Bardzo mi przykro, Jaago, że kolejna osoba dostała kopa za swoje serce i chęć pomocy oraz zaangażowanie czasu i pieniędzy, że o emocjach nie wspomnę.
Mam takie dwa motta na dziś: "Nie przejmuj się swoją rolą, bo i tak cię up...", a tak już zupełnie prywatnie, absolutnie intymnie: "nienawidzę siebie... z wzajemnością!" właśnie za to, że chciałąm dobrze, że nadgorliwość to mój grzech podstawowy i że i tak wyjdzie na to, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...
JA mam włąśnie takie odczucia na swój temat, ale widzę, że i Ty podobne...