Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Jakoś sobie radzimy... Tylko sprzatania coraz więcej, a sił coraz mniej. I trochę mi głupio jak wychodzę na spacer z tym stadem... w rozmiarach S, L i XXL...
  2. Maluch... jak u siebie już... popłakał jeden dzień, tak z przyzwoitości, a teraz rozkoszuje się towarzystwem :evil_lol:
  3. [quote name='wandul 66']to brzmi dwuznacznie ;) ;) ;)[/quote] Jestem specjalistką od dwuznaczności... :eviltong:
  4. też potrafi... jak go Inka nadepnęła, to był taki jazgot jakby go kto obdzierał ze skóry :crazyeye: płuca ma zdrowe i struny głosowe też!
  5. Oj... dużo! Kiedy się cieszy, bawi lub kiedy się przestraszy, boi... kiedy chce zwrócić na siebie uwagę też... nie szczeka tylko wtedy, gdy śpi albo je :razz:
  6. Fajny szczylek. Inteligentny, kontaktowy, przytulaśny, tylko strasznie rozgadany... :p
  7. [quote name='supergoga']Szlag mnie trafił na post Paoli - może byś kobieto zastanowiła się do kogo tak piszesz. Może zobacz ile psów i kotów, chorych i kalekich wyciąga Wanda ze schronów - a potem pisz te super komentarze. A może lepiej pohopac i pokrytykować. Trzymaj się Wandul, a my staramy sie pomóc tym które są i wierzę że mają szanse.[/quote] Wczoraj szlak mnie trafił, więc wolałam nie pisać... Dziś jestem jeszcze bardziej nabuzowana... to tylko zacytuję i się pod tekstem Supergogi podpiszę. :angryy: :angryy: :angryy: UWAGA! JESTEM NASTAWIONA AUTODESTRUKCYJNIE, ale chętnie komuś dokopię, jeśli się będzie napraszał...
  8. To wie ewentualnie Formica. Ja go tylko przechowuję :roll:
  9. Nad TZ-em Tereni możemy popracować razem, jest nas tu paru, jakby co... :cool3:
  10. Co u nas?... Hm... nie mogę napisać wprost, wątek odwiedzają moi domownicy... i mogliby paść na zawał, gdyby się dowiedzieli, ale zainteresowanym podeślę na pv informacje i link... :evil_lol:
  11. Kasia o Allegro zadbała, kto zadba o małego?... :-(
  12. Hmmm... Drops, Chappi, Chip?... Dużo tych propozycji na jednego malucha... Za którą optujecie, Dogomaniacy? Oj spadam, spadam... Tym razem jednak termin ściśle określony - do 15 kwietnia! A spadam z nieba, bo jestem interesowna po prostu... dobrze mieć zaprzyjaźnionego weta, jak się ma takie stado w domu, nieprawdaż?... :eviltong:
  13. Plan przedświątecznych porządków (mycie okien) wykonane jak na razie w 66%, jedno okno zostało na jutro... ale podobno pogoda ma się załamać... :placz: Moje mieszkanie i tak nadaje się do generalnych porządków codziennie, przynajmniej jeśli chodzi o odkurzanie i wycieranie wszystkich powierzchni... :eviltong: Podłogę i rogówkę załatwiają psy, a to, co powyżej... to już domena kotów... :cool3: Dobrze, że idzie wiosna, to przynajmniej cieplej i można wietrzyć systematycznie... :p Jak Wy sobie z tym radzicie, bo ja wymiękam... :roll: :oops:
  14. te medale to za uprawianie sportów ekstremalnych czy za zasługi w noszeniu papieru toaletowego?... :cool3: A my mamy takie miniaturowe, ciut szczekliwe cudo w domu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4519291#post4519291[/URL] [IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcje/sup2/4482.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcje/sup2/4482.jpg[/IMG] A my przygarnęliśmy takie cudo szczekadełko... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4519291#post4519291[/URL] I też za chwilę zaczniemy używać niecenzuralnych słów... :cool3:
  16. No! :razz: Jamnisia tu czeka na domek!!! :placz:
  17. Wandeczko, Ty nie rycz, bo siły tracisz... :mad: A sił Ci potrzeba dużo!
  18. [quote name='karusiap']jakie cudenko...halbinko:loveu:jak sie zachwouje do Twoich kotow??[/quote] Z kotami pełna zgoda, zainteresowany podbiega, ale nawet nie obszczekuje za bardzo, dziś już w ogóle.
  19. Stado śpi teraz... a ja wlazłam na chwileczkę na dogomanię, żeby napisać słów kilka o Chipie, a tak naprawdę, żeby odetchnąć od porządków przedświątecznych... Olałabym mycie okien, ale sąsiedzi mnie żywcem zjedzą, że niby czasu na nic nie ma, wymęczona taka, że okien nie myje, a psy to już trzy sprowadziła... :eviltong:
  20. Niestety, mogę tylko podbijać. :placz:
  21. Bardzo to przykre, że maluchy są tak chore... i że mogą odejść za TM. Wandull robi, co może i poświęca im czas i energię, że o pieniądzach nie wspomnę. Nie dziwie się, że już jej sił i nadziei zaczyna brakować. Wandulko, pamiętaj, że ja podziwiam i bardzo szanuję to wszystko, co robisz... dla ludzi i dla zwierząt! A zwłaszcza to, co robisz dla zwierząt właśnie!
  22. Biedactwa... A Ty, Wandulko, też jesteś biedna, ale i WIELKA!!! Chylę czoła i trzymam kciuki za zdrowie maleństw i TWOJE!!!
  23. Tak, może lepiej nie wchodzić na dogomanię systematycznie - uzależnia i jeszcze w promocji zwierzaki podrzuca :cool3:
×
×
  • Create New...