-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wandul 66']to brzmi dwuznacznie ;) ;) ;)[/quote] Jestem specjalistką od dwuznaczności... :eviltong: -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Szlag mnie trafił na post Paoli - może byś kobieto zastanowiła się do kogo tak piszesz. Może zobacz ile psów i kotów, chorych i kalekich wyciąga Wanda ze schronów - a potem pisz te super komentarze. A może lepiej pohopac i pokrytykować. Trzymaj się Wandul, a my staramy sie pomóc tym które są i wierzę że mają szanse.[/quote] Wczoraj szlak mnie trafił, więc wolałam nie pisać... Dziś jestem jeszcze bardziej nabuzowana... to tylko zacytuję i się pod tekstem Supergogi podpiszę. :angryy: :angryy: :angryy: UWAGA! JESTEM NASTAWIONA AUTODESTRUKCYJNIE, ale chętnie komuś dokopię, jeśli się będzie napraszał... -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Nad TZ-em Tereni możemy popracować razem, jest nas tu paru, jakby co... :cool3: -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
halbina replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Przynajmniej wiemy, że żyje. -
Hmmm... Drops, Chappi, Chip?... Dużo tych propozycji na jednego malucha... Za którą optujecie, Dogomaniacy? Oj spadam, spadam... Tym razem jednak termin ściśle określony - do 15 kwietnia! A spadam z nieba, bo jestem interesowna po prostu... dobrze mieć zaprzyjaźnionego weta, jak się ma takie stado w domu, nieprawdaż?... :eviltong:
-
Plan przedświątecznych porządków (mycie okien) wykonane jak na razie w 66%, jedno okno zostało na jutro... ale podobno pogoda ma się załamać... :placz: Moje mieszkanie i tak nadaje się do generalnych porządków codziennie, przynajmniej jeśli chodzi o odkurzanie i wycieranie wszystkich powierzchni... :eviltong: Podłogę i rogówkę załatwiają psy, a to, co powyżej... to już domena kotów... :cool3: Dobrze, że idzie wiosna, to przynajmniej cieplej i można wietrzyć systematycznie... :p Jak Wy sobie z tym radzicie, bo ja wymiękam... :roll: :oops:
-
te medale to za uprawianie sportów ekstremalnych czy za zasługi w noszeniu papieru toaletowego?... :cool3: A my mamy takie miniaturowe, ciut szczekliwe cudo w domu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4519291#post4519291[/URL] [IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcje/sup2/4482.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcje/sup2/4482.jpg[/IMG] A my przygarnęliśmy takie cudo szczekadełko... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4519291#post4519291[/URL] I też za chwilę zaczniemy używać niecenzuralnych słów... :cool3:
-
Spróbuje ,spróbuję !!!Jamniś długowłosy ale kaleka!!!/ ma dom!
halbina replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
No! :razz: Jamnisia tu czeka na domek!!! :placz: -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Wandeczko, Ty nie rycz, bo siły tracisz... :mad: A sił Ci potrzeba dużo! -
Stado śpi teraz... a ja wlazłam na chwileczkę na dogomanię, żeby napisać słów kilka o Chipie, a tak naprawdę, żeby odetchnąć od porządków przedświątecznych... Olałabym mycie okien, ale sąsiedzi mnie żywcem zjedzą, że niby czasu na nic nie ma, wymęczona taka, że okien nie myje, a psy to już trzy sprowadziła... :eviltong:
-
Pobity husky pod sklepem w Czarnowie. HAPPY END!!!!!
halbina replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Niestety, mogę tylko podbijać. :placz: -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Bardzo to przykre, że maluchy są tak chore... i że mogą odejść za TM. Wandull robi, co może i poświęca im czas i energię, że o pieniądzach nie wspomnę. Nie dziwie się, że już jej sił i nadziei zaczyna brakować. Wandulko, pamiętaj, że ja podziwiam i bardzo szanuję to wszystko, co robisz... dla ludzi i dla zwierząt! A zwłaszcza to, co robisz dla zwierząt właśnie! -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Biedactwa... A Ty, Wandulko, też jesteś biedna, ale i WIELKA!!! Chylę czoła i trzymam kciuki za zdrowie maleństw i TWOJE!!! -
Szukamy domu dla duzej Kamy.Zaczynamy szkolenie :)Zdj str1 Zabrze
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Tak, może lepiej nie wchodzić na dogomanię systematycznie - uzależnia i jeszcze w promocji zwierzaki podrzuca :cool3: