-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Po 15 latach stracił właściciela-teraz znalazł nowy wspaniały dom
halbina replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina -
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina
-
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Halina No i coś na wesoło: [URL]http://www.kartkiflash.pl/kartki_files2/kartka_33.swf[/URL] -
[IMG]http://i149.photobucket.com/albums/s76/niunia32/201.jpg[/IMG] zeby tylko nie bylo z tego nowego gatunku... :cool3: :roll: :evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
To juz pewne, ze Azor bedzie mial dom... :cool3: -
Te , które przeżyły mają już super domki!!!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki szukaja domkow! -
Jest bardzo towarzyski i kontaktowy, nie widze zadnych problemow, troche zaczepia z checi zabawy, ma mnostwo energii. Nie lubi zostawac sam, kiedy wzchodze z psami, a jego zostawiam w domu, strasznie szczeka, ale jest u mnie dopiero 2 dni, moze sie boi, i tak szczeka juz mniej niz pierwszego dnia...
-
Ania w zrobi mu dziś fotki, to sama zobaczysz... On naprawdę jest miniaturowym dobermanem z wyglądu i charakteru. Nie sięga nawet kolana, ale jest bardzo kształtny, ma drobny pyszczek i przycięty ogonek. Szczeka już mniej, ale jest bardzo czujny i ciekawski, no i garnie się do człowieka i innych zwierząt. Absolutnie akceptuje koty, wiesz że mam dwa. Próbuje tylko wykastrowanego Juniora i dożycę Inkę! zdominować tak po samczemu :roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Wymiziaj swoje stadko od cioci halbinki! Fajnego spacerku i dobrej nocki życzę! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
chyba raczej wyżywam się w poczuciu bycia komukolwiek potrzebną do życia... i zwierzadła dają mi poczucie, że moje życie ma jednak jakiś sens i cel... szkoła i praca z młodzieżą jakoś mi go nie nadaje... może dlatego, że zajmuje mi czas najwyżej do 19.00, a potem jeszcze pozostaje kilka godzin, zanim można pójść spać... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Używam ostatnio wyrazów typu: "zwierzadła", "szczekadło", a to całe stado jest po prostu moim stadem... tak to już jest, że kiedy nie ma Menrzusia i rodziny, to domownikami stają się zwierzadła... wyobraź sobie rogówkę rozmiarów małżeńskiego łoża... na niej ja i doklejone do mnie ze wszystkich stron zwierzadła... sztuk pięć... :cool3: Ciekawe, czy Violetta Villas tak zaczynała?... :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Musowo... czuję się jak maciora... taki archaizm - w średniowieczu oznaczał ten wyraz matkę, więc bez głupich skojarzeń, bardzo proszę... :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Znika chwilami w jego paszczy nawet... ale wtedy wrzeszczy wniebogłosy... strasznie krzykliwy szczylek, gaduła okropna, jednym słowem: szczekacz i histeryk... :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
nie sięga nawet kolana i ma 5 miesięcy... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcje/4482.jpg[/IMG] Szkoda, że nikt fotki nie strzelił... Oto Chapi... minidobermanek... -
dziś stałam w otwartym na oścież oknie, obok mnie 2 koty leżakowały na parapecie, Platon i Chapi na wewnętrznej stronie tegoż wystawały czujnie... Inka wspięła się na moje plecy jak 60 kg papużka... Szkoda, że ktoś telewizji nie sprowadził wtedy, kiedy zachęcałam sąsiadki wracające z kościoła do wzięcia psiaka... :evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
limit wyczerpałam... dziś stałam w otwartym na oścież oknie, obok mnie 2 koty na parapecie, Platon i Chapi na wewnętrznej stronie tegoż... Inka wspięła się na moje plecy jak 60 kg papużka... Szkoda, że ktoś telewizji nie sprowadził wtedy, kiedy zachęcałam sąsiadki wracające z kościoła do wzięcia psiaka... -
Szczeniak po parwo nie żyje :(, Katowice
halbina replied to Jaaga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja limit wyczerpałam też... dziś stałam w otwartym na oścież oknie, obok mnie 2 koty na parapecie, Platon i Chapi na wewnętrznej stronie tegoż... Inka wspięła się na moje plecy jak 60 kg papużka... Szkoda, że ktoś telewizji nie sprowadził wtedy, kiedy zachęcałam sąsiadki wracające z kościoła do wzięcia psiaka... :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
stąd to hasło: "bunkrujesz się"? :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
U mnie zczerwienialo nawet... :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja nie zapominam... Mam doła i szczeniaka na tymczasie, że o reszcie stada nie wspomnę... Co to znaczy "bunkrujesz"? :cool3: