cudowna dożyca niemiecka JUŻ W NOWYM DOMU :-) :-)
halbina replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1][COLOR=#000080][SIZE=3]Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych[/SIZE][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=#000080]wypełnionych nadzieją budzącej się do życia[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080]wiosny i wiarą w sens życia.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080]Pogody w sercu i radości płynącej z faktu[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080]Zmartwychwstania Pańskiego[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080]oraz smacznego Swięconego w gronie[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080]najbliższych osób[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080]szczerze życzy Halina[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,7wesk,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/f23cf0ab2ca37588764d8f068f713435,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] -
Pobity husky pod sklepem w Czarnowie. HAPPY END!!!!!
halbina replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina -
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
halbina replied to Evas's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina