-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Ty, ty, ty.... Miluśiu!...
-
Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM
halbina replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
A mówiłąm, że tylko w tango poszedł... :evil_lol: -
Masz pomysły na te fotorelacje! I inteligentnego psa... no i talent... :loveu:
-
No, ale najpierw to trzeba jeszcze trochę podziałać... na dogomanii... :evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaiTheta']hmhgmrghmm kto to MOJEGO siśtojaniaka siobie przypisuje? :angryy:[/quote] Ja... ale tylko wirtualnie... :diabloti: -
Tekst napiszę, choć - jak czytałam opowieść Greene - to chciało się i płakać i śmiać, więc może ona sama barwnie opisze swoje perypetie, my dodamy apel o pomoc w budowie kojca, pieniądze i wsparcie na jej działalność... Przydałyby się zdjęcia, pies piękny, więc zainwestowałabym w jego promocję kilka sesji fotograficznych... może minifotoreportaż udałoby się zrobić?... Przydatne będą też uaktualnienia w pierwszym poście, informacje, co jest potrzebne, gdzie szukać zdjęć itp... Czekamy na uzdolnionych, którzy stworzą banerki różnych rozmiarów... I - oczywiście - podbijanie wątku oraz przesyłąnie o nim informacji znajomym, to właśnie rozgłos, który może ściągnie tu ludzi mogących westprzeć nie tylkjo duchowo... Piszcie prośby do znajomych na gg, e-maile...
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[I][URL="http://javascript<b></b>:void(0);"][IMG]http://www9l.incredimail.com/gcontent/animations/pets/drool_sm_clr.gif[/IMG][/URL] no to mizianko na dobranoc dla Wszystkich i Każdego z osobna...[URL="http://javascript<b></b>:void(0);"][IMG]http://www9l.incredimail.com/gcontent/animations/dogs/barking_dog.gif[/IMG][/URL][/I] -
Piątek, trzynastego... właśnie się kończy szczęśliwie... Jutro... do pracy... Jutro... pożegnam Chappiego... Jutro... dogowisko... [I][URL="http://javascript<b></b>:void(0);"][IMG]http://www9l.incredimail.com/gcontent/animations/pets/drool_sm_clr.gif[/IMG][/URL] sobota, 15.30, Zabrze, ul. Nad Kanałem (nad Bytomką powinna się nazywać :evil_lol: ), dojazd od ulicy Wolności... Informacja dla chętnych na dogowisko w Zabrzu... [URL="http://javascript<b></b>:void(0);"][IMG]http://www9l.incredimail.com/gcontent/animations/dogs/barking_dog.gif[/IMG][/URL][/I] Dzień pełen wrażeń się zapowiada...
-
Ależ on fotogeniczny!...
-
Jutro... dogowisko... [I][URL="http://javascript<b></b>:void(0);"][IMG]http://www9l.incredimail.com/gcontent/animations/pets/drool_sm_clr.gif[/IMG][/URL]przekażę, przekażę... sobota, 15.30, Zabrze, ul. Nad Kanałem (nad Bytomką powinna się nazywać :evil_lol: ), dojazd od ulicy Wolności... Informacja dla chętnych na dogowisko w Zabrzu... [URL="http://javascript<b></b>:void(0);"][IMG]http://www9l.incredimail.com/gcontent/animations/dogs/barking_dog.gif[/IMG][/URL][/I] Jutro... Chappi opuszcza nasz dom, by pomieszkać na tymczasie u Formicy, miejmy nadzieję, że to tylko przystanek w jego drodze do domku stałego...
-
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
halbina replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Coś ciut senna ta fotorelacja... aż i ja pomyślałam o pójściu spać... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Ale nałęczką jego głowy nie przykryłaś :eviltong:[/quote] Mój ci on przez dedykację... -
Ora et labora! Rozsyłąjcie znajomym z gg namiary na aukcje na Synka, napiszcie e-maile z prośbą o wsparcie i przesyłajcie, komu się da... mnie też: [email protected] i proszę przy okazji wspomnieć o wątku: PILNIE POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE-MAŁE 'ZOO' GREVEN JUŻ NIE DAJE RADY:-( pomocy!!!:placz: :placz:
-
Fidelek, sprawdź link... mnie wyświetla się: Błąd 404: Strona nie została znaleziona Nie znaleziono poszukiwanej przez Ciebie strony Allegro. Możliwe, że zmieniła nazwę lub została usunięta z serwisu. Spróbuj poniższych opcji: <LI style="PADDING-BOTTOM: 3px">upewnij się, że wpisany przez Ciebie adres strony jest prawidłowy, <LI style="PADDING-BOTTOM: 3px">przejdź na stronę główną Allegro lub zajrzyj na stronę z oferowanymi przez nas Usługami, <LI style="PADDING-BOTTOM: 3px">znajdź aktualnie sprzedawane przedmioty, korzystając z poniższej wyszukiwarki lub skorzystaj z wyszukiwarki zaawansowanej, <LI style="PADDING-BOTTOM: 3px">przejrzyj oferty naszych Użytkowników w poniższych kategoriach, skorzystaj z naszej pomocy.
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Mój ci on! :evil_lol: -
To czuję się podniesiona na duchu! I trzymam kciukasy w górze... za jego zdrowie, za jego dom!
-
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
:cool2: :Dog_run: :Cool!: :bigcool: :Cool!: :bigcool: :Cool!: :bigcool: Wandulko, a dla Ciebie: :Rose: