limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Dla mnie też wygląda jak Quatro. Nieśmiało zapytam.... nie znalazło by się dla niego jakieś miejsce ? Może mógłby wyjechać z Szamanem i Dropiatkiem... Jestem już mocno obłożona deklaracjami stałymi i wpłatami dla psiaków na które nie deklarowałam, lecz którym brakuje na utrzymanie, ale dla jednego jeszcze znajdę kilka złotych. Może kogoś jeszcze chwyci za serce...
-
Zaglądam tu z nadzieją że coś wiadomo o Pikusiu.... Nie mów tak proszę, odganiajmy takie myśli... ja ciągle wierzę że jest nic mu nie jest. Łudzę się, że ludzie nie są aż tak podli żeby wykraść psa, którego sami oddali, tylko po to by zrobić mu krzywdę.... Super wieści !!! Bogaty chłopak :-) teraz tylko operacja musi pójść dobrze i Kubuś będzie śmigał jak nowy :-))
-
Ten siedzący w kącie bardzo biedny, na wcześniejszym zdjęciu, chyba gdy nastały pierwsze mrozy - też tak w rogu siedzi skulony z zimna w tym swoim krótkim, gładkim futerku.
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
limonka80 replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Ale z niego fajny psiak, taki uśmiechnięty :-) Czy to ten który został sam po śmierci Twojego kuzyna? -
Mądry wet to podstawa. Sama mam staruszka którego leczę na wszystkie chyba możliwe choroby, ale dobrze dobrane leki i pies śmiga jak szczeniak. No prawie... :-) Masia ma dobre życia, więc będzie o nie walczyła, nie podda się tak łatwo. Mój wet mówi, że pies który ma dobre życie i wie że jest kochany to trzyma się tego życia łapami, zębami (jak ma:-)) a nawet ogonem. Co do luminalu to mój Dżek go bierze i jest O.K ale widocznie na Masię nie działa. Bardzo mocno trzymam kciuki za środę, żeby wyniki badań były jednoznaczne i pozwoliły dobrać skuteczne leki. Bardzo Wam tego życzę.
-
Borys odszedł. Kiedyś znowu się spotkamy Skarbie
limonka80 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Co będzie Borynio w kojcu siedział, nie ma to jak w domu :-)