-
Posts
1480 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by seramarias
-
Dla tych czystych zwierzęcych serc to wiele, dla wielu ludzi to będzie za mało. Nauczyliśmy się doceniać luksus, komfort, dobro materialne, wymiar duchowy zszedł na dalszy plan. Roxi serce raduje się na widok białego puchu w ogrodzie, nie potrzebuje luksusowych ferii w Alpach, w pełni docenia to co ma tu i teraz i potrafi się tym radować.
-
Napewno się spodoba, jest śliczna i młodziutka. Jeśli chodzi o sterylizację to osobiście nigdy nie zagłębiałam się w temat w jakim wieku, ale kiedyś czytałam, że podobno im wcześniej tym lepiej, a przeprowadzona przez pierwszą cieczką zmniejsza prawdopodobieństwo guzów listwy mlecznej praktycznie do 100%. Natomiast im później się sterylizuje tym prawdopodobieństwo guzów większe. Czy to prawda nie wiem, wiadomo papier wszystko przyjmie. Mojej siostry sunia nie ma jeszcze skończonych 7 m-cy, ale jej siostrę już wysterylizowali, jakiś czas temu. Wet nie widział przeciwskazań, ale opinie na ten temat są różne. Jedno jest pewne koszt sterylizacji napewno będzie sporo wyższy niż 100 zł ;)
-
Jestem całkiem za! Dołożę od siebie grosika. Mam nadzieję, że to jednak nie przerzuty...
-
Ja trochę rozumiem tą Panią. Wiem, że różnie się patrzy i różnie ocenia osoby, które chciały by psa "gotowego", ale jeszcze po dziś dzień pamiętam co przeżywałam na myśl o czekającej nas operacji i kiedy wiozłam moją adoptowaną sunię już na operację. Wprawdzie była już po sterylizacji, ale były guzy listwy mlecznej do usunięcia. Teraz obserwuję moją siorę , która psychicznie przygotowuje się do sterylizacji swojej suni i widzę, jak bardzo się boi o małą. Tak, że wcale mnie nie dziwi, że Pani chciałaby już sunię po sterylizacji. Jeśli domek brzmi sensownie i Pani zdecyduje się na adopcję i nie będzie przeciwskazań. To może warto dogadać się z Panią, że DT wysterylizuje sunię, a Pani pokryje koszty zabiegu i zabierze sunię, kiedy już Cola dojdzie do siebie?
-
Pralina z Radys w DS. Serdecznie dziękuję Wszystkim za pomoc <3
seramarias replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wstyd się przyznać, ale przyzwyczaiłam się do Pralinki i jej słodkich kształtów. Była piękna w swojej pralinkowej postaci. Teraz zupełnie inna z niej sunia. Na pewno metamorfoza wyjdzie jej na zdrowie. Kawał dobrej roboty DT zrobił, pewnie nie jeden szlak z sunią wydreptał ;) Oby wreszcie Pralinka teraz już w rozmiarze " S" doczekała się swojego domku. -
Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu
seramarias replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jeden z najpiękniejszych owczarków i przy tym ogromny pechowiec :( Straszne, że nawet teraz kiedy wydawałoby się, że ma wszystko co psu do szczęścia potrzebne, musiało mu się coś przyplątać. Oby operacja raz na zawsze zakończyła problemy Dragona, bo ile on jeszcze może wziąć na swoje bary. Chyba już najwyższy czas na spokojne życie u boku człowieka i beztroską emeryturę w przyszłości. -
O mamo, oby przetrzutów nie było, bo widać że guz nie pojawił się wczoraj :( Dla suni wbrew pozorom, może to być wybawienie, szansa na zdrowie bo widać, że dotychczasowy opiekun nie zapewnił by operacji i leczenia. Byleby tylko nie było za późno na pomoc.
-
Cudo na 4 łapkach. Super fotka :)
-
Czy zachowuje czystość w domu i jest przyzwyczajony do pozostawania samemu?
-
Piękna sunia, to cud , że została wypatrzona. Nigdy nie zrozumiem, czemu ludzie w taki sposób pozbywają się zwierząt, zostawiając je w miejscach, gdzie szanse na ratunek są niewielkie, albo przywiazujac do drzewa w lesie. Na co oni liczą... czy zdają sobie sprawę, że one tam umierają w męczarniach? Jak po czymś takim można wrócić do domu i żyć jakby nic się nie stało. Jak bardzo trzeba mieć wypaczone sumienie by tak postąpić :(
-
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
seramarias replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro z powodu straty przyjaciela :( -
Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji
seramarias replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Jedne maleństwa wyjechał, kolejne przybyło. Bidulek straszny, coś wiadomo czy jest jakiś dom na horyzoncie? -
Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji
seramarias replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Jakie bibułki :( Ja również dołożę się do utrzymania suniek w hotelu czy DT -
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
seramarias replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Co by było sprawiedliwie myślałam o wszystkich psiaczkach, również suni u Ciebie. No chyba że wolisz np . karmę, to nie ma problemu mogę zamówić, tyko musisz podać jaką byś chciała. -
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
seramarias replied to auraa's topic in Już w nowym domu
O matko :( Niestety, pytałam ja, pytała siostra i nikt nie chce maluszka. Poproszę nr. konta to chociaż tak wesprę maleństwa. -
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
seramarias replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że maluchy już bezpieczne, nie marzną w tej stodole. Szkoda mamusi biedna sunia została sama zdana tylko na siebie :(. Tak podpytam jeszcze czy w planach jest odrobaczenie maluchów, odpchlenie i szczepienia? To spore koszty może mogłabym jakoś pomóc. -
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
seramarias replied to auraa's topic in Już w nowym domu
auraa a mogłabyś powiedzieć które psiaki to dziewczynki, a które chłopaczki? -
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
seramarias replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Czy ewentualnie byłaby możliwość dowiezienia do Warszawy? -
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
seramarias replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Ile one mają tygodni? Wiadomo jaką płeć mają pozostałe? Pogadam z koleżanką z pracy ale nie wiem czy jest już gotowa na pieska. Niedawno odszedł jej staruszek i zarzekała się, że już więcej nie chce.. -
Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)
seramarias replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Pewnie brakuje jej mamy i rodzeństwa. Jest wystraszona, wszystko dla niej jest obce, straszne. Utul maleńką, ucałuj od nas. Bardzo mi szkoda tych maluszków.